115 Comentarii despre taras bulba la moscow, academice, strada sindicală, 16

Un minunat restaurant ucrainean! Bucătăria uimitoare, degetele tale! Produsele cele mai proaspete, execuția fină a felurilor de mâncare într-un stil cu adevărat ucrainean și o combinație de gusturi. Personalul prietenos și atmosfera strălucitoare, memorabilă, acompaniamentul muzical și chiar dansul chelnerilor aproape la un nivel profesional. Vă mulțumim pentru un restaurant seara minunat pe Velozavodskaya! În viitor, vom vizita această instituție de mai multe ori. Îi recomand tuturor.







Băieți vă mulțumesc pentru livrare, rapid, delicios, deși prețurile pe care le tot dorogovaty, în fiecare zi nu veți mânca. Și în restaurant mi-a plăcut totul și am adus acasă foarte, cu bun gust!

Data evenimentului - 25.05.13 la han „Taras Bulba“ pe Bakuninskaya, compania a adunat vârste diferite de 9 persoane (inclusiv doi copii de 6 și 12 ani). La comanda unei mese a fost stipulat că vom avea aproximativ 10 persoane, iar copiii vor fi cu noi. Am fost oferit o masă de lângă camera copiilor (prezența camerei unui copil a fost o surpriză plăcută), atunci când am ajuns la cafenea, sa constatat că ne-a rezervat o masă pentru numai 8 persoane, pentru a onora administratorului, această problemă a fost rezolvată în cel mai scurt posibil. Data viitoare ›

Cel mai recent, am început să comand produse alimentare prin restaurante! Ei au fost plăcut surprinși de calitate. Și nu au așteptat mult! Foarte politicos și dulce Olga operator, toate corect explicate și a ajutat cu alegerea! În general, foarte mulțumit. Mulțumesc. Vom comanda mai des!

Am folosit serviciile de livrare timp de 2 ani. Chiar îmi place! În primul rând, feluri de mâncare în sine, cumva gătit la domiciliu totul este gătit, gustos! Recent, a sărbătorit ziua de naștere a unui coleg într-un restaurant de la Nametkin. Toți erau mulțumiți, serviți repede, cu grijă. Mulțumită fondatorului dvs.! Serghei Aleksandrovici Sviridov.

Este foarte convenabil pentru dvs. că puteți plăti pentru comanda online prin card de credit. Am comandat mâncarea de la restaurant pentru mama mea timp de un an. Mama este foarte multumita de calitatea preparatelor, cand exista si un meniu slab - este super! Acest lucru nu se întâlnește adesea în restaurantele cu livrare! Zavyalova Irina.

Mulțumesc foarte mult. Toate foarte gustoase și rapid prompt! Prima dată când am comandat-o! Super! Bineînțeles, pentru a fi sincer, este oarecum scumpă, dar poate că este necesar. Curierul a venit atât de vesel, sociabil - frumos! Totul este ambalat perfect și competent, mai fierbinte cu căldură în căldură! Ne pare rău ați uitat să comandați vareniki, dar data viitoare. Bucătărie bună! Chestii de bucate Respect! Și borșul este mai delicios decât bucătarii soției! Cu respect, Alexander MSC-Khutora.

De foarte multe ori am prânz și cină în Taverna "Taras Bulba". Mâncare foarte gustoasă. Mi-a placut foarte mult borsch-ul. Îi sfătuiesc pe toți să încerce compania borsch și borsch Sorvel de la Taras, nu inferior gustului. Gustări delicioase și delicioase, găluște grozavă, găluște minunate, vareniki acasă, ca gust, așa cum a făcut-o bunicul meu. Foarte gustoase fructe de casa si quass! Preferatul meu este o mure! Și gustoase și utile! Îi sfătuiesc pe toți să încerce bucătăria restaurantului din Inn "Taras Bulba". E gustos, îți lingeți degetele, încercați, nu veți regreta. Data viitoare ›

Organizație cu salarii gri pentru personalul administrativ al biroului central. Contractele de muncă sunt formalizate pentru 15-20 mii de ruble. Veți primi de două ori mai mult în plic. Dacă a devenit inadecvată sau a existat o înlocuire a numărului de prieteni foarte apropiați, atunci ei au pus-o în suma indicată în contract. Așa că stoarceți alimentatoarele nedemn. Peste tot este spiritul șobolanilor. Procuratura și OBEP au ceva de făcut în această tavernă, vor găsi multe lucruri interesante. De aceea am demisionat după două luni de muncă. Kidalovo.

A vizitat restaurantul de la Leningradsky Prospekt, 64 de ani la Sokol. Dezamăgit. În primul rând, serviciul, nu alimente și băuturi. Personalul leneș, care se pare că lucrează din momentul în care era încă o cantină instituțională. Chelnerii iau ordine în mod reticent, îndeplinesc pentru o lungă perioadă de timp, dau sfaturi gratuite, pe care nu le ascund. Zazhralis. Serviciul de actualizare ar trebui să fie în acest restaurant pentru cei mai tineri, activi și veseli.







De la o instituție normală, Korchma sa transformat într-o cantină sovietică, atât în ​​ceea ce privește calitatea produselor alimentare, cât și serviciile. Alimentele au devenit fără gust, mai ales fierbinți, dar prețurile au rămas la nivelul unui restaurant normal. În mâncare, pot exista obiecte străine, chelnerii nu-și pot cere nici măcar scuze - își amintesc de serviciul sovietic discret. Îmi pare rău, a fost o instituție foarte bună.

Livrare comandată. Toate porțiunile foarte gustoase, mari. A avertizat imediat că, datorită blocajelor de trafic, livrarea va fi oarecum mai târziu (comandată în Dolgoprudny), dar, în ciuda acestui fapt, toată mâncarea a fost caldă. În general, totul era la cel mai înalt nivel! Mă bucur că am făcut o comandă la acest restaurant. Îi recomand tuturor!

Îi sfătuiesc pe toți să verifice ceea ce comandați și dacă nu este în meniu, atunci trimiteți-l doar pentru că ceea ce vedeți în cec vă va surprinde. Mai ales pentru cei care doresc să comande asortate, acolo asortate vor fi aur, puteți de fapt o companie de 5 persoane la prețul acestui sortiment. Nu luați sfatul chelnerilor. Aceasta, în special, se referă la kirchma de la Nametkin.

Foarte des, ordonăm alimente cu soțul ei acasă, aduce mereu la timp, și o dată cu întârziere de livrare, așa-numitele și a avertizat, ca pe un compliment adus un minunat plăcinte cu carne gratuite. Și, recent, am aflat că la poarta roșu, nu departe de munca mea, de asemenea, are o tavernă, acum, uneori, am comanda prânzul la birou, iar dacă vremea este bună, atunci merg acolo pentru cină. Vă mulțumesc foarte mult pentru tot personalul și creatorul Hanului. Oaspeții buni sunt recunoscători!)

Mâncare, băutură - Nu vorbesc despre asta. Recenziile despre "Korchma" sunt copiate și reproduse pe zeci de site-uri. Ele sunt la fel, cuvânt cu cuvânt. Nu vă prindeți și nu vă lăsați păcăliți. Poți merge la tavernă sau nu te plimbi - e treaba ta. Dar nu se bazează pe recenzii pe Internet, această companie le produce.

De multe ori du-te la masa de prânz la han în aeroport (în apropiere de serviciu), întotdeauna întâmpinat cu un zâmbet, a servit repede, mâncarea este foarte gustoasa, mai ales ca găluște cu somon (combinație foarte neașteptate). Și recent am aflat că este tavernă în apropierea casei, iar acum am comanda produse alimentare la domiciliu, aduce fast-food nu este diferit de ceea ce este servit în restaurant, în special prăjituri dragoste! Mulțumesc, Inn. Oh, aproape am uitat, interiorul restaurantului este ceva, foarte frumos, confortabil și plin de culoare!

Comanda produse alimentare nu doar în acest tip de „restaurant“, la început nu a fost chiar foarte rău, ordine semnat rapid, a adus toate fierbinte și gustoase, chiar prietene toate ordine recomandat numai acolo.) Dar în ultimul timp obișnuit că comanda mai mult decât o dată, personal, bucătari au decis să se relaxeze) kebab sânge brut din oțel, dovlecei cu coaja refried negru ars, insecte supă, pește, fie că este vorba sărat sau aburit, nu o portie plin de ulei, cu un fel de cerneală cu aromă), în general, dezamăgit. Data viitoare ›

Un minunat restaurant ucrainean! Bucătăria uimitoare, degetele tale! Produsele cele mai proaspete, execuția fină a felurilor de mâncare într-un stil cu adevărat ucrainean și o combinație de gusturi. Personalul prietenos și atmosfera strălucitoare, memorabilă, acompaniamentul muzical și chiar dansul chelnerilor aproape la un nivel profesional. Vă mulțumim pentru un restaurant seara minunat pe Velozavodskaya! În viitor, vom vizita această instituție de mai multe ori. Îi recomand tuturor.

Băieți vă mulțumesc pentru livrare, rapid, delicios, deși prețurile pe care le tot dorogovaty, în fiecare zi nu veți mânca. Și în restaurant mi-a plăcut totul și am adus acasă foarte, cu bun gust!

Data evenimentului - 25.05.13 la han „Taras Bulba“ pe Bakuninskaya, compania a adunat vârste diferite de 9 persoane (inclusiv doi copii de 6 și 12 ani). La comanda unei mese a fost stipulat că vom avea aproximativ 10 persoane, iar copiii vor fi cu noi. Am fost oferit o masă de lângă camera copiilor (prezența camerei unui copil a fost o surpriză plăcută), atunci când am ajuns la cafenea, sa constatat că ne-a rezervat o masă pentru numai 8 persoane, pentru a onora administratorului, această problemă a fost rezolvată în cel mai scurt posibil. Data viitoare ›

Cel mai recent, am început să comand produse alimentare prin restaurante! Ei au fost plăcut surprinși de calitate. Și nu au așteptat mult! Foarte politicos și dulce Olga operator, toate corect explicate și a ajutat cu alegerea! În general, foarte mulțumit. Mulțumesc. Vom comanda mai des!

Am folosit serviciile de livrare timp de 2 ani. Chiar îmi place! În primul rând, feluri de mâncare în sine, cumva gătit la domiciliu totul este gătit, gustos! Recent, a sărbătorit ziua de naștere a unui coleg într-un restaurant de la Nametkin. Toți erau mulțumiți, serviți repede, cu grijă. Mulțumită fondatorului dvs.! Serghei Aleksandrovici Sviridov.

Este foarte convenabil pentru dvs. că puteți plăti pentru comanda online prin card de credit. Am comandat mâncarea de la restaurant pentru mama mea timp de un an. Mama este foarte multumita de calitatea mancarurilor, cand exista si un meniu slab - este super! Acest lucru nu se întâlnește adesea în restaurantele cu livrare! Zavyalova Irina.

Mulțumesc foarte mult. Toate foarte gustoase și rapid prompt! Prima dată când am comandat-o! Super! Bineînțeles, pentru a fi sincer, este oarecum scumpă, dar poate că este necesar. Curierul a venit atât de vesel, sociabil - frumos! Totul este ambalat perfect și competent, mai fierbinte cu căldură în căldură! Ne pare rău ați uitat să comandați vareniki, dar data viitoare. Bucătărie bună! Chestii de bucate Respect! Și borșul este mai delicios decât bucătarii soției! Cu respect, Alexander MSC-Khutora.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: