5 Scoateți receptorul din plastic VAZ 21124 din gur și ajungeți la capacul supapei

Informații utile privind spațiul de internet pentru ei înșiși nu este găsit. A fost singurul forum în care acum cinci ani „a promis să se stabilească în fotografiile de proces mâine“ Mulțumiri speciale telepnev și Rimskii81 pentru ce și în cazul în care vi se solicită să se uite. Astăzi, înarmat cu răbdare pentru a doua zi a mers la garaj cu scopul de a elimina receptor al naibii că eu, după câteva ore de dans cu timpane nu a reușit =)) Du-te la stânga de montare crawl nu a reușit doar eliminarea șurubul de sus a generatorului, iar partea de jos de împingere cu clichet înșurubarea jumătate de milimetru pe an ar putea slăbiți șurubul și continuați cu mâna. Dar ceea ce a fost furia mea când șuruburile slăbite nu am lucrat pentru a obține treshetku care aderă la șurubul interior))













În continuare, la sfatul oamenilor de mai sus am început să se uite la atingere chiar și un șurub și trei crawl fructe cu coajă, care sa dovedit a fi mai ușor decât primul șurubul de probleme, dar au, de asemenea, livrate))

Apoi a deșurubat joja de ulei cu know-how-ul său de la o șurubelniță îndoită într-un viciu)))

Pe măsură ce m-am tras, receptorul este o poveste separată. El a rezistat cât putea de bine și se odihnea pe tot ce nu putea să meargă. Mai întâi erau bobine pe lumanari, apoi un generator și un furtun care mergeau de la senzor la capacul supapei. Și în cele din urmă receptorul în mâini))) Din fericire nebylo limit)

Și aici este partea din față a lucrării

Cu capacul supapei este, de asemenea, nu este atât de simplu 5 șuruburi în partea de sus și de jos a 4-am deșurubat cu ușurință, dar cele 5 șuruburi în mijloc și cea din dreapta jos a ma ajutat să slăbiți oameni cheie mici speciale care au venit să cumpere xenon pentru care, de asemenea, vă mulțumesc foarte mult)))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: