Locuri de muncă și de muncă în Ishim

Autonomă agenție de sănătate municipale „Ishim orașului Dental Clinic“ - Ishim

Descrierea locului de muncă pentru a cunoaște indicațiile și contraindicațiile privind îndepărtarea dinților în diferite grupe de vârstă, metodele de tratament ortopedic și indicarea protezei; probleme de handicap temporar și permanent, expertiză medicală și de muncă; organizație și.

Acum 21 ore cu trudvsem.ru

Doctor-stomatolog 20 000 - 27 500P

Descrierea postului să știe: anatomie topografică a capului și regiunea maxilo-facială, în special alimentarea cu sânge, inervație și fluxul limfatic, structura dintilor, zona dentiției embriologie și principalele încălcări ale embriogenezei; rolul biologic al dentoalveolarului.

Farmacistul 18 000 - 20 000 P

Societatea pe acțiuni "Farmacie" - Ishim

Descrierea locului vacant de știut: legile Federației Ruse și alte acte legislative de reglementare în materie de farmacie; elementele de bază ale afacerilor farmaceutice; fundamentele economiei și principiile organizării serviciului farmaceutic; tehnologie de fabricare a medicamentelor în România.

Farmacist 13 000 - 18 000 P

Chirurgul-doctor negociat

FCU "GBU al Regiunii Tyumen" Ministerul Muncii din Rusia - orașul Ishim

Acum 3 zile de la superjob.ru

Șeful policlinicii, terapeut de la 60 000 P

GHU PÂNĂ LA 4 - Ishim

Acum 4 zile de la superjob.ru

Contract Medic

Termenii o zi pe săptămână - a doua schimbare 1-30 la 19-00, alte zile - prima schimbare 8-00 la 16.30. Nu există ceasuri. Cerințe Certificat de terapie, utilizarea calculatorului. Bunăvoință, dorința de a ajuta oamenii. În specialitatea "Mediko-.

Acum 5 zile de la superjob.ru

Prețul contractului neurolog

Chirurg chirurgical de la 50 000P

Condiții Oferim servicii de locuințe. Ajutăm la organizarea unui copil într-o grădiniță. Sunt luați în considerare candidații din alte orașe.

Acum 6 zile de la superjob.ru

Consilier financiar de la 40 000P

PJSC "Sovcombank" Vacancy: Consilier financiar. Cea mai mare și profitabilă banca federală a deschis un post vacant pentru un ambițios și încrezător datorită dezvoltării dinamice și deschiderea de noi responsabilități birouri. - Căutare activă pentru clienți noi: apeluri.

Acum 2 săptămâni de la hh.ru

Managerul de vânzări de credite de consum de la 35 000P

Tinkoff - Ishim

De la tine este necesar: - Dorinta de a lucra din casa - Avand o experienta de vanzari active - Avand un calculator personal sau un laptop - Are un set de casti - Pentru a lucra cel putin 30 de ore pe saptamana la un moment convenabil Va vom asigura: - gratuit.

Acum 18 ore de la hh.ru