10 Anecdote selectate sau cum să ieșiți din criză și două sute de ani ca să nu ajungeți acolo

1. Într-un microbuz, o mamă tânără încearcă să-și hrănească copilul:
- Mănâncă-o sau o vei da unchiului meu.
Copilul a sugerat puțin și a scuipat-o afară, mama din nou:
- Mănâncă-o sau o vei da unchiului meu.






Alături de om:
- Deja te hotărăști, a treia oprire din cauza ta, eu conduc!

10 Anecdote selectate sau cum să ieșiți din criză și două sute de ani ca să nu ajungeți acolo

2. Bunica și un băiat cu plimbare lungă în autobuz. Granny spune: fată, dă-i bani pentru tarif.
Băiatul spune:
- Nu sunt o fată.
Bunica în schimb:
"A găsit ceva de care să fie mândru."

3. Există un examen în istorie ... ..
Profesorul îi întreabă pe student întrebarea:
-Care au fost documentele care atestă competențele reprezentantului?
-Ei bine, nu știu ...
-Mandate!
Fata indignata:
-Uită-te la tine, capră veche.

4. Un om dintr-un microbuz riscă puternic aerul și îi spune următorul băiat care stă lângă el:
- Atât de mic, dar furt ca un elefant.
O femeie din apropiere spune:
- Omule, dar ai făcut-o!
- Vedeți ce, eu otmazyvaet, și ea încă traduce săgeata!

5. - Bună ziua! Vorbesc despre hambar!






- Îmi pare rău, dar asta eo bază de rachete, nu ai ajuns acolo!
- NU BL @ ACEASTA NU TREBUIE!

6. - De ce nu dormi?
- Stau pe internet.
- Sunt cool și am o vizită.
- Cui?
- La tine!
- La naiba, îmi pare rău, am uitat.

7. Pe scurt, un tip vine la biserică.
- Tată. Trebuie să mărturisesc!
- Haide, fiule, ușurează-ți sufletul!
- Păi, ajutam un dulap să colecteze săptămâna asta. Au adunat-o, a început să plouă, spune ea. "Ei bine, unde te duci la o asemenea ploaie, stai!" "Ei bine, am rămas și ei tr @ nul! Cu câteva zile în urmă, soția prietenului meu a ajutat tapetul să lipsească. Au lipit-o și a început să plouă. Ea spune: "Ei bine, unde te duci la o asemenea ploaie? Stai liniștit, așteaptă. Și eu tr ... @ nul ... Și ieri prietenul meu în garaj a ajutat la repararea mașinii ... Reparat - și ploaia a mers ... El spune. "Ei bine, unde te duci în ploaie. ședere. Să bem! "... Ei bine, ne-am îmbătat și am făcut-o @ nul. Ce trebuie să fac, părinte.
- Du-te la% yy de aici. până când ploaia a dispărut!

8. Îmi place țara noastră. Mentii sunt uciși ... stațiile se aruncă în aer. ... copii fură. ... dependența de droguri și pedofilia sunt în plină expansiune ... și statul se luptă cu .... fumatul. )))))

9. Un tip întreabă un prieten - cum să învețe o fată să înoate.
"Nu ... aceasta este o știință întreagă: cu o mână îți îmbrățișezi talia, alta îți pui sub piept ..."
"Nebun, vorbesc despre sora mea!"
- Aș spune imediat, dă-i o lovitură de la pod!

10. Dacă efectuați imediat căutări de la toți guvernatorii ruși, atunci vom ieși din criză într-o singură zi și nu vom ajunge acolo încă două sute de ani.

P.S. Dacă ți-a plăcut aceste anecdote scurte, te rog să le împarți cu prietenii tăi.

Postul anterior Prev. Următorul post Următorul.

10 Anecdote selectate sau cum să ieșiți din criză și două sute de ani ca să nu ajungeți acolo
Când au căzut de la o înălțime de 30 de metri, ea instinctiv.







Trimiteți-le prietenilor: