20 nunți în limba cehă sau divorț în limba rusă

Scuzați-mă, dar mi se pare că Lerik exagerează puțin. Ei bine, de exemplu, despre păr. Dacă a fost o repetiție, atunci imediat puteți vedea abilitatea comandantului: nu mi-a plăcut comandantul, de ce l-am contactat în ziua înregistrării?







Ceea ce a făcut pentru prima dată este schimbarea stilului de păr al miresei în Photoshop.

coșmar ce! Da, ce fel de par este, dacă trebuie să rezolvi în Photoshop.) Lerika, de ce nu au înlocuit-o pe maestru? Poate că aș fi mai bine să îmi peri părul, apoi îmi voi fixa coafura cu Photoshop.
Lerika, nu vrei să-ți arăți fotografiile? Îmi place să mă uit la mirese și să mă bucur de fericirea lor.

Dragă ATA, ai dreptate în remarca ta. Îndoielile despre comandant erau chiar înainte de plecarea la Praga. După ce am citit comentariile frustrat ale mireselor de pe Internet, l-am rugat pe Kira Afanasyev să-mi aleagă un alt coafor. A promis, dar apoi a plecat brusc. Această problemă trebuia să se ocupe de Inessa Tryakova, a cărei activitate nu am nici o plângere - timp de o săptămână și jumătate acest manager a făcut mai mult decât Kira Afanasyeva timp de trei luni. Inessa a simțit îngrijorarea mea și a încercat să găsească un alt stăpân. Dar timpul a fost prea scurt și fata a mărturisit că alegerea nu a fost mare - fie Alexander Sokolov însuși, fie Anna. Aici trebuie remarcat faptul că am, în principiu, este surprinzător de ce compania „UTS Praga“ nu se schimba coaforul de nunta, deoarece, chiar și pe propriul site-ul lor a postat o revizuire a uneia dintre mirese, în cazul în care ea comentarii neonorantă privind cooperarea cu interiorul Alexander Sokolov. Fata scrie ca Anna nu a facut fata cu munca ei, nu a ascultat dorintele clientului si a facut singurul lucru pe care, se pare, a putut. Mireasa frustrata isi incheie raspunsul cu un apel la petrecerea gazda - CHANGE stilistul, astfel incat alte mirese nu sunt dezamagiti in modul in care erau cu ea. Dar, după cum arată experiența mea amară, această chemare a companiei "UTS Praga" a fost ignorată.
Având în vedere ceea ce am lăsat absolut nici o alegere pentru cele mai multe repetiții am pregătit în detaliu - a adus fotografii ale rochiei de mireasa, opțiunile preferate pentru coafuri, a dat sugestii ale mele Moscova stilist. La prima vedere, dialogul a avut loc și, m-am gândit, Anna ma auzit. Dar întreaga problemă era că salonul nu avea resursele necesare, iar coafura sa dovedit a fi foarte, foarte condiționată. Cu toate acestea, am fost asigurat că nu este nimic în neregulă cu acest lucru, iar în ziua nunții părul meu va satisface pe deplin așteptările mele. Promisiunile au rămas doar promisiuni. În ziua nunții, nu mi-a plăcut parul, pe care l-am spus coaforului. La sfatul unei fete de make-up, pentru a se adapta puțin și pentru a ridica firul miresei, Anna a răspuns că are doar un lac cu ea. În timp ce soțul meu mi-a șters lacrimile, Anna și-a adunat lucrurile repede, a luat bani și sa retras din cameră. Artistul fată-machiaj a asistat la felul în care soțul meu a returnat fugarul. L-am rugat pe Anna să-mi îndepărteze părul din părul meu, să răsucească firele. Dar încercările ei patetice au eșuat. Întotdeauna amintiți-vă această frază frizer minunat: „Ce ești atât de îngrijorat, pentru că nici fotografii gât ...“ capodopera, nu-i așa. Mai ales pentru un "stilist" de nunta. Artist de machiaj feminin susținut și reasigurat. Mulțumesc foarte mult pentru îngrijirea ei și pentru machiajul ei impecabil. Acesta este, într-adevăr, stăpânul meseriei sale.






În ceea ce privește sfatul dvs. de a vă "pieptii singur", a coincis cu sfatul stilistului meu de la Moscova, care a făcut o evaluare "ridicată" a lucrării colegului său de la Praga. În orice caz, ai dreptate, ar fi mult mai bine decât „pete chel“, „chel patch-uri“, „colaps“ din spate a capului, și o grămadă de ace de metal, cad pe drum.

Nici nu-mi pot imagina ce ai construit asta :)

Dragă ATA, coafura-durere este doar rezultatul muncii prost organizate ca un întreg. Sunt de acord cu orice agentie care respecta sine, exista un singur feedback negativ pentru a revizui formatul de cooperare cu salonul. Cu toate acestea, după cum am scris o recenzie negativă a afectat mireasa (cu însoțire, de altfel, fotografii) și apelul ei de disperare - pentru a schimba stilist, și nu a devenit o ocazie pentru o revizuire a acordurilor cu salonul Alexander Sokolov. Mai mult, la opinia mirelui afectat mi sa adăugat răspunsul meu indignat, pe care l-am exprimat coordonatorilor în ziua nunții. Dar Anna Boyts încă mai continuă cooperarea cu „UTS Praga“ și, dacă citiți cu atenție agenția de răspuns, apoi observați cu siguranță fraza, care este cel mai bun, este raportul dintre un frizer non-profesionale a suferit în mâinile clienților (.) " Declarăm că nu putem face nici o pretenție față de comandantul care a făcut coafura de nuntă pentru clientul nostru. " După părerea mea, asta e tot ce se spune.

Limonella [fără înregistrare] [02.07.10 10:27:02] IP: 83.217.38. *

CLIENTUL ESTE ÎNTOTDEAUNA DREPT! 2.În cazul în care clientul este greșit, a se vedea articolul # 1.

Confuzie profundă a clienților. Dacă Lerika crede că are dreptate și drepturile ei sunt încălcate, atunci trebuie să meargă în instanță, mai degrabă decât să discute despre relația ei cu compania pe forum.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: