15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Obligațiile tatălui și soțului în acțiune. Aceasta este o adevărată provocare. Este necesar să se îmbrace copii, în timp ce nu eliberarea copilului, și aspirarea apartament. Instagram dontforgetdad.







15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

În momentul nașterii copilului, apare și tatăl. În acest moment se întâmplă magia reală. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Nimic altceva nu este necesar. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

A dormi într-o îmbrățișare, fiind frică să se miște. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Cel mai dulce vis este când toată lumea pe care o iubiți este în jur. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Tatuajul pe pieptul omului marchează pierderea grea a primului copil, iar acum fiica nou-născutului se înghesuie în inima tatălui ei. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor






Nu te desparti. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Sentimentul ăsta, când îți ții primul copil pentru prima dată pe mâinile tale. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Inima mea se sparge. Ultimul sărut al papei. Am încercat să-l ridic pe fiul meu, dar nu am putut ajunge. Și apoi prietenul său militar a venit și a ajutat la ridicarea copilului la tata. Te iubim, dragă, și deja ne lipsește. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

O bucurie simplă și sinceră de a fi cu cei pe care îi iubești. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Am născut acasă, iar soțul meu Ben a fost alături de mine. Fiica mea sa născut la 13:59 și a fost perfectă. Pasărea noastră are păr lung, puteți face chiar și cozile. În primele două ore ale vieții sale, a reușit să ducă trei ori, astfel încât nimeni să nu se îndoiască că era fiica lui Ben. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Aceasta este dragostea necondiționată. Nu poți ști despre ea până nu devii părinte. Este incredibil. Ești capabil de asta. Ești gata. Sunteți totul pentru copiii voștri. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Doar câteva ore de la naștere, iar cel mic putea ridica deja capul să se uite în ochii tatălui ei. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Când toată lumea a adormit, nu contează cum au adormit, principalul lucru este că acum e liniște. Instagram dontforgetdad.

15 Atingerea de fotografii capturarea iubirii părinților pentru copiii lor

Dacă nu știam sigur că-l purtam în mine timp de 9 luni, în timp ce bătea pe coastele mele, că eu însumi l-am născut, nimeni nu ar fi ghicit vreodată că suntem în legătură. Bine, te iubesc pe amândoi, dragii mei. Instagram dontforgetdad.

Nu toate sesiunile de fotografie cu nou-născuți rulează fără probleme - uneori există jenă. Așadar, în selecția noastră de "20 de fotografii ale copiilor care au reușit să strică poezii de familie-romantice", veți găsi o dovadă vie a acestui lucru.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: