100 K 1

Datorită faptului că întrebarea implică alegerea opțiunilor de răspuns pentru jocul "unul la unu", cred că răspunsurile corecte ar trebui să fie de aproximativ șase piese). Deci, să încercăm să ghicim cum pot răspunde oamenii pe stradă sau mai degrabă la calculator, pentru a ghici cele mai populare răspunsuri:







Prima linie din linia mea asociativă este maimuța. pentru că acest animal nu știe să urce, să sară și să sară pe copaci și de multe ori chiar trăiește pe ei -

În cea de-a doua poziție de popularitate, mi se pare că creaturile noștri iubitoare se prefac că sunt pisici. care salvează periodic echipe de salvatori din copacii înalți-)

A treia sugestie cea mai populară poate fi - proteinele. distracție sărind pe ramurile copacilor și parcului pădurilor







Al patrulea reprezentant urcă copacii - sunt urși. stânjenit în curățenie, dar foarte agil în dorința lor de a sărbători pe miere de albine sălbatice din cavitatea unui copac de pădure-)

Cincea animale populare în această chestiune ar putea fi bine - șerpi. mascate sub o bandă sau o ramură în vânătoarea lor pentru ouă de pasăre

Ei bine, ultima linie a ratingului meu aparține Koala. care doresc să doarmă în frunzele eucaliptului, alternând nevoia lor de mâncare cu visuri dulci în mijlocul acestor copaci-)

De fapt, am lovit din greșeală întrebare, doar de colegi de școală care joacă o întrebare similară, în cazul în care alegerea a fost între un hipopotam și crocodil. Deci este natural că alegerea a căzut pe crocodil, care, de asemenea, îi place să urce pe ramurile copacilor. Spre surpriza mea, după ce m-am scufundat în adâncul internetului, am găsit confirmarea acestui răspuns. Într-adevăr urca, și un fel mai mici de aligator, cu atât mai mare animal urcă pe ramuri de derevev- tropicale)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: