27 Extensii layout-uri de site-uri psd

Acest site este destinat, în primul rând, celor care doresc să facă web-development. Vă puteți familiariza cu materialele de pe site-ul clădirii, de la proiectarea designului, structura și finisarea promovării site-urilor gata făcute. În curând, site-ul ar trebui să devină o colecție vastă de materiale utile, sfaturi, lecții, servicii și linkuri pentru a ajuta atât un dezvoltator web experimentat, cât și un începător.






Citiți mai multe despre acest blog

În curând în blogul meu va fi o serie de articole "Crearea unui site de la zero", "Efectuarea unui blog flexibil, funcțional", "Magazin online pe CMF / CMF MODx" și mult, mult mai mult. Nu treceți.
Urmăriți apariția de articole noi pe site. RSS feed.

Există deja câteva note despre șabloanele HTML + CSS din blogul meu. Acestea vor fi foarte utile pentru webmasteri, deoarece șabloanele gata făcute sunt mult mai ușor de învățat să creeze propriile lor. examinând periodic finite template-uri CSS, puteți face cunoștință în practică, cu aspectul site-ului și a salva timp de învățare HTML în colaborare cu CSS. Dar veți fi de acord că procesul de creare a unui șablon este mult mai lung și nu se limitează la aspectul aspectului final. Până la urmă, acest aspect trebuie făcut într-un fel. Desigur, pentru aceasta, instrumentul cel mai potrivit este Photoshop. Este puțin probabil că veți găsi un alt program care vă va oferi aceeași libertate și control deplin atunci când proiectați design-ul site-ului.







Sunt sigur că mulți designeri care sunt comanda excelent de Photoshop în diferite zone poate fi dificil să ne imaginăm cum să se apropie de crearea desenului sau modelului special pentru site-uri web. Pentru că, în scopul de a deveni un web designer bun, aveți nevoie de o idee despre modul în care aspectul este creat în mod corect, și modul în care cele mai bune de a lucra cu straturi, astfel încât mai târziu a fost mai ușor să se rupă în elementele și se taie pentru impunerea în continuare. Nu este nici un secret faptul că este mai bine să vezi o dată decât să auzi de 100 de ori că ceea ce trebuie să facă, pentru că mulți nu au nici măcar imagina cum arată aspectul site-ului, atunci când el iese din mâinile designerului.

Așa că vreau să vă dau cele 27 de template-uri PSD diferite disponibile pentru editare, care designerii sunt fericit de a împărtăși cu întreaga lume și care poate fi un ghid de învățare inteligentă pentru web designeri novice.

Atenție: dacă este posibil, am încercat să pun o legătură directă pentru a descărca șablonul, dar în unele cazuri încă mai este nevoie de înregistrare. Voi menționa care dintre ele, dar cred că nu va fi o problemă mare dacă vă place foarte mult șablonul. Când vă înregistrați, nu trebuie nici măcar să verificați căsuța poștală pentru a primi codul de confirmare. Principalul lucru este să indicați că veți descărca numai șabloane gratuite (un buton portocaliu), apoi înregistrarea va fi gratuită.

2. Fotbal blog







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: