5 aprilie, actorul andrey novikov a murit brusc

Și tot binele este un vis. (C)

În urmă cu câțiva ani, a murit rezhisyor tău Igor Apasyan, pe care ați acționat întotdeauna. Îmi amintesc cum, pe învățarea de acest lucru, a scris imediat la tine, și împreună cu condoleanțele exprimate doar mă excită vopos: „Cine ești tu acum de gând să acționeze“ Grăbește amestecat patronimic Apasyan, ci să se bucure pe deplin abatere, amintiți-vă întotdeauna că este Igor Karpovich. Cine ar fi crezut că vei fi următorul.







Alta vara trecuta am facut un clip despre tine. Am auzit o melodie la radio și imediat am decis că este vorba despre tine. Am alergat acasă și am făcut-o într-o singură suflare, iar apoi nu am putut rezista și nu am aruncat o legătură. Nici nu m-am așteptat la o reacție atât de furtunoasă, ai fost foarte mișcată și lingușită și totuși, din anumite motive, nu am crezut că acest cântec am auzit din întâmplare. Pentru o lungă perioadă de timp am trebuit să explic că, în principiu, nu am scris cântece și nu am cântat. A fost vara trecută. Cine ar fi crezut că Dedicarea mea către Muzeul iubit ar fi Requiem. Creierul refuză să ia această veste. Nu ești doar unul dintre actorii mei preferați, tu. una din multele părți ale sufletului meu care a fost întotdeauna cu mine. Fără să vă cunosc, știam în același timp că există. Nu, nu era dragoste. Tu ai fost. ca ingerul pe care la jucat intr-unul din filmele sale. Ceva ușor, aproape și dragă. Era el și acum vor rămâne în memoria ta. Și încă doare. Mă doare atât de mult încât nu există cuvinte. Mi-ai promis că te vei întoarce la filme, dar n-ai împlinit niciodată promisiunea. Adormiți bine, iubita mea muză. Mulțumesc pentru ce erai. Nu te voi uita.







@ starea de spirit: nu este acolo

Visele trebuie să fie nebunești sau ireale. În caz contrar, acestea sunt doar planuri pentru mâine!

Dar ești sigur că toate acestea sunt adevărate? De ce a murit? (((

5 aprilie, actorul andrey novikov a murit brusc

Și tot binele este un vis. (C)

Dar ești sigur că toate acestea sunt adevărate? De ce a murit? (((
Da, sunt sigur. Pe site-ul în care este scris, informațiile sunt întotdeauna verificate. Da, m-am uitat deja la Odnoklassniki ceea ce scriu oamenii. Hemoragia în mogu. Neașteptat. În spital a murit ..

Visele trebuie să fie nebunești sau ireale. În caz contrar, acestea sunt doar planuri pentru mâine!

Furry Imp.
PPC. oamenii buni pleacă mai devreme (Dar tu țineți)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: