25 fraze de Clarkson dzhermi

Am privit cu toții Top Gear și știm cine este Jeremy Clarkson)))
Aici puteți citi cele mai suculente dintre frazele sale)))

1. "Îmi place să mă gândesc la Ferrari ca o versiune redusă a lui Dumnezeu".







2. [Despre Porsche Boxster] "Nici nu poate trage un stîlp cu ulei.

3. [Tunelul de conducere la Mercedes SLR McLaren] "Când s-au pus la încercare ceea ce sună motorul SLR, inginerii britanici de la McLaren au spus că sună ca un luptător Spitfire. Și inginerii germani de la Mercedes au răspuns: "Nouă! Nouă! Suna ca un Messerschmitt! ". Toți au greșit. Seamănă cu Dumnezeu al Thunderului, curățând gâtul cu unghiile. "

4. "Îmi pare rău, dar dețin Aston Martin DB9 și nu-l conduc - este ca și cum Keira Knightley era în patul tău și ai fi dormit pe canapea. Dacă aveți cel puțin o jumătate de scrot, nu veți permite acest lucru. "

5. "Viteza nu a ucis pe nimeni niciodată, oprește brusc ... asta ucide".

6. "Koenigsegg susține că modelul CCX este mai confortabil. Mai confortabil decât asta ... decât să fii bătut cu un cuțit?

7. [Despre Detroit] "Dumnezeu a creat lumea în șase zile, iar când sa odihnit, diavolul Beelzebub a apărut pe locul al șaptelea și a făcut acest loc".

8. "În trecut, deținerea unui TVR era echivalentă cu a deține un urs. În sensul că este minunat, dar atâta timp cât nu-ți rupe capul, ceea ce va face cu siguranță. "

9. [Despre Renault Clio V6] "Cred că problema este că el este francez. Este o maimuță capitulantă.

10. [Despre Ferrari Enzo] "L-am sunat pe Jay Kay, care are unul dintre ei și l-am întrebat:" Pot să împrumut pe al tău? ", La care a răspuns:" Bineînțeles, dacă mi-ai împrumuta fiica ta, cam la fel. "







11. [Despre Porsche Cayenne] "Am văzut rănile gangrene mai frumoase decât asta!"

12. "Aeronavele din Lamborghini sunt, de obicei, astmatice, așezate în bord și aruncându-te prin tub."

13. "Dacă insomnia începe să mă păcălească, eu doar iau o fotografie cu Toyota Camry și imediat am tăiat."

14. Dacă doriți să cumpărați o serie BMW 6, aș recomanda un echipament din spate atunci când părăsiți casa prietenilor, astfel încât să nu-și vadă capătul din spate.

15. "Această Pagani Zonda este ca un leu într-un portocaliu general. Ca și feroce, dar în același timp ridicol. "

16. [Despre Chrysler 300C] "Americanii impun democrație în întreaga lume și apoi nu mă lasă să sting controlul de urmărire".

17. [Despre Alfa Romeo Brera] "Imaginați-vă că aceasta este Angelina Jolie. Ai auzit undeva că e nebună și mănâncă numai lipici de tapet. Dar nu vei fi oprit, nu-i așa?

18. [Despre turbo-supraalimentare] "Gazele de eșapament intră în turbocompresor și îl rotesc, se creează vrăjitorie și conduci mai repede".

19. "Acesta este Renault Espace, poate cel mai bun minivan. Nu că ați putea să țipați în fiecare colț. Este ca și cum ai spune "Glorios, am sifilis, cea mai bună boală cu transmitere sexuală!"

20. În trecut, am avut mereu impresia că TVR a făcut o mașină, fiind lansată spre vânzare, și abia apoi a aflat despre administrabilitatea sa, de obicei când unul dintre cumpărători a trimis o scrisoare către fabrică, plângându-se despre modul în care a fost ucis până la moarte.

21. [Despre Mercedes CLS55 AMG] "Se pare că Barry White mănâncă un șarpe de viespi".

22. "Mai degrabă aș merge să lucrez pe toate patru decât să merg pe Ford Galaxy. Oricine era responsabil pentru tapițeria din Ford Galaxy, acest om era nebun în legătură cu conopida. Aș prefera să am o vasectomie decât să cumpăr o galaxie Ford. "

23. "De obicei, o roabe de gradina, care lucreaza la un motor diesel, va lua un Range Rover la semafor".

24. "Când automobilele de curse sunt transformate în versiuni rutiere, nimic bun nu vine din ea. Acesta este modul de a face un film pentru adulți și apoi să îl editați, astfel încât să poată fi afișat în hoteluri britanice. Ca rezultat, vom primi o jumătate de oră de aproape de o față transpirată a unui tip.

25. "Nu înțeleg banda pentru autobuze. De ce oamenii săraci ajung la destinația lor mai repede decât mine?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: