25 Vreau Simoron, pagina 971, forum

Bună ziua tuturor, îmi pare rău că a fost pierdut) Clever, am făcut cam la fel cum a spus Cactus, dar am vrut o persoană ce este mai bun departe de mine acest lucru, că el nu a vrut să vină înapoi), am de gând să scrie o scrisoare către Moș Crăciun, ca un pic) Cactus, că poți sfătui, dacă am întâlnit o persoană cu care am vorbit puțin, dar nu m-am familiarizat, și apoi am mers în orașe diferite. Pentru mine, de atunci, totul este gri, cosmaruri, unde o caut, nu cred ca mi se va intampla un miracol. Nu știu cum să încalc o întâlnire, o mare dorință și voință, se dovedește că este nevoie doar de un ritual.







Dinka. Crede - și vei reuși! Și omul ăsta. Este posibil ca el să fi căzut în viața ta pentru o clipă - ca o rază de soare. Și la mine a fost așa. Nu, nu îl caut - dar în momente dificile de viață îmi amintesc și devine mai ușor pentru mine. Incercati-l si sunteti la fel!
O scrisoare către Moș Crăciun poate fi scrisă nu numai copiilor mici! Eu, apropo. Încerc și eu. Deși acum îmi grăbesc mormanul personal de "bun" - am căzut fără succes și. gât bedra.Seychas fractură cum ai știut am fost acasă, dar mult mai mult del.I medicale (du-te lung cu un băț - bine, care a fost dat o terapie fizică liberă), și hârtie - în timpul împâslire meu în spital a acumulat o mulțime de lucruri. Păi și ... Mark Hanukku. Cred că nu ești împotriva gogoșilor dulci.
Și după Hanuka, serios, voi începe Anul Nou.

Bună ziua, Cactus, vă mulțumesc pentru astfel de cuvinte inspirate, a fost găsit ritualul, așteptând starea de spirit potrivită. Ai auzit vreodată de Roata Anului? Doar un om născut 25.12, Yule se aprinde, dar anul vechi frunze 21, și numai noua dată născut și intră în vigoare de la 31 la 1. Adică, o persoană născută din ani, dar în. Ce ar putea însemna asta?

Bună ziua, am folosit simoron pentru o lungă perioadă de timp, ceva se dovedește că nu este ceva, dar asta a fost ceea ce a venit! Există oameni în energie + - și 0 ceea ce înseamnă + ei sunt cei care obțin totul, sunt creatori - sunt distrugători, nu este bine nu rău doar pentru a construi ceva nou trebuie să distrugi pe cei vechi, 0 aceștia sunt oameni care sunt administratori excelenți, ea poate scrie tratate, dar vai nu pot construi fără a distruge. Și așa încă o dată, nu înseamnă că cineva este bun, cineva este rău, doar că este totul, este, de asemenea, ca temperament)







Bună ziua, am folosit simoron pentru o lungă perioadă de timp, ceva se dovedește că nu este ceva, dar asta a fost ceea ce a venit! Există oameni în energie + - și 0 ceea ce înseamnă + ei sunt cei care obțin totul, sunt creatori - sunt distrugători, nu este bine nu rău doar pentru a construi ceva nou trebuie să distrugi pe cei vechi, 0 aceștia sunt oameni care sunt administratori excelenți, ea poate scrie tratate, dar vai nu pot construi fără a distruge. Și așa încă o dată, nu înseamnă că cineva este bun, cineva este rău, doar că este totul, este, de asemenea, ca temperament)


Așa e. Bine, Amina! A observat cu precizie! Și - ai dreptate: avem nevoie de tot, numai de toți în locul lor.


Încercați să trimiteți o cerere Cancelariei Ceresti + pentru a pescui coletul cu o tija de pescuit. Undeva aici au fost aceste ritualuri, și de mai multe ori.

simoron "M-am infectat cu Oligarhul" care a auzit de un astfel de simoron? cum se face?

Eu personal aud pentru prima dată. dar dacă nu știți, încercați să includeți imaginația. De obicei, ajută!

Bună ziua! Ajutați-mă, vă rog, am datorii pentru întreaga familie. Produsul nu este de vânzare oameni în magazin nu merge nu se poate face ceva?

Produsele miere Unge (poate fi simbolic - de exemplu, pentru a scrie pe hârtie cuvântul „miere“ și mătura produsele ei) .Da există un ritual (preluat de la o piață de vechituri), de îndată ce cineva cumpără un lucru și să plătească, toate lucrurile obmazh una dintre facturile primite de la cumpărător. O datorie poate fi rambursată într-un mod Simoron: se toarnă pe o farfurie de bicarbonat de sodiu sub forma inscripției "Datorii" și se toarnă oțetul. Soda va fi stinsă. Atunci când coaserea încetează să sune. Totul, datoriile sunt stinse!

cum să devii frumos, cel mai frumos?

Produsele miere Unge (poate fi simbolic - de exemplu, pentru a scrie pe hârtie cuvântul „miere“ și mătura produsele ei) .Da există un ritual (preluat de la o piață de vechituri), de îndată ce cineva cumpără un lucru și să plătească, toate lucrurile obmazh una dintre facturile primite de la cumpărător. O datorie poate fi rambursată într-un mod Simoron: se toarnă pe o farfurie de bicarbonat de sodiu sub forma inscripției "Datorii" și se toarnă oțetul. Soda va fi stinsă. Atunci când coaserea încetează să sune. Totul, datoriile sunt stinse!


Vă mulțumesc foarte mult! Mâine o voi face!

Produsele miere Unge (poate fi simbolic - de exemplu, pentru a scrie pe hârtie cuvântul „miere“ și mătura produsele ei) .Da există un ritual (preluat de la o piață de vechituri), de îndată ce cineva cumpără un lucru și să plătească, toate lucrurile obmazh una dintre facturile primite de la cumpărător. O datorie poate fi rambursată într-un mod Simoron: se toarnă pe o farfurie de bicarbonat de sodiu sub forma inscripției "Datorii" și se toarnă oțetul. Soda va fi stinsă. Atunci când coaserea încetează să sune. Totul, datoriile sunt stinse!


Un ritual cu sifon doar o dată făcut? Sau până când ajută?

Nu știu, nu am încercat (până când nu era nevoie). Dar există o astfel de regulă - de a face până când senzația este "suficientă".

cum să devii frumos, cel mai frumos?


Mai întâi de toate - cu auto-tuning. Apoi, există o îmbunătățire a inteligenței manierelor. Apropo: faimoasele frumuseti ale trecutului erau fizic departe de a fi perfecte. Frumusețile lor au fost capabile să sublinieze demnitatea lor și să-și ascundă neajunsurile.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: