6 Opinii despre centrul medical Nazaralieva в Чуйский район

Aș dori să împărtășesc povestea mea. Eram om de afaceri. Câștigat suficient pentru a-și putea permite o mulțime, inclusiv pentru băut cu prietenii, care au devenit mai frecvente. În general, finalul acestui lucru este divorțul, alcoolul, dependența de droguri și prăbușirea firmei. Gândurile obișnuite erau încă în mintea mea și am decis să solicit ajutorul specialiștilor. Prieteni (cei care nu s-au întors de la mine) au sfătuit centrul de reabilitare al lui Nazaraliev. Mult să gândească și să aleagă nu a trebuit, pentru că era suficient să comparăm. Data viitoare ›







Multe mulțumiri doctorului Nazaraliev și medicilor săi

Cu câțiva ani în urmă în viața mea a existat o tragedie - soția mea iubită și copilul mult așteptat au murit într-un accident. Această zi a devenit pentru mine începutul unei serii de zile negre, o viață în care nu am văzut punctul. Da, mărturisesc că vreau să mor, dar nu puteam să-mi pun mâna pe mine. Disperarea, durerea, durerea, m-au rupt practic - în trecut, un om de afaceri de succes. Pentru mine, totul a pierdut valoare - bani, carieră, afaceri, viața proprie și altele. Singura condiție în care am putut uita despre catastrofa vieții demolate a celor dragi. Data viitoare ›







Aș dori să împărtășesc povestea mea. Eram om de afaceri. Câștigat suficient pentru a-și putea permite o mulțime, inclusiv pentru a bea cu prietenii, care au devenit mai frecvente. În general, finalul acestui lucru este divorțul, alcoolul, dependența de droguri și prăbușirea firmei. Gândurile obișnuite erau încă în mintea mea și am decis să solicit ajutorul specialiștilor. Prieteni (cei care nu s-au întors de la mine) au sfătuit centrul de reabilitare al lui Nazaraliev. Mult să gândească și să aleagă nu a trebuit, pentru că era suficient să comparăm. Data viitoare ›

Multe mulțumiri doctorului Nazaraliev și medicilor săi

Cu câțiva ani în urmă în viața mea a existat o tragedie - soția mea iubită și copilul mult așteptat au murit într-un accident. Această zi a devenit pentru mine începutul unei serii de zile negre, o viață în care nu am văzut punctul. Da, mărturisesc că vreau să mor, dar nu puteam să-mi pun mâna pe mine. Disperarea, durerea, durerea, m-au rupt practic - în trecut, un om de afaceri de succes. Pentru mine, totul a pierdut valoare - bani, carieră, afaceri, viața proprie și altele. Singura condiție în care am putut uita despre catastrofa vieții demolate a celor dragi. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: