10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em
Cu extratereștrii gulliți, este ușor să ai 10 mii de dolari pe lună. Iată cum lucrează agenția de căsătorie falsă cu mirese rusești.

În timp ce agențiile de căsătorie câștigă de la străini pentru 10 mii de dolari pe mirese false

O schemă simplă în 5 pași:







10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

1 mirele petrece 50-500 de dolari pe săptămână pe corespondența cu "mireasa".

  1. Agențiile plătesc fete tinere pentru a le face poze.
  2. Traducători angajați, roller-coastere, pentru a corespunde cu fetele.
  3. Programul-bots (sau traducători manual) trimite 300-500 de email-uri pe zi, pentru toate petitori activi (care greutatea sa în aur, pentru că idioții puțin dulce).
  4. Dacă mirele decide să răspundă, plătește câte 2-5 dolari pentru fiecare scrisoare. Există, de asemenea, o cameră de chat unde plata este mai mare. Mirele cântă melodii despre dragoste, căsătorie. Scrie standul. 1 mirele petrece 50-500 de dolari pe săptămână pe corespondența cu "mireasa".
  5. În cazul în care mirele decid brusc să vină în Ucraina pentru o întâlnire, o tânără plătită pentru participarea la „data“. Dacă ea este prea ocupat (căsătorit, nu vrea să se întâlnească cu o cavalerie vizită), știri mirelui că iubit imediat întreruptă off să se uite după o bunică bolnavă în Uhryupinske și oferă un sunet ca o dată cu o altă mireasă (care radehonki plătit de oră pentru a mânca creveți la un restaurant, în prezența unui interpret ). Mirele cheltuiește 3-7 mii de dolari pentru sosire. Agenția primește o taxă pentru întâlnirile organizate, un interpret.

Deci, în prezența unui număr limitat de fete, agențiile de căsătorie ucrainene reușesc să câștige 10 mii de dolari pe lună pe corespondență și în chat cu străini.

Piramida câștigurilor pe mirese false

Din veniturile de sus în jos scade:

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Fetele tinere ("miresele") primesc 5-20 de dolari pe sută, profilurile lor pot fi vândute și revândute.

Cine se scufundă pe mirese false

Cei mai mulți bătrâni și îngrijitori se îndreaptă spre schemele poștale.

Aceste tipuri prefera foarte tineri „mireasă“ (dacă ai petrecut atât de mult pe super-vis, lasa vecinii într-o scădere slabă) și cred cu tărie că orice tocuri de frumusete swerve din Ucraina pentru a te învelitoarei în vârstă de 65 de ani din Alabama, cu 5 copii și 2 ex soții, doar să se alăture paradisului american în apartamentul său de o cameră, închiriat.

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Chiar și atunci când străinii spun că site-uri matrimoniale cu chat-ul plătit - un divorț pe traversa frontală, ei încă speranța că unul dintre urechi în dragoste cu tineri frumusețile sale nu poate fi fals.

Nici suportul traducătorilor, nici fetele nu se simt milă de bătrânii vise, crezând că dacă el este prost, atunci are nevoie de el.

Există copii care au vizitat Ucraina de 10-50 de ori și au cheltuit 100-200 de mii de dolari pe "mirese". Acestea sunt cifre reale.

Și chiar și atunci când li se spune că este un divorț pe traversa frontală, acestea sunt în speranța că undeva acolo în sălbăticia noul site de dating cu on-chat-ul, acesta este în așteptare pentru limba rusă (ucraineană) virgin de printesa destinat care a dorit întotdeauna să se căsătorească om bătrân sărăcit.

Cel puțin în acest scop încearcă să convingă site-urile de corespondență plătită. Și există suficient de caractere care se târăsc cu un nou site de intalniri cu litere false la alta, în speranța că mai devreme sau mai târziu, ei vor fi în stare să găsească aceeași unul adevarata frumusete, iubitor de necinstiți hățișurile.

De asemenea, nu sunt prea vechi și nu prea înfricoșătoare. Dar prezența unui interpret în persoană lasă puține șanse pentru dezvoltarea romanului: agenția nu este în mână - în cazul în care solvabilitatea clientului, modalitate mai bună de salarizare decât în ​​cererea ar duce mireasa, aducând sute de dolari în venituri pe lună.

Variante de agenții cu mirese false

Bineînțeles, agenția nu trebuie să aibă mirele fals 100%. Ele pot fi doar 10-50%. Principalul lucru este activitatea standurilor și abilitatea lor de a dezvălui mirele pentru bunica: scrisori, chat și cadouri.







10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Închiriat de agenția de căsătorie, stă corespondența cu mirele în vârstă, promițându-se să se căsătorească cu ei, trimițând confesiuni de iubire.

Deoarece fetele reale în căutare de sotul ei nu vor petrece on-line timp de 4-12 ore pe zi, distrând zeci de idioți ca recunoaștere a iubirii.

  • Uneori există fete serioase care se întâlnesc cu rețele de agenții, pentru care principalul lucru este comisionul și multe altele. Apoi s-au născut povești despre mirele oribile pe care căutătorii soților "i-au impus" în vizite.
  • De fapt, fata "ea însăși" a scris "groomul groom" (a scris un stand în numele ei) și pentru o lungă perioadă de timp turnat în dragoste on-line. Poate de luni sau chiar ani, câștigând mii de dolari pentru agenție.
  • Iar acum fata va trebui să „spectacol față“, în scopul de a promova un logodnic străin pentru câteva luni, și, dacă este norocos, și 2-3 ani suplimentari de buzunar agenție de comunicare plătită.
  • Sau o altă fată cu care el a „rescris“, a refuzat să se întâlnească, iar acum agenția ar trebui să fie tinere frumoase se potrivesc sau similare, în scopul de a menține iluzia de acces la tânăr rus (ucrainean) pentru mirese mai mari de străini.

Acele fete care caută soți, merită să înțeleagă: nici o agenție de căsătorie sau un vânător de bani nu vă va aduce un prinț pe un cal alb (un om bogat). Pentru a căuta prinți, este necesar cel mai mult: să scrieți scrisori, să vorbiți pe Skype, să alegeți, să refuzați.

Este mai bine să plasați și să controlați imediat datele dvs. în agenții internaționale de căsătorie serioase. unde comunicați direct, fără intermediari.

Dacă cineva oferă să aibă grijă de ei înșiși, ei nu vă vor conduce un prinț, ci un cerșetor. (Prinț și al lui pentru greutatea nu este de ajuns!) Totul va fi ca într-un basm: mai departe, mai teribil.

Agențiile de căsătorie nu ascund cum funcționează

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Lucrați ca interpret într-o agenție de căsătorie: printre mii de locuri de muncă vacante pentru traducători, mulți oferă de fapt opțiuni pentru înființarea de agenții cu mirese false. (Faceți clic pentru a mări.)

În acest sens, este comun, lucrătorii înșiși cred în promisiunile de "creștere a carierei": perspectiva de a deveni administratorul responsabil pentru recrutarea de fețe frumoase proaspete și de a scrie mâini.

Este de dorit ca fețele să fie mai atrăgătoare, dar mâinile sunt mai rapide. Viteza de imprimare și lentoarea sunt o cerință profesională pentru standuri.

"Unde lucrezi, iubito?"

- Mireasa din agenția de căsătorie.

Faptul că schema este o înșelătorie comună este ușor de înțeles. Mirele străin în ignoranță că frumusețea cu fotografii nu-i scrie deloc și nu se va căsători cu el - și nu intenționa niciodată.

Dar, probabil, o mulțime de oameni nu cred în ideea de viață bumerang. Dar în zadar.

Ca în cazul în care această piramidă nu este o casa de carduri, care este capabil să se prăbușească în orice moment (participanții vor fi norocoși dacă nu trage personal pentru fraudă), precum și activitatea unui programator la Google Inc. Și ca și când vor avea o altă viață ca să poată trăi așa cum ar trebui.

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Faceți o căutare pentru expresia "agenție de căsătorie" și veți găsi sute de posturi vacante. Încercați să sunați și vi se va spune ce să faceți: să păcăliți încrezătorii străini. (Photo: screenshot, click pentru a mări.)

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Postul vacant: model în agenția de căsătorie de pe site-ul Trud.com. (Photo: screenshot, click pentru a mări.)

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Lucrează ca model în agenția de căsătorie: "Fotografiile lucrează pe site", organizatorii promisiunii de căsătorie. Vacanțe: un fotomodel într-o agenție internațională de căsătorie. (Photo: screenshot, click pentru a mări.)

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

Vacanta "operator de chat în agenția de căsătorie" - locul de muncă ca un stand pentru scris scrisori pentru "model". Aceasta este esența multor posturi vacante "traducător" în agențiile de căsătorie. (Photo: screenshot, click pentru a mări.)

  • În timp ce înșelătorii de căsătorie au crescut fete pentru sexul liber - turiștii sexuali și tehnicile lor (o poveste din viață)
  • De ce bărbații străini caută mirese în străinătate
  • Internet escrocii pe site-urile de dating - antidot
  • O altă victimă a escrocilor căsătoriei: o femeie a trimis un iubitor online 300 de mii de dolari
Distribuiți acest articol

Odată pe site am întâlnit un bărbat. Un francez, mult mai în vârstă decât mine, foarte frumos, elegant, elegant (acum nu este pe site). Am vorbit cu el de mult. Cumva ma întrebat dacă există pe alte site-uri. I-am spus că nu am făcut-o. După un timp mi-a scris că a verificat și chiar nu am alte site-uri de dating. apoi am încetat să comunicăm cu el. Acum un an am început să primesc mesaje de la site-ul meu de dating din Franța. Dar nu m-am inscris niciodata si nu am nici o idee despre ce folosesc fotografiile mele acolo. Dar mesaje de interes I periodic ... Citește mai mult »

1 an 8 luni în urmă

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

1 an 8 luni în urmă

10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em

  • 10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em
  • 10 Mii de dolari pe lună pe mirese false, sau cum să păcăliți încrederea străinilor în Ucraina, em






    Trimiteți-le prietenilor: