25 Vreau Simoron, pagina 638, forum

Buna ziua tuturor! Sunt nou aici, foarte interesant, care sunt ritualurile pentru atragerea de bani. OOOOOc este necesar! Ajută-mă!


C - Un alt ritualist pentru atragerea denyuzhek! Pune totul în portofel






bani care sunt în casă sau doar o sumă mare. Luați portofelul
în mâini și să spună: "Deoarece stelele de pe cer sunt abundente, cum ar fi apele din bolul oceanului
plin, ca nisipul în deșert abundă, și am mai mulți bani și mai mult
mai devreme! "Spune această frază de trei ori, repetați-o la
lună în creștere în fiecare lună.

C - Efectuarea unui talisman pentru bani
După cum știți, foarte repede totul este în creștere cu salturi și limite, deci banii nu fac excepție
Luați drojdia,
pune guma, adică zahăr, apă, drojdie și adăugați o monedă. Noi insistăm
cativa zile de bani, nu mai mult de trei. După asta, totul
Ne amestecăm, scoatem o monedă, o punem într-un loc izolat, este posibil să intrăm
o cutie de monede, acum o monedă - o mascotă de drojdie pentru bani. Opare fără o monedă
fuzionați cu cuvintele: ╚Opara navighează departe, banii sosesc.
Apropo, cui
aveți nevoie de o cale mai ușoară, o puteți face astfel: aruncați pachetul
drojdie în poșetă, bancă și banii nu vă vor lăsa (verificați de experiența personală)

C - Puteți vărsa bani în portofel
Și scrieți pe o bucată de hârtie (cantitatea necesară x 27 = semn de infinit), dar condiția, nici așteptările, făcute și uitate deloc. că banii există!

Astăzi lucrez într-o bancă, avem un birou de bilete aici. și m-am prăbușit o dată în bancă. atunci trebuie să perceapă portofelul cu energie bancară și bani. Am pus încărcarea de pe telefonul mobil în geantă și am introdus-o în priză și se încarcă! Acum, aici este 500 de ruble a dat unchiul! oh, cum cred!
Aceasta este experiența mea personală, am scris pe un forum SIMORON, când a început doar))

C - Vreau să împărtășesc retseptikom cum a lega datoriile tale, problemma, lipsa de bani și așa mai departe. Ia banda pe ea este scris, ceva cu noduri de vânzare legată de vânzare legată, pe întreaga lungime și o zi arunca la gunoi. De ce într-o zi. și pentru a realiza toată viața nouă și splendidă a început, fără a ceea ce a fost aruncat. Și m-am făcut-o magie tricou: un obișnuit tricou împodobit cu pietre, bontikami, fluturi, brodate cuvânt magic „și coase butonul roșu mare (un buton), și sub ea brodate:“ RUN „am pus, fac o dorință și apăsați distracție START și vrăjitorii. totul.

QUOTE - Cât de magic se dovedește că poți scăpa de datorii, iar apoi tu ești obosit, acum voi rambursa sucul de lămâie cu o datorie pre-numită,
bine, și foarte zamurcha "plata datoriei roșu" Am plătit plata roșie. Voi raporta.
Și chiar dacă murim pe lumină spun minus "atâtea".

QUOTE - Urgent până luni, doi studenți trebuie să plătească datoria. Din suma necesară, a existat o parte nesemnificativă, salariul (ambii care lucrează cu jumătate de normă) este întârziat timp de 5 luni, nimeni nu poate împrumuta.
Am turnat sifon pe farfurie, am scris un "îndatoritor" al creionului - al cărui, cui, cât de mult "stins cu acid acetic - atât de repede și sigur. A fost spumă. Toată această frumusețe a fuzionat în TRANSFORMATORUL UNIVERSAL, adică toaletă, însoțită de o dorință: datoriile lui K. și N. sunt transformate într-o primire rapidă a salariilor.
Rezultat: datoria poate fi rambursată chiar și astăzi, bani a fost oferit de prieteni; șeful a cerut și a asigurat că salariul va fi miercuri!







C - Am citit-o pe Lissy: pe o farfurie cu graniță albastră puneți o monedă - un magnet pentru bani, și dacă puneți un ceas cu alarmă mecanică, obțineți bani neașteptat (câștiguri, prime). În timp ce am verificat doar o monedă - funcționează!

citată
Pentru a atrage MANEI faceți ploaia de la verde MANKI (pre-verde în ea se adaugă pentru o gravitate deosebită a verde)! Pe fața mea arunc MANK pe toate cele patru laturi cu cuvintele:
Manka la est - fluxul de bani
Manka la sud
MANK la vest - mani în buzunar
MANK la nord - fan denyushki.

Prin modul în care am găsit niște ritualuri pe site pentru a atrage bani, nu am încercat-o eu:
Cel mai simplu și mai accesibil este de a pune manki-ul într-o geantă pentru a atrage banii.
Poți, în timpul băii în baie, să arunci câteva monede în apă și să înoți cu ele. Ajută.
Cu o manga puteți face la fel. Alegeți orice bancă prestigioasă și neobservată pe drum spre casă, turnați mango-ul de la mal, până la ușa apartamentului. Metoda este dovedită. Dacă aveți nevoie de sume mari de bani - aceasta este ceea ce aveți nevoie.
Puteți să mergeți la bancomat, să nu vă loviți de el și să spuneți: "Dați-mi bani". Puteți, de asemenea, să vă puneți palma pe dvs. și să vă imaginați cum fluxul banilor dvs. de la distribuitorul de numerar la portofelul dvs.
Pentru leneș √ poți să iei o farfurie albă, să tragi o graniță albastră pe ea (sau să o faci deja pregătită), să pui o bancnotă pe ea și să aștepți bani.

Pentru cel mai curajos dintre o astfel de propunere: trageți un lac roșu de unghii pe tocuri de insigne de dolari - lăsați moneda în spatele tău pe tocuri de mers pe jos. Insigne Dollar pot fi, de asemenea, trase pe unghii (puteți chiar lac incolor sau transparent).
Culoarea roșie atrage foarte mult bani, obțineți-vă un obiect norocos de culoare roșie, care va fi întotdeauna cu tine. Poate fi lenjerie de culoare roșie (de exemplu, un sutien, după toate în sutiene a ascuns întotdeauna bani mari), o batistă sau o pungă.
Și în portofel, puteți pune o frunză cu un număr de șapte trase - vă va aduce nu numai bani, ci și fericire.

Lucky, fericit pentru tine! Și ieri am ikala după ritual a devenit familiar pentru a sorta ca mi s-ar putea aminti, dar un sughiț nu a trecut până când am spus că a fost un favorit. Am crezut că este un semn pentru mine. El nu poate suna, dar el se gândește la mine. Apropo, ritualurile de bani lucrează pentru mine instantaneu, și totul altceva nu. Lucky, ești adesea în capac? Nu a lucrat pentru mine.

A făcut un ritual pentru a îndeplini dorința, responsabil pentru performanță a fost atribuită o oglindă. Acest ritual a fost introdus recent aici, acolo termenul a fost responsabil. Iar acum dorința nu a fost încă îndeplinită, iar oglinda este a doua zi pe care nu o găsesc. Nu a fost pierdut înainte. Nu știu ce să mă gândesc acum. Îi era rușine că nu putea să facă față sarcinilor stabilite)

Fericita soție a unui bărbat iubit

Lucky, fericit pentru tine! Și ieri am ikala după ritual a devenit familiar pentru a sorta ca mi s-ar putea aminti, dar un sughiț nu a trecut până când am spus că a fost un favorit. Am crezut că este un semn pentru mine. El nu poate suna, dar el se gândește la mine. Apropo, ritualurile de bani lucrează pentru mine instantaneu, și totul altceva nu. Lucky, ești adesea în capac? Nu a lucrat pentru mine.


:))) Când, cum, știi. Stau în el când sunt într-o stare de spirit) bine, aproape în fiecare zi sau în fiecare zi, dar nu pentru mult timp :) astăzi, pune-l sub pernă și dormi pe el!)

Fericita soție a unui bărbat iubit

A făcut un ritual pentru a îndeplini dorința, responsabil pentru performanță a fost atribuită o oglindă. Acest ritual a fost introdus recent aici, acolo termenul a fost responsabil. Iar acum dorința nu a fost încă îndeplinită, iar oglinda este a doua zi pe care nu o găsesc. Nu a fost pierdut înainte. Nu știu ce să mă gândesc acum. Îi era rușine că nu putea să facă față sarcinilor stabilite)

Soție, ia ofensă, dragă! Așteptați un rezultat instant, dar amintiți-vă că cineva lucrează imediat, dar cineva mai târziu! totul vine de-a lungul timpului! Fă-o și nu-ți face griji, rezultatul nu te va face să aștepți, dar când gândești, așteaptă, bineînțeles că nu e prea mult. Am verificat-o de o sută de ori. când a început doar să simoronit, a așteptat imediat rezultatul. dar când a început să se ducă și să o facă de dragul jocului, totul a început să tacă.

Lucky, eu însumi știu că importanța ar trebui redusă, dar este dificil pentru mine să fac asta. Dar uneori este încă posibil și chiar funcționează. Voi lucra la mine.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: