13 Întrebări ale tipilor care te enervează

Orice glume pe care tipii îl fac despre logica noastră, uneori acționează complet ilogic. Când MCH data viitoare va cheamă întrebarea prost, trebuie doar să-i arătați această listă.







13 Întrebări ale tipilor care te enervează

  • Fata, nu mă aștepți aici?

Credeți: "Bineînțeles că nu, ce prostii ..."

Spuneți: "Prințul meu, în cele din urmă ați apărut!" Puteți să vă glumiți dacă tipul v-ar plăcea, râdeți împreună și apoi situația. Dacă nu ți-a plăcut, răspunde "nu" cu reținere și formează numărul prietenei tale.

Vă gândiți, "Tot ce vă puteți gândi?" Tipii originali sunt rare, dar chiar și așa, nu există un mod mai rău de a face prieteni. Să fie cel puțin: "Fată, te-am privit mult timp, dar nu m-am gândit la nimic. Poate ne vom cunoaște?

Spui "Mulțumesc" și pleacă.

Vă gândiți: "Nu a fost o întrebare?"

Fie prietenul tău este foarte timid, fie este sensibil la starea ta de spirit. Și în ultimul caz, el poate pune un monument.

Spui: "Dacă nu mă vei întreba de guma de mestecat, atunci întrebi."

13 Întrebări ale tipilor care te enervează

Vă gândiți: "Chiar dacă am dormit, m-am trezit încă." Cu o perioadă de invidiat, băieții uită ora la care se află și se grăbesc să împărtășească știri importante. Și dacă MCH vă uită încă la ceas, înainte de a spune despre lansarea unui alt joc pe calculator, atunci "doar un prieten" va face exact contrariul.

Spui: "Eu rezolv ecuatiile diferentiale cu ochii inchisi".

Crezi că: „De ce toate astea pentru mine,“ prieteni-baieti - rece (cu ei distractiv) și de ajutor (da sfaturi în ceea ce privește psihologia masculină), dar în loc să se pregătească la întrebări constante despre motivul pentru care el nu a avut o fată, și că vă place în general.

Spui: "Ascultă, nu pot fi obiectivă - pentru mine sunteți buni în orice formă".

  • Este adevărat că toate fetele au succes?

Crezi ca: "Este adevarat ca toti baietii doresc doar o fata de fete?" Intr-un fel, un prieten te pregateste pentru viitor. În viața va trebui să se ocupe de oameni care cred că aspectul, banii și Co este principalul lucru. Și este extrem de dificil pentru ei să explice că totul este opusul.







Spui: "Credeam că nu credeți stereotipuri. Se pare că este greșit. "

13 Întrebări ale tipilor care te enervează

  • Aveți o zi critică?

Crezi că "încă nu, dar deja vreau să te omor!" Din anumite motive, oricare dintre emoțiile noastre negative sunt percepute de băieți ca semn al PMS. Pe de o parte, este convenabil - există întotdeauna ceva de explicat care nu poate fi explicat. Și pe de altă parte - nu este bine să înșele.

Spui: "Doar puțin obosit, astăzi nu a fost o zi ușoară. Dar toate sunt deja norme! "

Vă gândiți: "Sărută deja în curând, bine ..." Ajutați-l să ia inițiativa - cel puțin să arătați că nu vă deranjează. În final, întrebați acest lucru - deja o faptă, acum mișcarea.

Voi spuneți: "Data viitoare când nu trebuie să întrebați". Și să-l săruți singur.

Vă gândiți: "Chiar dacă nu, nu vă voi spune nimic." Această întrebare se poate referi la orice - despre primul sex, despre al zecelea, despre înlocuirea vechiului sistem de operare. Orice a fost, nu-l dezamăgi pe tipul ăsta.

Spui: "Foarte".

13 Întrebări ale tipilor care te enervează

Vă gândiți: "Am să fac o fustă dacă aș pune sandalele?" Se crede că această întrebare este cea mai populară dintre fete. După cum sa dovedit, băieții, el este, de asemenea, foarte, foarte îngrijorat. Și dacă tipul nu-l întreabă, se tem doar să arate proastă.

Spui: "Despre cum totul este minunat pentru noi. Și atunci se va face mai bine, nu-i așa?

  • Care dintre prietenii mei v-ați întâlni?

Crezi că: „De fapt nimic pentru că Max și Anton sunt pantaloni scurți ...“ Prin această întrebare, tipul nu vrea să știe cum te simți despre prietenii lui. Vrea doar să audă că nici măcar nu te uiți la ceilalți.

Voi spuneți: "Vreau doar pe tine".

Crezi că: „Pentru că fără tonalnika arata groaznic!“ Oamenii nu-și dau seama că noastre „nici un machiaj“ - un mejk nyudovy bine făcut. Cu toate acestea, în curând veți înțelege că vă iubește pe oricine. Chiar și dimineața.

Spui: "Pentru a te face mai popular." Și pentru mine în același timp.

  • Sunt prietenii tăi mai importanți decât mine?

Crezi că: "Prietenia noastră a fost testată de ani de zile și tu ești altul." În căldura unui tip ceartă poate pune un ultimatum ciudat. Faceți o reducere a emoțiilor și răspundeți calm.

13 Întrebări ale tipilor care te enervează

Bate toate ratingurile: atât popularitate, cât și prostie. Răspundeți la întrebare cu o întrebare și continuați să comunicați cu originalul numai dacă acesta răspunde a ta în așa fel încât să respire.

Cum vă place "navighez pe internet"? La urma urmei, există atât de multe lucruri pe care le puteți face în timp ce stați la un computer ... De exemplu, ceai de băut.

3. Aveți un prieten?

Aceasta schimba ceva? Dacă fata ți-a plăcut cu adevărat, încercați să o interesați și să nu treceți imediat.

4. Ce muzică preferați?

În acest scop, au fost inventate pagini personale. Există chiar și - cine ar fi crezut! - data nașterii.

5. Poate ne vom plimba?

Este uimitor când această întrebare urmează imediat după salut. Chiar dacă sunteți liberi și vă place aventuri, pentru început ar fi frumos să vorbiți puțin.

Foto: Anton Kuznetsov, Antonioguillem, BigLike Imagini, Brian Jackson, StockPhotoPro / Fotolia.com







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: