1 Armata! Instrucțiuni de utilizare! Prietenul meu scrie, deci nu este furat, ci împrumutat,

Și aici. După luna KMB. vei fi jurat să depună jurământul de credință în patrie.

Cu două sau trei zile în urmă ți-a fost încredințată o pușcă de asalt Kalașnikov (AK-74M sau AKS-74U). de unde ai făcut prima fotografie.






Cum sa întâmplat. Dumneavoastră și tovarășii dvs. sunteți echipați în cadrul programului complet:
- un sac de lucru. în care există și un impermeabil;
- scapula;
- cuțit bayonet;
- un set de RHBB (mănuși mascate cu gaz OZK);
- balon;
- o geantă pentru magazine;
- 2-4 magazine;
- cască;
- vesta antiglonț;
- arme.
Cercurile norocoase vor primi, de asemenea, cutii cu muniție și alte sarcini în greutate.

În principiu: vă cheamă numele și vă invităm la original. Fugi la ea. Stați în armură pe original și așteptați echipa "pe linia de tragere". Fugi la linie. în mod extraordinar scoaterea magazinului din pungă. introduceți-l în mașină. ocupă o poziție de ardere. sunt realizate pentru fotografiere. după ce a acceptat poziția dată pentru fotografiere. scoateți siguranța. alegeți un mod de fotografiere - o coadă sau un singur. încărcați (luați mânerul ramei bolțului înapoi la punctul de eșec și RELEASE fără sprijin cu degetele tale nenorocite). Țintești. Raportați. "Tovarășul căpitan. EBANKOV privat este pregătit pentru luptă. " El spune "FIRE". dacă ați făcut totul dracu 'și clar. Apăsați declanșatorul așa. așa cum vi se spune. Dacă patronul ți-a încredințat doar unul. atunci totul este clar. În cazul în care întregul magazin. apoi țineți degetul pe trăgaciul de care aveți nevoie atât de mult. pentru cât de mult spui douăzeci și două (este o astfel de rimă, dracu ', la sunetul a două cartușe eliberate într-o scurtă explozie). Și de fapt, de fapt. repetări. [Dacă totul merge prost. vor fi împușcați din poziția culcat. stând pe un cal într-un polițist sau așezat pe un catamaran - mă duc. Vă descriu cea mai obișnuită Dhukan pre-drift shmalyalovka pe care o descriu]. Apoi puneți întrerupătorul de circuit pe siguranțe. sunt de raportare. "Tovarășul căpitan. Private Ebankov a terminat filmările. în cursul bătăliei, a observat BALLBLABLADLOKPRSCH. muniția este cheltuită complet. Nu au existat întârzieri în filmare. El pentru tine. "Arme pentru inspecție". Desfaceți magazinul. retrageți mânerul ramei bolțului până se oprește. demonstrând lipsa de patron în ea și în magazin. Că mufa. ei spun că cred - cred. zaebis. Dă-i drumul. apăsați declanșatorul. SCHOLK. Ai pus-o pe fitil. dracu 'dracu'. Veți învăța toate acestea de mii de ori la KMB. Am descris acțiunea în câteva cuvinte. există încă DOHUYA totul va fi făcut și vorbit. Cât de norocoasă. mai scurt.






Și acum ai făcut prima fotografie. dracu 'luptători. Pusduește în barăci pentru a-și curăța armele.
Curând jurământul.

Legenda mea a fost asta. că în orașul Sankt Petersburg. lângă care am trecut serviciul fetei mele. A venit aici să studieze la universitate. și eu, așa cum era, și în Sankt-Petersburg și vor rămâne după armată. Nici măcar o fată. ci o mireasă. De fapt, prietena mea era în Murmansk. și fata mea nu a fost. dar m-am gândit așa. Fetița din St. Petersburg a fost împreună cu voi doi coautori. pentru care sunt recunoscătoare ambilor. M-au hrănit chiar și cu tot felul de sabii și le-au invitat pe oaspeți să bea o bere. Ambele au folosit un nume. Da, chiar și atunci când nimeni nu a venit. Am scris la sosirea miresei mele. De la punctul de control li sa cerut să cheme un tip de pui. care a venit la iubitul ei. Principalul lucru - vocea unei femei și să-mi sun numele. ei spun că au venit la mine. De obicei, nu verificați. Dar pot.
De la lista celor concediați am fost responsabil. și nu a ieșit din rochie toată săptămâna. weekend-ul meu a fost întotdeauna umplute cu Uval. Pentru că sunt minunat. Tu nu va zaebatymi soldați - Uval strălucești numai pe propria răspundere și sărbătorile de Anul Nou.
Poți să aduci țigări "didam" din cârpă. În karma pluses va zbura. Ei bine, sau să te uiți la situație.

Astfel de cazuri cu dolgas.

În continuare, voi încerca să acopere dispozițiile generale ale serviciului

Nu zâmbiți pe doe și nu râdeți la didi. Ei vor întreba: "viața este distractivă?". - "deloc". "Râzi, atunci?" Asta-i tot. amice. te poticnești în gol.

Am scris deja despre mâinile mele în buzunarele mele. Pentru aceasta puteți obține un ficat sau chiar o sămânță. Și vă puteți coase buzunarele. în care vor rămâne periile. Nu-ți poți ține mâinile în buzunare, nu doar înainte de Didi. dar, de asemenea. cu atât mai mult. înainte de toate kotrabasami. Puteți coase buzunarele cu ordinele lor.







Trimiteți-le prietenilor: