14 Opinii despre hermes dent în Reutov g, strada Octombrie, 28

Noaptea, am avut o durere de dinți cu înțelepciune. Durerea a suferit cu dificultate. În dimineața am început să chem clinicile din apropiere. Din fericire, el sa înscris imediat în Hermes Dent pentru un chirurg. Întreaga recepție a durat patruzeci de minute, iar îndepărtarea în sine nu mai mult de 10 minute. Doctorul într-adevăr a plăcut. Nu am simțit deloc durerea. Cred că într-o lună voi merge să îndepărtez încă un dinte de înțelepciune. Îi recomand tuturor!







Sunt un pacient foarte solicitant și "moody", am căutat o clinică de mult timp, ceea ce îmi satisface pe deplin nevoile - amicabil, curat, profesional. Am fost tratat aici timp de 4 ani și nici măcar nu vreau să caut o alternativă. Mulțumită tuturor administratorilor, medicilor, asistentelor medicale!

Luni, 29 mai, a scos 8 dinți de la chirurgul Levine Dmitriy. Dintele este complex, nu este complet erupt și încă crește în lateral. Eu însumi din Krasnogorsk, așa că în două clinici pentru mine nu am întreprins nimic. Mulțumesc, prieteni sfătuit "Hermes Dent". Au îndepărtat repede și nu au rănit. A doua zi au sunat să întreb, cum mă simt. Vă mulțumim pentru participarea și înțelegerea dvs.

Pe timp de noapte, dintele suferea atât de mult încât abia a supraviețuit până dimineața pe pilule. Și dimineața până la cea mai apropiată stomatologie, am ajuns la "Hermes Dent". Imediat puneți-vă într-un fotoliu pentru a vedea un medic. Durerea a fost eliminată, dintele a fost vindecată. Mulțumesc!

Dorim să mulțumim echipei Hermes Dent pentru zâmbetele noastre frumoase din partea familiei noastre! Soția mea și cu mine am mers la clinică cu privire la coroane. Consultarea a fost efectuată de un ortopedist și chirurg. Au sugerat să punem niște implanturi. Am decis să nu ne salvăm pe noi înșine, să o facem o dată, dar bine. Și nu s-au înșelat. Mulțumită echipei pentru munca de calitate! Remarcabilul chirurg Levine Dmitri, ortopedul Musaev Sultan și terapeutul Baranovsky Elena Yuryevna! Mulțumiri speciale asistentei medicale Svetochka! Familia Pavlenko.

El a tratat un dinte în Hermes Dent în Reutov, a scos nervul, a curățat și a sigilat canalul. Au făcut o mulțime de poze, pentru că era clar că un canal nu era sigilat. Păi, a rămas fără sigiliu. Acum există un chist de 9 mm. Voi căuta un contract și o să înțeleg. Ce neglijență. Ei iau astfel de bani și, ca rezultat, chistul aproape crește în sân și acum aproape nu respir în partea dreaptă.







Vreau să-i mulțumesc dentistului meu, Aleshkevich Svetlana Alekseevna, care a fost tratat de mai mulți ani. Acesta este un profesionist real, cu o vastă experiență de lucru. Din copilărie, nu-mi place stomatologia, dar trăiește complet fără durere! Într-un cuvânt - mâinile de aur! Mă duc la ea chiar și cu plăcere, cu excepția asta, o femeie foarte plăcută și atentă.

Îi mulțumesc medicilor mei Matveeva AA și Aleshkevich SA pentru profesionalismul, sensibilitatea și munca lor de calitate! Clinica este confortabilă și curată. Mulțumită personalului pentru faptul că nu mă tem și nici măcar plăcut tratat pentru dvs.)

Mi-am tratat dinții în Stomology + pe strada Zaraiskaya la Baranovsky Elena Yurievna. Acum sa mutat la Hermes Dent, a găsit-o pe Internet și sa mutat la Hermes-Dent. Doctorul este bun. Vindecă rădăcinile dinților, îndepărtează nervii.

Mi-a plăcut chirurgul Dmitry. Sa adresat cu o durere ascuțită cu un dinte de înțelepciune. Imediat a făcut o fotografie, un dinte pentru îndepărtare. Eliminat pur și simplu virtuoz! Nu am simțit decât ușurare. La rădăcină a fost un granulom - o durere de mișcare toată noaptea. Gheața aplicată imediat, injecțiile, a doua zi pe care doctorul la chemat, a dat recomandări. O astfel de atenție este foarte plăcută! Respectați întreaga echipă!

Nu m-am așteptat, dar am fost plăcut surprins. Multe mulțumiri Dr. Baranovskaya Elena Yuryevna. Totul sa făcut calitativ, rapid și fără durere. Reparat prost făcut într-un alt dinte clinică. Totul este explicat. Și mâine mă duc la proteze acolo. Cum o să fac, îți ating obiectivul.

Am intrat accidental în clinică, lucrez alături. Dintele era aproape complet distrus. După îndepărtare, a fost instalat un implant. Chirurgul a lucrat ca Levine Dmitriy Evgenievich și ortopedul Metveev Alexander. Implantul sa obișnuit, deja a fost stabilită o coroană. Toate în mod clar și la timp. Vreau să mulțumesc medicilor și asistenților pentru munca de calitate.

În clinica a venit la recomandarea unui prieten la medicul Baranovskaya Elena Yuryevna. M-am dus la Reutovo din sud Butovo, nu am regretat niciodată. A făcut două sigilii pe dinții din față. Totul este perfect! Nu a rănit nici după trecerea anesteziei. Dacă ceva nu este în regulă cu dinții - acum numai acolo: 5 pe un sistem cu cinci puncte.

Am fost în clinica Svetlanei Alexeyevna timp de doi ani. Mi-am tratat dinții, fac curățare regulată pentru acțiune. Totul este calitativ, prețurile sunt acceptabile. Doctorul este foarte atent, are doar mâini de aur! Complet nedureroasă! Și soțul meu a primit o proteză aici.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: