3 magazine din centrul hondos au falimentat - Atena rusească, vestea Greciei

Potrivit experților, această dezvoltare a fost de așteptat, deoarece în ultimii ani compania a cunoscut o criză și a vândut o parte din imobil pentru a rămâne pe linia de plutire.







În același timp, suma totală datorată băncilor a ajuns la 18,5 milioane de euro, companiile de asigurări și autoritățile fiscale - 9 milioane de euro.

Lanțul popular de magazine "Hondos Center" a fost fondat în 1967. Până în prezent, deține mai mult de 75 de magazine în toată Grecia, angajând 6.000 de angajați. Aceasta este cea mai mare rețea a pieței europene pentru vânzarea de parfumuri, cosmetice și produse conexe, potrivit site-ului companiei. Dar această informație nu este adevărată.

Frații vs. Hondos







Compania Hondos. în 1967, a creat cinci frați Hondos: Nikos, Georgios, Costas, Yannis și Agrinis. Proiectul lor a fost cel mai de succes în piața de parfumuri, cosmetice și produse conexe. Din păcate, cum se întâmplă, frații nu au găsit o limbă comună și la 37 de ani de la înființare, ei și-au împărțit afacerea în 2 părți.

Acesta a fost începutul sfârșitului.

Astăzi, Georgios Hondos, împreună cu doamna Eleni Honte și domnul Ștefan Kostaulos, controlează trei magazine (care poartă numele de Centrul Hondos) în zona Ippokratios, Patissia și Nea Ionia.

Sfatul unui avocat

Întrebare: Sunt cetățean al Ucrainei, am fost ilegal în Grecia timp de 2 ani. Prietenul meu a primit documentele. Dacă suntem rase.

Întrebare: Bună ziua, poate un avocat să ia în mod independent adi paramonis de la primărie fără prezența mea.

Întrebare: Acum 5 ani am fost amendat cu 600 de euro, la graniță când plec din Grecia, am spart 5 zile. Spuneți et.

Întrebare: Bună ziua! Sunt membru al Republicii Moldova, mă voi căsători cu un grec și voi locui și în casa lui. noi planificăm un ssk.

Director de afaceri







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: