4 Rechemarea centrului pentru probleme biomedicale și de mediu se află la adresa Moscovei, Zyuzino,

Pentru a trece printr-o comisie, este necesar să călătoriți o săptămână! Doctorii lucrează numai până la 11 ore, iar apoi, puteți găsi doar jumătate din necesitățile necesare! Odată cu apariția de la locul de muncă, de asemenea probleme, în jurul valorii de 10, Doamne ferește, vino si uita-te la tine cu o privire, „ești aici uitat la moarte, ieși din ochii mei.“ Ar fi mai bine să treceți prin policlinica obișnuită! Doctorii sunt întotdeauna în diferite birouri, nu veți găsi pe nimeni, pentru mine, așa că clinica este teribilă!







Au trecut examenul medical de la organizația lor. Unii dintre medicii necesari pentru examenul medical nu au lucrat în acea zi! Lor a lucrat de la 9 la 11. La 11 recepție a fost terminată și faptul că angajații noștri vor trebui să vină pentru a doua oară nu i-au deranjat prea mult. Oculistul avea o coadă uriașă, cu dispute care au apărut la fiecare cinci minute din cauza cine să meargă în acest moment. Observ că clinica este plătită! Dar atmosfera este liberă. Despre observația adresată medicului de familie despre necesitatea de a lua măsuri pentru a schimba situația. Data viitoare ›

Trec printr-o comisie medicală anuală în această instituție. Sapa fiecare burr, executa creierul timp de cateva saptamani sau chiar luni. Lista de boli nu poate fi solicitată (cele care mă interzic să îndeplinesc funcții oficiale) nu vor fi date. Și pentru fiecare vizită, camarazi în haine primesc de la banii de asigurare. Și, după cum bănuiesc, aceștia sunt mai târziu împărțiți cu angajatorul meu, care, oricum, precum și orice șef al subordonaților nu-i pasă. Ultima comisie medicală a adunat 90% din total. Data viitoare ›







Muncă, cu adevărat obositoare. Ziua este întotdeauna mai mare de 70 de persoane. Am lucrat aici ca terapeut, am venit mai devreme (până la 9 ani) și am plecat nu mai devreme de 13 ore (altfel nu am reușit), astfel că abia dacă nimeni nu poate pleca mai devreme. Pe drum s-au părăsit mai devreme o jumătate de oră. A plecat, ca la 2 luni salariul (nu foarte vrednic pentru medic: 21 mii 750 ruble) a fost așteptat!

Pentru a trece printr-o comisie, este necesar să călătoriți o săptămână! Medicii lucrează doar până la 11 ore, iar apoi puteți prinde doar jumătate din necesară! Odată cu apariția de la locul de muncă, de asemenea probleme, în jurul valorii de 10, Doamne ferește, vino si uita-te la tine cu o privire, „ești aici uitat la moarte, ieși din ochii mei.“ Ar fi mai bine să treceți prin policlinica obișnuită! Medicii întotdeauna în camere diferite, nu vei găsi pe nimeni pentru mine, asa ca clinica teribil!

Au trecut examenul medical de la organizația lor. Unii dintre medicii necesari pentru examenul medical nu au lucrat în acea zi! Lor a lucrat de la 9 la 11. La 11 recepție a fost terminată și faptul că angajații noștri vor trebui să vină pentru a doua oară nu i-au deranjat prea mult. Oculistul avea o coadă uriașă, cu dispute care au apărut la fiecare cinci minute din cauza cine să meargă în acest moment. Observ că clinica este plătită! Dar atmosfera este liberă. Despre observația adresată medicului de familie despre necesitatea de a lua măsuri pentru a schimba situația. Data viitoare ›

Trec printr-o comisie medicală anuală în această instituție. Sapa fiecare burr, executa creierul timp de cateva saptamani sau chiar luni. Lista de boli nu poate fi solicitată (cele care mă interzic să îndeplinesc funcții oficiale) nu vor fi date. Și pentru fiecare vizită, camarazi în haine primesc de la banii de asigurare. Și, după cum bănuiesc, aceștia sunt mai târziu împărțiți cu angajatorul meu, care, oricum, precum și orice șef al subordonaților nu-i pasă. Ultima comisie medicală a adunat 90% din total. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: