5 Fapte despre Jeffrey și Hilary - jeffrey dean morgan russia

5 fapte despre Jeffrey și Hilary sau ceva care ar putea interesa fanii cuplului.

1. Steaua serialului "Supernatural", Jensen Ackles, la adus pe Jeffrey și Hilary la o întâlnire "orbește".

5 Fapte despre Jeffrey și Hilary - jeffrey dean morgan russia







5 Fapte despre Jeffrey și Hilary - jeffrey dean morgan russia

- Da, am un fiu de patru ani de la Geoffrey, spuse Rose revistei. Sursa adauga ca Morgan a fost "socat si surprins, dar si-a exprimat dorinta de a participa la viata copilului".

3. Odată ce Morgan a fost logodită cu colegul său în seria "Shoals" Mary Louise Parker.

5 Fapte despre Jeffrey și Hilary - jeffrey dean morgan russia






4. Ambele au jucat în seria "Anatomia pasiunii".

5 Fapte despre Jeffrey și Hilary - jeffrey dean morgan russia

Când am primit oferta, problema a fost că "Vrem să vă vedem acasă cât mai des posibil" și astfel nu am putut continua. Dar Hilary a avut un rol în "Outside", și a fost fantastic. Veți vedea-o pe ecran de câteva ori într-un sezon. Așa că am putea fi împreună.

5. Cuplul deține un magazin dulce în suburbiile din New York.

5 Fapte despre Jeffrey și Hilary - jeffrey dean morgan russia

Într-un interviu acordat lui HuffPost Live, Morgan a împărtășit, de asemenea, că el și Burton nu sunt singurul cuplu celebru care dețin acest magazin. Steaua "Man-Ant" Paul Rudd și soția sa împărtășesc, de asemenea, în afaceri.

Prietenul nostru, care deține acest magazin de mai bine de 20 de ani, a murit tragic. Eu, Paul Rudd, prietenul nostru Andy și a doua jumătate, Hilary, prietenul lui Julie și Phoebe - suntem toți proprietarii de magazine într-o suburbie din New York. Avem cafea și ciocolată excelente.

5 fapte despre Geoffrey și Hilary







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: