3 Principalii pași către un vis


Ai un vis.

Știți sigur că doriți să trăiți mai bine și mai bogat decât acum, să obțineți mai mulți bani, să vă măriți venitul. Dar acest vis este prea raționalizat, nu concret.







Da, tu visezi. Dar în mod clar nu vă puteți formula dorința.

  • cât doriți să vă măriți venitul?
  • la ce oră doriți să vă măriți venitul?
  • Ce modalități de creștere a veniturilor vedeți?

Când încep să întreb despre anumite lucruri, oamenii se pierd și. ei nu au răspunsuri.

Adică, visul este atât de efemer. brusc, un magician va zbura într-un elicopter albastru și el va decide totul pentru mine. El știe mai bine cât de bine pentru mine, eu doar mă relaxez și aștept.

Dar uitați, draga mea, că voi sunteți MAGICI! Și pentru a aștepta elicopterul albastru nu are nici un sens, doar timpul va pierde în zadar.

Știu cu siguranță că NUNȚIUNILE obișnuite. Când simțiți totul, nu există unde să vă retrageți, în spatele Moscovei :) Și vă duceți "în visul vostru", folosind tot potențialul. Apoi, totul se dovedeste. Apoi Universul este de partea voastră, iar voi sunteți într-un curs, veniți din toate părțile, iar visul devine realitate.

De ce 90% dintre cei care vin la cursuri nu ajung, de obicei, la final și nu-și dau seama de obiectivele lor? Da, pentru că, de fapt, acest scop nu este în prezent dorința lor pasională. Dorința pasionantă este absentă, fără flux, fără resurse, fără interes. Și toți, oamenii "se îmbină", ​​iar visul este amânat.

Dar sunt acele 10% care "ard" pur și simplu cu visele lor. Îmi place să lucrez cu astfel de oameni! Ele lucrează întotdeauna.

Cati sunt dispusi sa-si dedice visele:

Și dacă sunteți gata să investiți 100% pe acești trei parametri, treceți la pasul următor.


Identificați două puncte importante

Punctul A și punctul B.

S-ar putea să existe dificultăți. Oamenii nu înțeleg locul în care se află acum și, evident, nu pot formula ceea ce doresc.







Punctul A. Începutul căii. Ce aveți astăzi pentru a vă începe călătoria? De unde începi?
Punctul B. Finalizarea căii, realizarea scopului. Cum arată aspectul B, după ce vrem să fim acolo?

Înainte de a face ceva, luați măsuri, trebuie să înțelegeți în mod clar aceste două puncte.


Determinați care primii 3 pași puteți face acum pentru a vă începe călătoria spre un vis

Acest lucru trebuie făcut imediat. Când vedeți pași reali, obiectivul nu va mai părea de neatins.

Ce se întâmplă în continuare?

Și atunci există îndoieli. Nu pot, nu pot, nu va funcționa, e înfricoșător să începi.

Pentru a ajunge la un nou nivel de venit, nu trebuie doar să determinați pașii, ci și să le faceți. Începeți să jucați.

Și ce înseamnă asta? Și asta înseamnă a ieși din mlaștina caldă, în care acum ești foarte bine și confortabil. Dar înțelegeți că trebuie să ieșiți, altfel nimic nu se va schimba. Dar nu vrei! Și ce ar trebui să fac? Și apoi, din nou, dacă visul este ALTE, veți începe mai devreme sau mai târziu să faceți ceva. Vă puteți îndoi mult timp înainte de a decide, dar totuși părăsiți zona de confort. Îndoielile iau energia, încearcă să ia decizii repede!

În cazul în care visul - „asa syak, nu foarte mult și a vrut să, voi rămâne până atât. „Vei face nimic, vei rămâne și să continue în mlaștină sa, continuând să aștepte expertul și elicopterul lui, și pentru a justifica lipsa lor de unele scuze goale, cum ar fi“, dar, dacă am avut mai mult timp. „Dar, dacă mi-ar obține mai mulți bani. „atunci aș despre-ho-ho-a creat ceva! vrei adevărul? v-ar, și apoi nu a făcut nimic. este toate scuze și scuze pentru a potoli setea conștiința lor.

Ei bine, este alegerea ta. Sunteți toți fete adulte care știu să ia decizii pentru viața lor.

Răspundeți-vă doar acum: sunteți gata să vă schimbați cu adevărat și să vă asumați responsabilitatea pentru rezultatul vieții voastre asupra dumneavoastră?

Dacă sunteți gata, sunt gata să vă ajut să înțelegeți:

  • Pentru ce rezultat vrei să vii?
  • Ce probleme vă împiedică?
  • Care sunt limitele convingerilor monetare care te rețin?

Veți vedea primii pași. Și apoi - fie veți începe să acționeze pe cont propriu sau cu sprijinul meu personal, dacă aveți nevoie de ea să fie, bine, dacă sunt de acord să vă ajute :)

Anna Savchenkova, cea care vă luminează calea către Vis.

P.S. Dacă am scris puțin aspru, te rog să mă ierți, chiar nu prea înțeleg de ce renunți la dorințele tale. De mulți ani au călcat într-un singur loc, frică să schimbe ceva. Și vreau să te ajut, chiar și puțin înainte. Timpul continuă și este timpul să vă creați fericirea!

Distribuiți-vă cu prietenele voastre!

Alte articole după subiect







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: