3 Produse utile pentru noapte, sfaturi de partajare

Vom dezvălui un secret suplimentar, care permite redresarea eficientă și rapidă a forțelor, pentru reducerea durerii de spate după o instruire intensivă. Pentru aceasta, vor fi necesare doar 3 fructe.







3 Produse utile pentru noapte, sfaturi de partajare

Secretele de a adăuga rezistență și de a reduce încărcătura asupra mușchilor și coloanei vertebrale au fost păstrate din cele mai vechi timpuri. Antrenorii au reușit să le dezvăluie sportivilor și Olimpienilor înșiși. De atunci, ele sunt transmise din generație în generație. Astăzi vom dezvălui un alt mister, care ne permite să refacem forțele eficient și rapid, pentru a reduce durerile de spate după o instruire intensivă. Pentru aceasta, vor fi necesare doar 3 fructe.

Pentru a vă trezi în fiecare dimineață cu putere și energie, trebuie să utilizați în fiecare zi un amestec de trei ingrediente: prune uscate, caise uscate și smochine înainte de a merge la culcare. Durata cursului este de 1,5 luni.

Raportul optim al proporțiilor:

5 buc. caise uscate;
1 fig mare;
1 buc. prune (uscate în mod necesar!).

Care este secretul acestui amestec de vitamine? Toate aceste fructe uscate conțin substanțe care contribuie la restabilirea țesuturilor disc moi intervertebrale. Utilizarea regulată a produselor va îmbunătăți elasticitatea și stabilitatea coloanei vertebrale fără a fi nevoie de corecție manuală.

Fiți atenți, în mod individual, aceste ingrediente nu au o astfel de rezistență, ca în complex. Numai cu aspectul lor proporțional corect puteți obține un rezultat minunat. În același timp, amestecul de fructe are un efect magic atât asupra puterii sexuale masculine, cât și asupra libidoului feminin.

Care este puterea fiecărui fruct







3 Produse utile pentru noapte, sfaturi de partajare

Aceasta este cea mai veche planta culturala, a carei utilizare va permite sa vindeca toate bolile de batranete. În prezent, fructele sunt folosite ca măsură preventivă împotriva cancerului. De asemenea, îmbunătățește activitatea glandei tiroide. Este important de reținut că, în smochine conține până la 70% din zahăr, astfel încât fructele diabetice sunt contraindicate.

3 Produse utile pentru noapte, sfaturi de partajare

Caisul uscat este un normalizator invariabil al sistemului cardiovascular. Caisul conține o mulțime de K, P, Fe, Ca, vitamina B5 și caroten.

3 Produse utile pentru noapte, sfaturi de partajare

Infuzarea prunelor uscate este extrem de utilă pentru rinichi, ficat. Ea este eficientă în bolile reumatice și ateroscleroza. Datorită conținutului ridicat de vitamina K, prunele întăresc pereții vaselor de sânge, normalizează funcționarea mușchiului cardiac, sistemul nervos.

Chiar dacă nu sunteți angajat în sporturi profesionale, veți vizita rareori sala de sport, acest amestec miraculos va avea un efect pozitiv asupra bunăstării dumneavoastră. Încercați-l pe dvs. și împărtășiți rezultatele cu noi!

Elena, nu, nu, despre peroxid a cunoscut de mult de la un prieten, el este peroxid și băuturi, iar fața lui este murdară. Nu este bolnav și pielea este excelentă. Am căutat pe internet cum să-mi rezolv problema cu dinții și am reușit din nou să peroxid. 3 capsule pe pastă distrugeți tartrul și înmuiați smalțul. Pe scurt, formați Yandex "peroxid de hidrogen" și veți găsi o grămadă de rețete. Am văzut rezultatele cu ochii mei. Citește Neumyvakina.

I Lent refuza complet la produse lactate, carne, pește, slmvochnogo ulei, am mânca fructe uscate (prune, caise uscate, stafide, nuc întuneric). Aceste răsuciți uscate într-o mașină de tocat carne (de 3 ori pre opărite cu apă clocotită și bine spălați), apoi se împarte amestecul în porțiuni mici și în camera de congelare și adăugarea unei cereale (ovăz, orez hrisca). Varya roșii de fructe din mere uscate, fructe de padure congelate de cenușă de munte roșu și cireș negru.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: