1250 km cu mașina la unul la volan este dificil

este mai bine să găsești un alt șofer al unuia. Am călătorit împreună la 600 km înainte și înapoi împreună și e greu. și 1.200 una este tablă

Pentru mine, e în regulă - familia a fost întotdeauna atât de călătoresc: bunicul, tatăl, acum soțul. Maximul parcurs de 1.700 km fără oprire - Ulyanovsk-Novorossiysk - este aproape o zi în spatele volanului. Nu au existat niciodată probleme cu somnolența printre șoferi, dar, într-adevăr, așa cum a spus cineva aici, este doar necesar să-i iubim. În cazul meu, toată lumea este foarte pasionat de.







Călătorit în tinerețe unul de 1500 km de Moscova, în regiunea Stavropol pe autostrada Rostov-Don, bani dadut- acum nu va merge, nu-mi place piesa, camioanele, două benzi, depășire, îmi amintesc, așa că tremură, sigur de sine la sută stopyatsot . Tot pe deplin în spatele roții, cu copiii care nu s-ar fi mers, trenul, trenul, am încetat să zboare, frica de moarte și sincopă, atunci când un copil este de zbor fără mine - mă rog pentru acele câteva ore, nu lyublb de transport

Curând există un tren lung cu mașina de 1250 km. și apoi înapoi Niciodată nu a plecat până acum, a fost o excursie de 800 km, și apoi mai departe, ne îngrijorăm cum să supraviețuiască, la volan un conducător auto. Împărțiți cine a suferit astfel de călătorii obositoare?


E ușor.
Dormiți la jumătatea drumului (cel puțin, și fiți treaz)
Eu, am dreptate, și pe sl. zi a mers cu mașina, de la St. Petersburg la Kazan)))))

Susțin. Soțul meu și cu mine mergem în fiecare an la stațiunile din Moscova din Teritoriul Krasnodar, exact asta facem. Cel mai periculos moment pentru șofer este atunci când devine ușor. În acest moment, urmăresc mai mult drumul decât el.








Doar șoferul nu observă adesea cum adormă. Tu dormi, dar tu visați că domnești. Am adormit de mai multe ori în călătorii lungi. Deci, "Știu cum să lucrez cu un fierăstrău circular ca cele trei degete" :)

Dar aceasta este deja excursii extreme au fost - acest lucru nu se întâmplă brusc. Mai întâi vine o lungă luptă cu somnul. Și dacă șoferul intră într-o astfel de stare, atunci trebuie să fie urmărit îndeaproape să se trezească imediat, dacă adoarme. Dar, bineînțeles, este mai bine să nu aduceți acest lucru și să nu planificați excursii, astfel încât să aveți nevoie să mergeți "cel puțin un animal umplute, chiar și o carcasă".

Camera Uma, fără experiența urcării pe șosea, pentru a ajunge în calea picioarelor în fluxul general. Au găsit ceva de râs. Doar ceainice, așa încât țipă "Easy" poate. Mintea nu este suficientă, ci o mulțime de proști.
Ce rău)))
Am minte suficientă, precum și experiență.

I 1300 pe zi dala.Ezdili din Spania în Franța, unul în spatele roții fără un partener Dar sunt la 22 de ani în spatele volanului.
Sunt o femeie, și un tip nu are deloc probleme.

NU, eu nu opresc sa rada OVER Rusoaicele: Și de ce nu te predai la regula? De ce bebelușul rusesc așa de minunat. ACEASTA ESTE CU RISCUL PENTRU VIAȚĂ, DAR FĂRĂ TOATE EI. ÎN ROLUL UNEI BAGURI CU TATER

Da, lasa-i sa plece! cel puțin doi morți în Rusia vor fi mai puțin! nu uitați copiii dvs. să profite!

Camera Uma, fără experiența urcării pe șosea, pentru a ajunge în calea picioarelor în fluxul general. Au găsit ceva de râs. Doar ceainice, așa încât țipă "Easy" poate. Mintea nu este suficientă, ci o mulțime de proști.
Ce rău)))
Am minte suficientă, precum și experiență.


Cu ce ​​fel de experiență te încălzi când ai avut drepturile primite acum o zi în acel moment? Nu ai mintea.

Da, lasa-i sa plece! cel puțin doi morți în Rusia vor fi mai puțin! nu uitați copiii dvs. să profite!

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: