20 Recenzii ale lui apsheron la екатеринбург г, генеральская улица, 6-а

Destul de bun loc pentru a canta! Destul de confortabil, frumos, scump interior. Camera este întotdeauna dim, dar îmi place, nu mă deranjează) Bucătăria este, cel mai probabil, necomestibila. De ce este cel mai probabil? Doar ultimele ori care vizitează locurile pe care le preferă să comande ceai și o narghilea, dar doar peste un an în urmă, un stagiar la Curtea Regională, care este literalmente peste drum de Fan Fan, și a avut „plăcerea“ de câteva ori acolo pentru cină. Salatele nu erau cele mai delicioase, dar cel puțin comestibile. Data viitoare ›







În această cameră, mi-am sărbătorit jubileul, toastmasterul a fost invitat la un angajat al restaurantului Apsheron. Era un om colorat, toastmaster, care a început pur și simplu publicul. Este foarte gustos aici). Mese pur și simplu pline de bucurie). Și unde este ieftin). Vă recomand.

Am mers la această instituție împreună cu colegii la cină. Bucătăria caucaziană ne-a mulțumit. În mod deosebit mulțumit de porțiuni mari, în general am mâncat cu toții, nu am plătit prea mult. Serviciul este foarte bun, am plecat foarte mulțumiți și bine hrăniți.

Pentru o instituție cu un nume atât de delirant, prețul este destul de acceptabil. Meniul este variat. Poți și prima masă, a doua și a treia. Locație foarte convenabilă. Sunt la doi pași distanță de muncă. Vreau să vin aici din nou și din nou. Aici :)

Instituție foarte plăcută, amplasată perfect, în interiorul foarte confortabil și frumos. Personalul bun, repede servit, politicos. Prețurile sunt destul de normale. Bucătăria este foarte gustoasă, există mâncăruri din bucătăria rusă și azeră, dolma este delicios delicioasă, iar mielul de miel este uimitor.

Nu e de mirare nu există nici un supranatural, ca de obicei față de masă, maro, mese modeste, de serviciu este normal, tot personalul politicos și prietenos, mi-a plăcut bucătăria, gustoase și destul de ieftin.







Dar ce puteți spune despre un loc minunat și sincer în care veți fi bine serviți și hrăniți în totalitate. Carnea prăjită este doar o desprindere a creierului, abia am ieșit din masă. Îl admirăm tot timpul!

Vă mulțumesc dragi prieteni de la Baku și conducerea restaurantului Apsheron! Nu pot decât să las un răspuns pozitiv cu privire la acest loc minunat. Vizita mea a fost decisă aici. Am fost lovit de atmosfera restaurantului atât de caldă și familiară. Muzica națională a jucat și cât de delicios și repede am executat comanda noastră! Degetul se linge. Personalul minunat. Ne-am odihnit pentru glorie. Multe mulțumiri bucătarilor! Veniți și bucurați-vă.

În timpul verii, vă puteți aranja perfect pe veranda verii, există o priveliște frumoasă și un mediu minunat. Meniul este variat și costul este mic. Personalul politicos. Există, de asemenea, karaoke, astfel încât să puteți mânca nu numai bine, dar și să vă distrați.)

Condus cu prietenii, a decis să kalyanchik de fum, se pare că nu poate fi altul decât Shisha este, de asemenea, delicios de a mânca, îmi place un cunoscator adevarat de preparate din bucătăria orientală, nu pot trăi fără un gratar, toate foarte mult. Serviciu atent.

Între toate restaurantele și cafenelele, alegerea este întotdeauna oprită în bucătăria caucaziană, am sfătuit imediat pe Absheron. Și eu, ca un iubitor de carne delicioasă apreciat, bucătari seamănă. Chiar îmi place mult să fumez o narghilea, cea mai bună narghilea pentru mine a fost făcută în Turcia, dar și aici este destul de bună. Am încercat și am făcut față.

Foarte adesea ne întâlnim cu prietenii. În opinia mea, în acest loc cea mai delicioasă narghilea. În general, oamenii bogați merg aici, dar prețurile nu sunt ridicate. Și cum cântă.) În general, sfaturile de a ieși.

O atmosferă orientală plăcută. Mâncăruri plăcute din bucătăria din Azerbaidjan. Nivelul serviciilor, nu intruziv. Prețurile nu mușcă. Mi-a plăcut foarte mult narghiile. Bit karaoke tensionată, nu este adecvată în acest restaurant, dar acest lucru este pur opinia mea, poate cineva ca el.

O atmosferă plăcută, personal excelent. Au fost într-o călătorie de afaceri și au mers la cină în Apsheron. O masă foarte gustoasă, era imposibil să te distrugi de feluri de mâncare. Și prețul și meciul de calitate. Porțiunile sunt destul de mari, astfel încât pentru cei care doresc o gustare mică, trebuie să-i avertizați pe chelner despre asta. Toaleta este curată și curată.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: