6 Comentarii despre orovela la москва, академический, шверника улица, 13, к

Am vrut să încerc totul :) Bucătarul este, evident, cu mâinile în locul potrivit)) Servire, servire, servire feluri de mâncare la un nivel înalt. Dacă evaluezi cu o privire la prețuri, atunci chiar și la cel mai înalt nivel)) Chahokhbili a încercat - aceasta este o tocană de la o pasăre. Mâncăruri naționale georgiene. Se pare apetisant, are un gust chiar mai bun)







Restaurant Orovela - acesta este un kidalovo solid. Ceea ce scriu și ceea ce au este o mare diferență. Nu potriviți imaginea interioară cu realitatea. Uciși în restaurantul gunoiului. Nu numai că șobolanii rulează în jurul restaurantului, iar oaspeții curate sunt gândacii. Vino cu cecurile. Spune-mi de ce? Sau este posibil? Da, se întâmplă în Orovel. Numai pentru că nu există specialiști calificați și care angajează oameni care aruncă și nu își plătesc salariile. Managerul acestui restaurant este o fată din Ucraina de 22 de ani. Data viitoare ›

Am comandat o masă pentru doi la acest restaurant. Vreau să-mi exprim recunoștința profundă față de această instituție. Totul a fost super. Pentru încântarea mea nu există nici o capelă. A venit cu soția lui acolo seara și am fost întâlniți acolo ca fiind cei mai buni prieteni ai acestui restaurant. Era neașteptat. Angajații acestui restaurant sunt profesioniști reali. Atmosfera din restaurant era foarte plăcută, chiar neobișnuită. Despre mâncare În general nu am cuvinte, totul a fost atât de delicios. Personalul a lucrat rapid, eficient. Nici macar nu trebuie sa ma prind. Data viitoare ›







Recent a mers la un restaurant. Mai exact, cum ai mers? Mi-am luat soția și prietenii, am fost de acord să te iau în câteva ore! Tot ce am mers. Vin pentru ei în câteva ore, așa cum sa convenit, și ce crezi? Nu vor pleca nicăieri! Dimpotrivă, am fost și eu așezat, clătite și masa pe care o aveau acolo, am fost în stare de șoc, probabil că toți vroiau să încerce meniul, dar felurile de mâncare sunt atât de frumoase. De asemenea, mi-am ordonat să mănânc, sau, mai degrabă, soția mea a ordonat, ei deja cunosc întregul repertoriu! La naiba, ai fi văzut vara. Data viitoare ›

Un restaurant dezgustător, o sală aglomerată și uluită și plină de fum. Managerii nu au făcut treaba lor, ei iau bani pentru o rezervare, dar, de fapt, atunci se dovedește că ați făcut o dată de rezervare, și să dovedească faptul că nu funcționează, pentru că au o sută de notebook-uri și poate sta o rezervare, iar în celălalt toate gratuite . Nu-ți irosi nervii.

Rar scriu recenzii, însă această instituție o merită. În "Orovel" am fost de multe ori, mereu amabil și nu trebuie să aștept mult pentru comanda mea. Sunt un mare fan al bucătăriei georgiene și ea mă face întotdeauna fericită la acest restaurant, totul este delicios. Un loc bun pentru evenimente mari, aș spune, un restaurant de nivel european.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: