5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone

Îmi place un zbor gratuit. Pasionații - mixere, frământatoare, grătare și alte elemente ale echipamentului pentru restaurante. Pot vinde, dacă este necesar. Dacă nu, pot și eu.







5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone

Beat-nor și music player

Colegii noștri din telefonarena spun că Beat este combinația perfectă de design atractiv și o multitudine de funcții încorporate.

5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone
5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone

Titularii acestei aplicații pot personaliza nu numai interfața sa, dar, de asemenea, după cum probabil ați ghicit deja cunoscători ai limbii engleze, pentru a reda melodii de nor. Acestea din urmă includ DropBox, Box, SkyDrive și iubite de fanii robotului verde Google Drive. Beat este distribuit absolut gratuit. De ce nu încercați?

PowerAmp Music Player

Probabil ați auzit despre acest jucător, nu-i așa? Nu este surprinzător: PowerAmp a descărcat cel puțin 10 milioane de persoane. Obținerea unor rezultate similare cu introducerea dezvoltatorii au reușit să susțină un număr foarte mare de formate de muzică, ușurința de utilizare și consum redus de energie.

Poweramp - music player pentru Android Poweramp - un puternic player muzical pentru Android

5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone

În plus, referințele sunt demne de egalizare, personalizare, afișare de versuri și multe widget-uri atractive.

Muzică Google Play

Cererea oficială a gigantului de căutare vă permite să cumpărați piese dintr-o bibliotecă uriașă, în interiorul căreia sunt mai mult de 18 milioane de copii.

Cu toate acestea, nu este necesar să le cumpărați separat. După achiziționarea unui abonament, utilizatorul va avea acces la toate melodiile pentru o anumită perioadă de timp. Într-adevăr, este convenabil.







5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone

Rocket Music Player

Rocket - un alt veteran printre jucătorii pentru dispozitive care rulează Android. Potrivit dezvoltatorilor, în timpul dezvoltării sale, a fost luată în considerare nevoia de utilizare ușoară și nevoile utilizatorilor avansați.

Ca rezultat - o aplicație bună pentru prezența unui egalizator, suport lista de redare, personalizare extinse, chiar și funcția de auto-off.

5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone
5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone

Peste 120 de mii de utilizatori au acordat cel mai mare scor. Se pare că dezvoltatorii înșiși nu se așteptau chiar mai puțin. Echipării n7player suporta multi-touch-și 3D-interfață pentru navigare ușoară, acesta din urmă are un music player-ul cel mai inovator pentru Android numit.

n7player 2.0 Video oficial Reinventarea experienței muzicale Android! n7player este un player muzical inovator disponibil numai pe Android. Acesta vă prezintă muzica ca pe un singur plan plin de albume. Puteți să măriți și micșorați folosind multi-touch pentru a vedea diferite vizualizări ale muzicii dvs.

5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone

Aproape toți jucătorii de pe piața Play sunt caracterizați printr-o interfață dezgustătoare. Se pare că ghizii de proiectare Google produc doar pentru ei înșiși. În Apple AppStore, jumătate din acest software nu ar fi fost permis să vândă deloc.
Personal, eu nu înțeleg ce este dificultatea de a crea o interfață în conformitate cu Hyde, care trebuie să faci toate „fluierele“ sub formă de filare rotund mânere o „bandă din anii '70,“ la ce nu se poate face fără „piele“ sau „carbonic“ piei și alte crapsuri?
După ce a încercat toate Muzică Play și musiXmatch - de fapt singura pe deplin adecvată în ceea ce privește cerințele pentru UI jucător, dar din păcate, sunetul inferior la aceeași PowerAmp'u. Prin urmare, trebuie să "plângem, să mușcăm, dar să continuăm să mâncăm cactus" când îl folosim.

De asemenea, am vrut să scriu ceva de genul ăsta, dar nu.
Cred că nu are sens să aruncăm margele în fața porcilor care îi plac falsurile și piei de carbon.

Apropo, Yandex.Music, ca exemplu, are o interfață excelentă pentru pagina de redare. Dar problema este că jucătorul este legat de Yandex.

Experiența nu este deosebită, dar ceea ce am încercat nu este egal cu Walkman-ul nativ!

5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone
HarryBuh pe 4 mai în 4:16 #

5 cele mai bune playere muzicale pentru telefonul dvs. smartphone
Richardpep pe 9 mai la 9:49 #







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: