După ce Tsska și "Mordovia" au marcat 10 goluri în cel mai abrupt meci al rfpl

Mitropolitul CSKA Moscova în meciul cel mai greu al rundei a IX-a a Premier League împotriva Saransk "Mordovia" a smuls victorie, dând la adversar în cursul întâlnirii, cu o diferență de trei goluri.

Capital CSKA în cel mai greu meci al etapei a noua din Premier League Saransk „Mordovia“ smuls victoria asupra stăpânii câmpului, dând cale liberă unui adversar în timpul confruntării cu o diferență de trei goluri.

4: 6 - Doumbia, 88.

Olshansky: CSKA și „Mordovia“ a jucat un veteran meci echipe de amatori CSKA Serghei Olshansky împărtășit opinia sa cu privire la meciul etapei a noua a campionatului de fotbal din Rusia, în care CSKA a castigat pe drum, „Mordovia“, cu un scor de 6: 4. "A fost un joc de echipe interne. Și dacă serios, echipa armatei a găsit puterea de a inversa cursul meciului. Desigur, jucătorii echipei naționale nu au dreptul să se joace în acest fel. Este păcat pentru Mordovia. Aceasta nu este o echipă care ar trebui să sări peste șase piese și în orice stat. Și CSKA de patru nu are dreptul să săriți. La începutul meciului, mi se pare, echipa armatei a subestimat adversarul, a ieșit să joace shalai-roll. Și, desigur, greșeala lui Igor Akinfeev, care a condus la primul obiectiv, a afectat un astfel de cont în primele cincisprezece minute ale întâlnirii. A fost un incident, dar astfel de lucruri portarul echipei naționale nu ar trebui să permită. Pentru a fi sincer, nu am crezut că după pauză, echipa armatei ar fi capabil să recupereze și nu a crezut în ea. Nu a fost un meci al campionului cu echipa copiilor. Cu toate acestea, adversarul sa ridicat solid. Și am crezut în posibilitatea victoriei, când scorul a fost 3: 3. Acest lucru a dat secțiilor lui Leonid Slutsky forțe suplimentare. Cu toate acestea, atunci CSKA a ratat a patra minge, dar era deja clar că moscoviții nu va renunța la joc „, - a spus el Olshansky a spus un reporter. Reamintim că CSKA a reușit să câștige cu un scor de 6: 4, pierzând în cursul meciului 0: 3. Toate aceste prostii CSKA doar o echipă puternică în RPL.

O fiară polară dură din primele cincisprezece minute și o fiară polară mai puțin încântătoare din a doua jumătate.
Ei bine, asta sa dovedit a fi un meci atât de amuzant, este rău că apărarea armatei se luptă așa.