5 Secretele frumuseții Diana Kruger

Am aflat 5 secrete principale ale actritei, care i-au ajutat să pară atrăgătoare.

5 Secretele frumuseții Diana Kruger
Diana Krueger Foto: Splash News / All Over Press

Numărul secret 1: somn de 9 ore și respingerea obiceiurilor proaste

Potrivit lui Diana Kruger, secretul principal al frumuseții sale este un somn de nouă ore și o respingere a obiceiurilor proaste. "Încerc să dorm cel puțin nouă ore pe zi - nu este atât de dificil cum cred mulți oameni. Desigur, de asemenea, nu reușesc întotdeauna din cauza muncii, dar mă simt bine și arăt mult mai bine când am destul somn. În plus, am observat că pielea mea îmbunătățit semnificativ după ce am renunțat la fumat ", - spune actrita.







5 Secretele frumuseții Diana Kruger
Diana Krueger Foto: Splash News / All Over Press
5 Secretele frumuseții Diana Kruger






Diana Krueger Foto: Splash News / All Over Press

Numărul secret 2: nutriție adecvată

Diane Kruger admite că urmează dieta nu din cauza înclinației sale pentru excesul de greutate, ci pentru că el crede că o persoană este ceea ce mănâncă. Din cauza unor mișcări frecvente și a unui program de lucru strâns, ea nu reușește întotdeauna să mănânce în mod corespunzător și uneori o actriță nu are ocazia să mănânce și să bea doar apă. Cu toate acestea, ea încearcă să-și controleze dieta și alege alimente sănătoase și metode pentru prepararea lor. "Vizitez piața în fiecare weekend din Paris - la fel cum am făcut când eram în Los Angeles pentru a cumpăra legume proaspete și carne de pui. În plus, încerc să evit alimentele care au fost foarte prelucrate și să mănânc cât mai multă hrană proaspătă și brută posibil ".

5 Secretele frumuseții Diana Kruger
Diana Krueger Foto: Splash News / All Over Press

Numărul secret 3: modul activ de viață

Diana mai mult de 11 ani angajată în balet, care este vizibilă în chipul ei subțire și feminin. Dar, în ciuda faptului că pasiunea pentru actriță este lăsată în trecut, ea conduce un stil de viață foarte activ. Frumusetea de la Hollywood se ocupa cu antrenorul ei de trei sau patru ori pe saptamana si efectueaza exercitii de cardio si tensiune, acordand o atentie deosebita muschilor presei si feselor. Actrita nu uita de sport si de timpul liber. "Încerc să mă mișc foarte mult și să practic în aer liber. În Paris, conduc adesea o bicicletă, mai ales după ce mi-am vândut mașina, iar în Los Angeles aranjez adesea plimbări lungi în natură. Aș vrea să rămân întotdeauna activ și viguros. "

Ați găsit o greșeală? Spuneți-ne: selectați eroarea și apăsați CTRL + Enter

Nu ați înregistrat încă? Formular de înregistrare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: