90% din mirosul meu, mișcările mele - pescuitul, vânătoarea și doar o vacanță activă în Canada

Azamat, mulțumesc pentru poveste, a fost foarte interesant să participi la pregătirile tale. Serios, totuși, vă echipați! Vă doresc noroc ca prima ieșire la acest pește, și în toate ulterioare! Apropo, avem, de asemenea, în lacuri adânci de apă dulce, mirosul este chemat, dacă nu mă înșel. Dar, pentru momeală, foarte puțini oameni o capturează. Există o scurtă perioadă de timp în primăvara devreme când se duce în curenți pentru a da naștere și acolo este scooped cu plase uriașe. Din anumite motive, acest lucru nu ne este interzis încă.







90% din mirosul meu, mișcările mele - pescuitul, vânătoarea și doar o vacanță activă în Canada

Poveste rece, vă mulțumesc foarte mult!
Gătitul consumă mult timp și aduce mereu plăcere.

În fotografie, gheața nu este destul de confortabilă. Funcția de mâner este complet incomod, verticalul în timpul găurilor este foarte dificil de fixat. De obicei, după primul pește, sunt aduse înapoi la magazin la cel cu mânerul obișnuit. Vă sfătuiesc să o faceți imediat :) Am primit cel puțin trei prieteni.







Colegii, vă mulțumesc foarte mult pentru sprijinul acordat. Ți-ai ridicat barul cu povești frumoase și fotografii, am fost jenat să scriu ceva. Dar ieri am decis, sau acum sau mai târziu nu va fi așa (după pescuit), deci va fi mai interesant.

Despre burghiu, îmi pare rău, dar nu o ciupercă, e ca și cum? Doar nu dovedesc asta. Este această continuare a nucleului burghiului?

În Marea Lacuri, dacă nu mă înșel, mirosul a fost lansat în mod artificial, este foarte bine stabilit, alimentează locali (și adus) prădători.
Norma de 120 de pește pe zi, dar cred că este o mulțime, în cazul în care este mai mult, nu pentru vânzare, la urma urmei, iar rudele nu pot trimite parcela.
Eu locuiesc în Richmond New (G0C 2B0), pentru a nu becațina și mlaștină, dar există într-adevăr foarte frumos, te sfătuiesc să vizitați (și DMPA Macrou).
Ce zici de gheață în Golful Saint Laurent nu a spus, dar aici (Baie des Chaleurs) este numai în estuare, unde apa proaspătă, în ciuda faptului că înghețuri puternice și a avut loc mult timp. În ziarul local chiar a scris că Golful Baie des caleurs este Florida în Gaspezi. La vest, este mai rece și mai mult zăpadă, spre est și spre nord, iar aici climatul este ceva mai blând.
Acum voi lega uneltele. El a arătat ce ar fi frumos să încerce mâine, s-au dovedit opt ​​bucăți diferite - cam prea mult.

90% din mirosul meu, mișcările mele - pescuitul, vânătoarea și doar o vacanță activă în Canada

0788300P / Finbore + III + Gheață + Auger% 2C + 8-in.jsp? Locale = en unde mânerul de la capăt







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: