1 Spitalul Clinic Republican, Rusia, Udmurtia, Izhevsk, Autostrada Votkinskoe, casa 17 -

Atenție, părinții ale căror copii se confruntă cu o astfel de boală teribilă ca hidrocefalia ocluzală. Dragi părinți, dacă este posibil, consultați un neurochirurg în alte orașe mai mari, după ce au analizat anterior comentariile expertului. Copilul meu a plecat la vârsta de 9 luni. La 6 luni am fost diagnosticați cu acest diagnostic teribil. Au fost consultate cu un neurochirurg local, operația a fost amânată timp de șase luni cu cuvinte. "Poate că totul va fi rezolvat! Este bine să ne întâlnim cu noi exact șase luni". Nu ne-a fost acordat ajutor în mod corespunzător, nu am făcut o examinare suplimentară a copilului, nu am fost ajutați cu direcția RMN a creierului. Printr-un accident rău în acest moment, dispozitivul RMN din RKB a izbucnit, în alte policlinici din Izhevsk plătite și gratuit nu am făcut RMN-uri, Copilul trebuia să primească o anestezie generală, ca urmare, sa pierdut un timp catastrofal. În această perioadă, copilul a avut un atac teribil. În aceeași jumătate de oră am sunat personal







Când am cerut departamentului neurochirurgical să ne accepte, ni sa refuzat asistența. Noi înșine din Votkinsk, în unitatea de terapie intensivă locală, nu am putut să oferim ajutorul adecvat. în 6 ore copilul a fost încărcat într-o comă profundă, în care mai erau încă 11 zile, nu era posibil să-l salveze.

Curățenie, reparații, confort

foarte dezamăgit cu departamentul de ginecologie astfel de medici fără inimă, ei nu le pasă deloc, ar fi mai rapid doar pentru a lipi o semnătură de hârtie pentru a tentativelor vzyat.Nikakih în menținerea sarcinii, în cazul în care am fost greu, dar a fost suficient timp pentru a pune cusături pe CMM, dar nu au făcut. Și ar putea fi un lucru bun, dacă ginecologie medic crezut pentru un moment ca o ființă umană, și cât de dificil a fost administrat la femeile gravide după ce atât de mulți ani nu besplodiya.A funcționează ca o mașină de -zhivoder. Medicii dupa nume nu va lista, nu este etic, dar am trecut prin toate medicii de la departamentul de ginecologie.







Curățenie, reparații, confort

A fost admis la Departamentul de Chirurgie Maxilo-09/24/13 inflamație după extracția dentară în același mudrosti.operirovali den.razrez făcut snaruzhi.perevyazki au în fiecare dimineață medic 9.00.lechaschy a fost primul șef al departamentului Maltsev.Dalee tratat pentru un motiv oarecare intern.kak aceste runde în dimineața în medicul net.prihodilos birou prins în cel mai rău koridorah.no a început după vypiski.rana încep să se infecteze mai întâi vypisali.dalee zashitiya.no am luat încă 2 luni de chin a fost diagnosticat cu osteomielit.a cronică --- IT n din rana a început să părăsească sos. Aș dori să atrag atenția conducerii RKB1 asupra acestui fapt flagrant.

Curățenie, reparații, confort

N-am experimentat înainte cu o astfel de atitudine în acest spital, situată în ginecologie de mai multe ori, dar de data aceasta - numai emoțiile negative, după externare. Nu știu de ce o astfel de schimbare este posibilă în conducere. Chiar nu știu. Dar ar fi fost cumva mai mult și mai organizat, iar acum - un medic nu găsesc, o tabletă a capului nu este pusă la îndoială, indiferența absolută a pitsientu, întrebări răspunsuri specifice de la medic a primit niciodată. La intrarea in unitatea cu diagnostic - ratat avort, mi-am exprimat îndoielile mele (din motive evidente) cu privire la diagnosticul, un medic de la recepție mi-a spus să merg până la studiu din SUA. Când m-am dus la cap, ceea ce face cu ultrasunete, ea mi-a spus, cum ar fi: „De ce aș avea nevoie să fac ecografia, și, în general, am de două ori include acum unitate de ultrasunete si nu vor face vizibil din nou, și te-am Uzi face doar după „curățirea“ Când am întrebat-o întrebare: „. nu nu consideră că este necesar să se asigure că sarcina a ajuns la un impas,

ea a răspuns: "Nu ți-am făcut un astfel de diagnostic și dacă ai nevoie, plătește-o." Toate acestea au fost spuse într-un ton ciudat, nu numai că am o condiție cu un astfel de diagnostic "nu atât de cald", dar nu mă așteptam la o astfel de relație din partea medicilor. Desigur, nu m-am așteptat ca ei să meargă cu mine, dar nu m-am așteptat la o relație cu mine însumi cu privire la "următoarea carne", care a sosit în departament. Acum un an mințea - totul era mai uman. Apoi am ajuns în timpul alegerilor la deputați, deoarece am fost agitați să votăm pentru medicul șef, spun ei, totul se va întâmpla cu tine, dacă trece. De fapt, deoarece nu exista nici o cană de apă pe dușul în baie, deci nu; deoarece pe pereții camerelor nu erau lipite cochilii, așa că rămăsese, ferestrele - care sunt deschise, închise, vântul suflă prin crăpăturile uriașe ale picioarelor.

Curățenie, reparații, confort







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: