6 Feedback-uri despre centrul perinatal regional la челябинск г, тимирязева улица, 17

Dacă viața este costisitoare, este mai bine să nu mergeți aici. Imediat în timpul nașterii, au fost făcute mai multe greșeli, nu numai pentru mine. Când au luat masa în sala de mese, în fiecare dintre cazurile în care femeile au fost spuse au fost greșeli greșite, iar în coada de ecografie nu era un singur copil fără leziuni provocate de medici în timpul nașterii.







Dacă viața este costisitoare, este mai bine să nu mergeți aici. Imediat în timpul nașterii, au fost făcute mai multe greșeli, nu numai pentru mine. Când au luat masa în sala de mese, în fiecare dintre cazurile în care femeile au fost spuse au fost greșeli greșite, iar în coada de ecografie nu era un singur copil fără leziuni provocate de medici în timpul nașterii.

A existat o astfel de situație pe care am nevoie urgent de a face uzi în trimestrul III al sarcinii. Unde n-aș fi sunat - înregistrarea este de cel puțin o zi sau două. Și n-am avut prea mult timp. Sa întors aici - și trebuie să fie același lucru, fără înregistrări aici am fost făcut în aceeași zi! Examinarea are loc pe echipamente moderne, tata poate fi observat, medicii sunt foarte placuti - explica totul in detaliu, explica. A trebuit să stau într-o coadă pentru o vreme, dar nu mi-e teamă.) Îi recomand tuturor!







Nu am nascut aici, dar am fost sfatuiti in policlinica copiilor sa faca uzi creier fiicei mele chiar aici. Din păcate, nu-mi amintesc numele doctorului care a făcut uzi-ul și apoi mi-a spus totul, dar totuși îi este foarte recunoscătoare! Pentru răspunsurile la toate întrebările mele, pentru sfaturi și pentru faptul că mă calmează apoi. A trebuit să apăr o coadă destul de lungă, dar merita. Coridoarele sunt destul de ciudate, dar am auzit că au făcut recent reparații acolo. Dacă sunt însărcinată pentru a doua oară, mă duc la uzi aici.

Locuiesc în kopeysk, dar am avut 2 operații cezariene și acum chiar și pe ecografie au găsit modificări în rinichi. Doctorii noștri nu vor să lucreze cu mine, mă pot înscrie la clinică? Telefonul meu. 9525009805. Svetlana.

Bună, vă rugăm să ne spuneți cum puteți ajunge la centrul dvs. Adevărul este că locuiesc în Kazahstan. Planific o sarcină, dar nu avem astfel de centre, care să se ocupe de problema conflictului Rh. Pot obține o listă de prețuri de la dvs. pentru serviciile dvs.? Și, de asemenea, contacte pe care este posibil să comunicați cu dvs. Vă mulțumim în avans!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: