5 Secretele de frumusețe Leighton Mister

Text: Ekaterina Pisareva

Leighton Meester nu este deloc ca personajul ecranului din filmul "Gossip Girl". Spre deosebire de eroina seriei, Blair Waldorf, ea nu folosește niciodată un aspect spectaculos pentru a-și realiza propria persoană sau pentru a manipula pe cineva. Mai mult, Leighton Meester nu are nici măcar niște secrete din partea noastră!







  • 5 Secretele de frumusețe Leighton Mister

Se pare că Leighton Meester este o blondă naturală

5 adevărate fapte despre "realul" Meyer Leighton

Este obsedat de hidratarea pielii

Cel mai adesea, Leighton spune că produsele de protecție solară și forcepsul pentru genele învârtetoare - acestea sunt lucrurile fără de care nu poate trăi. Dar se pare că principalul său secret este hidratarea pielii. "Frumusețea este starea generală a corpului", explică ea. - Încerc să beau mult, nu mă despart cu apa termală, este mereu cu mine, mai ales dacă sunt pe un avion sau pe un set. Și chiar șamponul îmi aleg un hidratant.







Ea este blondă naturală

"Nuanța naturală a părului meu - cu părul părului, trebuia să fiu pictat într-o brunetă pentru un rol în" Gossip Girl ". Dar pentru a lucra în alte proiecte, m-am întors la umbra mea naturală și, odată, chiar a fost roșu ".

Regretă doar un singur lucru

"De multă vreme m-am ascuns în spatele cosmeticelor și stilului complex, m-am simțit inconfortabil fără ele. Abia recent m-am îndrăgostit de mine, fără machiaj complicat. Până la urmă, părul sănătos și pielea bună nu necesită adăugări speciale. "

Iubeste moda inca din copilarie

"Mi-a plăcut să îmbrăcesc Barbie. De asemenea, mi-a plăcut întotdeauna să mă uit la mama să se pregătească pentru o petrecere, să facă, să se îmbrace. A fost interesant! Dacă mama mi-a dat ceva de-al ei, nu m-am despărțit de ea, și-a atârnat găurile.

Nu-i place plăcerea totală

"Nu pot să disting pe cineva în mod special, pe niciunul dintre brandurile preferate de îmbrăcăminte sau pe un designer preferat. Îmi place să amestec totul - mărci scumpe cu prețuri ieftine, stiluri, culori, texturi de țesături. Găsirea propriei imagini este foarte importantă. Și acesta este modul potrivit - de a încerca, de a combina, de a experimenta. "

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: