57 Comentarii, fotograf marina teresina, moscow

Vreau din inima mea, să-i mulțumesc lui Marina pentru munca ei extrem de profesională. Am petrecut foarte mult timp în căutarea unui fotograf, iar când am văzut fotografiile lui Marina Tereshina, mi-am dat seama imediat că exact ceea ce căutam atât de mult. Marina are un mare sentiment de cadru. Și, de asemenea, are un gust artistic. Când a avut loc întâlnirea noastră, am fost din nou convins de corectitudinea alegerii mele. La Marina, o abordare individuală pentru fiecare client. Marina, multe mulțumiri pentru munca de calitate.







Marina! Vrem să vă exprimam o mulțime de recunoștință pentru fotografiile și pentru munca în ansamblu! Suntem foarte bucuroși că ați fost cu noi în acea zi, foarte bine ajutat cu sfaturi, idei creative, nu ne-a fost teamă să ne traducem dorințele. Este foarte plăcut să acordați o atenție deosebită lucrurilor mici, deoarece doar de la ele starea de spirit generală, stilul muncii dvs. se dezvoltă! Nici nu am inventat nimic, ne-ai gândit pentru noi!)) Este foarte ușor și plăcut să lucrezi cu tine! Fotografiile sunt super cool. Vreau să revizuiască și să revizuiască! Mulțumesc.

Un fotograf este unul dintre participanții de neînlocuit la nuntă (după tineri, bineînțeles ;-)))))). Marina este un adevărat profesionist al meseriei ei! Se simte că în lucrarea ei investește nu numai priceperea, ci și sufletul! Fotografiile ei sunt frumoase FABULOASE! Și albumul nostru de nuntă este un miracol! Nu am regret pentru o clipă că am ales-o ca fotograf de nuntă. Marinochka, vă mulțumesc foarte mult pentru că ați captat ziua noastră fericită.

Vreau să mulțumesc mult fotografului Marinochka. A spune că suntem mulțumiți nu înseamnă să spui nimic. Suntem încântați. Fotografiile din muz.obrabotka arata ca intr-un basm. Fotografiile fără procesare arată în viață, neașteptate și vesele. Marmna poate prinde o lovitură! Toate imaginile s-au dovedit a fi bine, și există mai mult de o mie dintre ele. Lucrul cu Marina este o plăcere. Nu a existat nici o entuziasm și nici o agitație. Ea a spus că este necesar și cum să o facem (nu am avut niciodată o sesiune foto înainte de nuntă). Marina sa descurcat perfect. Suntem foarte mulțumiți și îl vom recomanda tuturor.

Foarte pozitiv fotograf, are o mulțime de experiență. La prima întâlnire, a fost clar că o persoană a fost angajată în nunți pentru o lungă perioadă de timp și știe totul, cum ar trebui să treacă și ce locuri mai bune pentru a trage. Lucrarea a fost satisfăcută. Înregistrarea fotografiilor noastre finale, ne-a plăcut, foarte frumos împachetate și pliate.

Multe mulțumiri lui Marina pentru munca făcută. Ei bine, a lucrat toată ziua, cu o atitudine pozitivă și cu o atitudine minunată față de client. După o zi întreagă a sesiunii foto cu Marina, nu a existat nici o oboseală și au rămas doar amintiri plăcute. Soția mea și cu mine am fost foarte mulțumiți de munca lui Marina și de rezultatul. Fotografiile au fost foarte frumoase, clare, cu culori vii și bogate. Profesionalismul lui Marina este la un nivel înalt. Vreau, de asemenea, să mulțumesc asistentului lui Ksenia, fără de care un astfel de rezultat nu ar fi posibil!

Marina este unul dintre cei mai buni fotografi! Vă mulțumim pentru faptul că, în ciuda entuziasmului datorat condițiilor meteorologice cu dvs., a fost ușor și plăcut, timpul a zburat pur și simplu neobservat. Ne-ați spus mereu ce poziție să luăm și unde să arătăm. Când au văzut primele 6 fotografii, ceilalți au așteptat cu nerăbdare. Marina ne-a dat comanda chiar inainte de termenul limita specificat in contract. Pachetul a inclus 30 de fotografii imprimate în procesare artistică, un disc și o unitate flash într-o cutie frumoasă cu imagini în format electronic. Totul este foarte frumos decorate și plăcut ochiului)) Aș dori să spun un special vă mulțumesc asistentului Ksjushe că tot timpul a fost aproape, rochie corectă și amuzați-ne))) Multumesc pentru munca buna cu sufletul! Suntem foarte bucuroși că ați încredințat acest moment crucial pentru dvs.! Cu mare plăcere vă vom recomanda tuturor prietenilor și cunoștințelor noastre și ne vom adresa nouă și din nou! Succesul și dezvoltarea în continuare a talentelor tale.

Marina, vă mulțumesc foarte mult!) Suntem foarte fericiți că ați fost fotograful la unul dintre cele mai importante evenimente din viața noastră. Vă mulțumim, în primul rând, pentru calitățile umane: sunteți foarte amabili, veseli! În al doilea rând, vă mulțumim pentru dragostea pentru cauza dvs. și pentru un nivel ridicat de profesionalism. Am văzut o mulțime de lucruri și erați 100% siguri de tine. Fotografiile s-au dovedit într-un singur cuvânt, ca într-un basm despre un prinț și o prințesă!)

Marina este un fotograf excelent, un profesionist. Ea reușește să transmită în faptele sale toate sentimentele pe care le simt nocturnați, toată gingășia, bucuria unui astfel de eveniment important - o nuntă. Fotografiile sunt minunate, doar fabuloase, ca și cum ar fi imagini. Sesiunea foto a avut loc într-o atmosferă prietenoasă, prietenoasă. Nu aveam absolut nici un stres emoțional. Soțul meu și cu mine suntem complet extatici. Și, datorită lui Marina, avem imagini minunate - amintiri despre cea mai fericită zi - ziua nunții noastre.

Marinochka este un fotograf minunat. Cred că am avut noroc cu ea. Abordarea muncii și procesul în sine au fost excelente. Chiar și sa bucurat de fotografiere) Fotografii primite la timp) Și încă plăcut surprins de ambalaje cu un design foarte drăguț. Fotografiile s-au dovedit foarte mult și toate momentele atât de luminoase, saturate, multe interesante au intrat în cadru. Oportunitate excelentă de a privi din toate părțile și încă o dată să vă amintiți și să râdeți)))) Toți prietenii și cunoscuții care au văzut fotografiile au fost doar încântați! Revedea mai mult decât o dată))) Acum așteptați albumele foto! Mulțumesc și asistentului tău! Clienți buni, activități creative și distractive)

Mi se pare că nu am început încă să ne pregătim pentru nuntă, dar deja știm cine vrem să-i vedem pe fotograful nostru. Marina are un stil unic, original, fantastic, care nu a existat nici o îndoială. Nu am regretat alegerea noastră. Marina este un profesionist în domeniul ei! Nu este necesar să spunem că o sesiune foto nu este una ușoară. Am fost foarte îngrijorat că ne-ar putea da greu și că nu ar mai fi nici o putere pentru restaurant. Experimentat în zadar. Marina știe atât de precis, el vrea să vadă în imagine, astfel încât în ​​mod clar dă comenzi la acțiunea pe care soțul meu și tocmai am bucurat de această după-amiază și reciproc, nu gândesc la nimic - am simțit că imaginile se vor dovedi magic! Marinochka, vă mulțumesc foarte mult pentru ceea ce a fost următoarea, deoarece toate momentele capturate din zilele noastre cel mai fericit, a fost capabil să-l treacă toată dragoste, fericire, bucurie, zâmbet. Nu am nici o îndoială cu cine îmi voi sfătui prietenii în viitor. Marina și numai Marina!

A fost cea mai mult așteptată zi! Și, probabil, pentru toată lumea, alegerea fotografului este una dintre cele mai importante probleme. Fotografii, acesta este ceea ce va rămâne cu noi pentru viață. Am ales pentru o lungă perioadă de timp și am decis să ne oprim la Marina. Aceasta a fost una dintre cele mai corecte decizii. Am așteptat cu răbdare pentru ei și când ne-am întâlnit și am primit această capodoperă, am decis în mod clar - Marina este acum fotograful nostru pentru toate ocaziile! Tot materialul era în cutii frumoase, pe un nume flash (fetele sunt de două ori mai plăcute când totul este atât de decorat), iar fotografiile erau mai frumoase decât celelalte! De la primirea materialului, a trecut o lună și le revizuiesc în fiecare zi și nu mă pot bucura! Sunt fabuloase, așa cum am visat. Despre lucrul cu fotograful, de asemenea, pot spune un lucru - ea are răbdare de fier! Toți vor sta și toți, și chiar vor mări, dacă ceva nu merge bine. Nu suntem foarte norocoși cu vremea, nu putem spune din fotografii! Vă mulțumim pentru frumosul design al amintirilor noastre din această zi! Următoarele evenimente importante vor fi sigilate numai de dvs.!







Marina este cu adevărat cel mai bun fotograf. Ceea ce faci nu este fotografia, ci doar o MIRACOLĂ. Vă mulțumim pentru faptul că, în ciuda entuziasmului și a condițiilor meteorologice :), cu dvs. a fost foarte ușor și plăcut. Ne-ați spus mereu ce poziție trebuie să luați mai bine. unde să te uiți. cum să vă puneți mâna (și acest lucru este foarte important, nu suntem modele). Când au văzut primele 6 fotografii, ceilalți au așteptat cu nerăbdare. Și cât de frumos a fost. care le-a primit într-o cutie frumos decorate) Toate fotografiile, fără ajustări - fine, și după prelucrare - la coperta revistei)))) Au plin de viață și luminoase, și soooo de mult, nu este posibil să izolăm o. În afară de noi, toți prietenii și rudele noastre amintesc și revizuiesc fotografii, din nou și din nou "trăind" acea zi. Vă mulțumim pentru munca de înaltă calitate, lucrați cu sufletul! Suntem foarte bucuroși că ați încredințat acest moment crucial pentru dvs.! Cu mare plăcere vă vom recomanda tuturor prietenilor și cunoștințelor noastre și ne vom adresa nouă și din nou!

Acesta este cel mai bun fotograf pentru nunta ta! Găsit-o pe acest site, sa întâlnit, a discutat toate nuanțele și aici este, ziua nunții. Voi incepe de dimineata) Am sosit la timp (acest lucru este foarte important), intreaga nunta Marina era alaturi de noi! O sesiune foto în parc este doar SHICK. Nici măcar nu m-am așteptat să văd SUITE fotografii frumoase, clare, incredibil de frumoase. Prelucrarea fotografiei ne-a surprins plăcut))) În general, soțul meu și cu mine nu suntem fotogenici, de aceea ne-am îngrijorat foarte mult ce vor fi fotografiile. Marina a fotografiat nu numai noi, ci și oaspeții, absolut toată lumea! După nuntă, am primit un număr mare de comentarii pozitive despre Marina de la oaspeții noștri! Fotografiile noastre au fost date în timp, în cutii frumoase cu fotografiile noastre + toate sunt pe o unitate flash. Sunt foarte bucuros că l-am ales pe Marina. Următorul film va fi împușcat numai de SHE.

Bună ziua! Soțul meu și cu mine am fost în căutarea pentru fotograf, dar când am văzut lucrarea Marina, am înțeles în mod clar că este delicios și eu doresc să fie eliminat doar cea mai importantă zi pentru noi! și nu am greșit! Mulțumesc foarte mult, Marinochka, ai păstrat memoria acestei zile magice pentru viață! Fotografiile sunt doar fabuloase.

Unul dintre principalele alegeri în organizarea nunții a fost alegerea fotografului. Am făcut imediat alegerea noastră, deoarece am văzut un stil unic de procesare. Fotografiile lui Marina nu pot fi confundate cu nimeni altcineva. ele par a fi fost luate din paginile romanului. Marina, un adevărat profesionist al afacerii sale. Vă înconjoară cu grijă, imediat încetați să vă gândiți la poziții și începeți să vă bucurați de acest moment. Marina, vă mulțumesc pentru amintirile voastre. care va rămâne cu noi pe fiecare fotografie. despre care am visat cu soțul meu +)

Marina, mulțumesc și asistentului tău pentru munca excelentă pe care o avem la nuntă! Ei au ales fotograful foarte mult și cu grijă și nu au regretat că s-au oprit la tine! Sunteți o persoană care lucrează pentru rezultat, chiar și atunci când am fost deja obosiți și nu a existat nici o putere de a zâmbi, ne-ați bucurat de noi! Fotografiile s-au dovedit uimitoare, noi și toți cei care au văzut în plăcere! Ești un profesionist și un stăpân al meseriei tale! Vă voi recomanda tuturor prietenilor și cunoștințelor! Mulțumesc! Succes și noroc pentru tine! Julia și Alexey

Fotograful a fost căutat cu atenție, după ce a reconsiderat un număr mare de portofolii. Ca rezultat, ne-am oprit la mai multe cu un stil pronunțat. În unanimitate, a ales Marina, acordând atenție aspectului afabil și feedback-ului pozitiv. Multe mulțumiri pentru Marina! Filmarea a fost ușor, cu toate că soțul meu nu-i place să fie fotografiat, dar Marina, reduce tensiunea în posturi, înălțătoare-prinderea gândire și unghiul de succes, astfel încât fotografiile dovedit delicios ...

Bună ziua! Marina, vă mulțumesc foarte mult pentru fotografia de nuntă. )) A fost foarte ușor și plăcut să lucrați cu dvs. Fotografiile erau la fel de fantastice pe cât vroiau, deși vremea era foarte rece. Mulțumită muncii tale din albumul nostru de familie, vor fi frumoase fotografii!)) Vă dorim succese creative și întruchiparea ideilor tale!))

Marinochka. Vă mulțumesc foarte mult pentru fotografia de nuntă. toate imaginile sunt uimitoare, fiecare în felul său frumos și fabulos, tot ce am vrut !! toate rudele și prietenii foarte mult. pentru clienții viitoare doresc să rețineți că Marina foarte plăcut, prietenos, se referă la locul de muncă în mod responsabil și să ia în considerare toate dorințele și va face acest bomboane. Îi recomand tuturor cuplurilor care doresc să se lege de căsătorie și să facă fotografii frumoase. nu ezita!

Marinochka, tu ești cel mai șic fotograf pe care îl știm. Sotul meu te-a găsit printre mulți fotografi pe care i-am văzut și imediat ne-am îndrăgostit de munca ta))) și nu s-au înșelat. ) fotografiile s-au dovedit a fi bine) suntem foarte mulțumiți. Mulțumesc foarte mult. Vă sfătuiesc tuturor cunoștințelor mele. Fotografiile s-au dovedit mai bine decât ne-am așteptat. Bright, pozitiv, romantic! Acum nu avem nevoie să alegem un fotograf. Știm cine să aleagă pentru orice eveniment!))

Marina! Mulțumesc foarte mult. Ziua nunții este o zi specială, pe care doriți să o păstrați în memorie pentru întreaga viață! Și mulțumită dvs. și fotografiilor dvs. minunate, ne vom aminti nu numai evenimentele care au loc în acea zi, ci și emoțiile și starea de spirit! Cu dvs. a fost foarte ușor și plăcut să comunicați, ceea ce este, de asemenea, important pentru obținerea de fotografii bune. Toți oaspeții și prietenii sunt încântați de ceea ce au văzut! Deci, nu-i spunem la revedere, dar spunem: "Până când ne întâlnim din nou!" Mult noroc pentru tine, creativitate inepuizabilă și starea de spirit! Mulțumesc! Nadezhda și Serghei

Vreau să-ți exprim recunoștința față de tine, Marina! Vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră excelentă! Sunteți un geniu și asul afacerii voastre. Nu mi-am regret alegerea de la prima întâlnire! Fotografiile sunt toate la cel mai înalt nivel. Ne-ar dori să le revizuiască în mod constant, ceea ce face de fapt :) Deși a fost cea mai fierbinte zi de vară întreaga sedinta foto a avut loc în aceeași suflare, ei nu au nici observat cum a zburat timpul! Vă mulțumim din nou pentru tot! Și bineînțeles, până la întâlniri noi. )

57 Comentarii, fotograf marina teresina, moscow

Vreau să exprim mulțumirile mele deosebite fotografului Marina Tereshina pentru munca sa excelentă. Cu ea a fost foarte plăcut să coopereze de la bun început și să facă fotografii gata făcute! Marina și-a făcut treaba cu grijă și cu promptitudine. Toate fotografiile care le-am primit la timp și în cel mai bun mod posibil, cu bonusuri și chifle))) Marina, vă mulțumesc foarte mult pentru acele fotografii sunt acum plăcute pentru noi, și de prieteni și rude, și de familie! Suntem bucuroși că vom avea amintiri sub forma unor fotografii frumoase. Vă dorim succes în munca și creativitatea dvs., idei noi și mereu rămâneți atât de pozitivi și îndrăgostiți de munca voastră.

Marinochka, vă mulțumesc foarte mult pentru fotografia de nuntă. Fotografiile s-au dovedit a fi superbe, chiar și cele care nu au fost procesate. Vă mulțumim că ne-ați recomandat un parc pentru o fotografie. Locurile sunt într-adevăr foarte frumoase! Chiar mi-a plăcut să lucrez cu tine. Timpul a zburat neobservat, într-o singură respirație. Nu m-am simtit niciodata inconfortabil sau confortabil, totul este simplu, usor si nu fortat! Sunteți, într-adevăr, un profesionist în afacerea dvs. Vă mulțumim din nou.

Vreau să-mi exprim mulțimea mare față de Marina! Totul a mers super! Fotografia și toată ziua au trecut cu un bang! Pentru această zi minunată și de neuitat, au fost luate imagini minunate care au capturat o grămadă de emoții! Suntem doar incantati de poze! Încă o dată multe mulțumiri!

Vreau să spun o mare mulțumiri Marina pentru fotografiile excelente de la nunta noastră! Ea este un profesionist în afacerea ei. Am ales un fotograf de nunta pentru o lunga perioada de timp, dar ne-am decis pe Marina. ea are fotografii minunate! Marina este o persoană foarte ușoară și pozitivă, ne-a plăcut-o încă de la prima întâlnire. ) Cu fotografia ei (am comandat si dragostea) au fost foarte usor si usor :) Am primit fotografii minunate la timp. Și, de asemenea, un bonus foarte frumos pentru noi a fost un spectacol de diapozitive, revizuiți-l pentru a saptea oară, place foarte mult! =) Vă mulțumim din nou! =)

57 Comentarii, fotograf marina teresina, moscow

Marina este doar un miracol și soarele nostru. Vă mulțumesc foarte mult pentru răbdare și înțelegere !! Acest om a reușit să găsească o modalitate de viziune și înțelegere imagini ciudate nunta noastră! Ea a suferit toate capriciile cum am fost și soțul și a făcut o treabă foarte mare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: