9 modalități de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2019

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Lista reducerilor, care vor fi discutate mai detaliat în articol:

  1. Reducere pentru prima comandă.
  2. Reducere pentru bunuri de încercare.
  3. Reducere de sfârșit de săptămână sau de weekend.
  4. Reducere de 20% pentru produsele anumitor producători.
  5. Combo - reducere.
  6. Reducere pentru următoarea achiziție (bonus de loialitate).
  7. Reduceri la o petrecere cu ridicata.
  8. Reducere pentru livrare.
  9. Vanzare.
  10. Produse cu termen de valabilitate limitat și retrase din vânzare.

Reduce iherb pentru prima comanda

La un moment dat, m-am plimbat de mult timp pe site-ul iherb și nu am îndrăznit să fac prima ordine. A fost groaznic să cumpărați într-un magazin american și chiar să plătiți anticipat. Nu este clar dacă mărfurile merită banii lor și, în general, de ce am nevoie de toate astea. Dar atunci când un prieten mi-a dat un iHerb cod de reducere și a promis că prima comanda voi economisi $ 5, am decis în cele din urmă. Prețurile pentru iherb m-au atras de mult timp, dar există și o reducere, transport gratuit, de ce nu. Astfel, codul a jucat rolul decisiv și mi-a ajutat să depășesc frica de prima achiziție.







La rândul său, vrem să vă invităm să utilizați codul nostru TJD291. Acest cod este nelimitat și multiplu. Ie orice număr de persoane îl pot aplica. Codul oferă o reducere de 5% la comenzi din orice sumă.

Trebuie să introduceți codul în coș în cutia specială:

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Mai întâi introduceți un cod, apoi al doilea. Pas cu pas, pentru a obține o dublă reducere:

Reducere Iherb pentru bunurile de încercare

Atunci când comandați, puteți arunca întotdeauna un produs la un preț de încercare la coșul de cumpărături. Nu fi leneș să intri în această secțiune, există oferte foarte tentante. Deci, în primăvară am cumpărat un agitator de cocktail pentru 150 ruble în loc de 700. Astfel, producătorii își promovează noile produse. Sondele nu sunt întotdeauna mici. Adesea întâlniți mărfurile în cantitate obișnuită, dar cu o reducere mare pentru prima achiziție.
Iată un bun exemplu de reducere iherb, o cremă pentru 636 de ruble în loc de 2140:

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017






Aceasta este o secțiune destul de tânără unde puteți prinde bunuri bune și chiar și cele mai bine vandute la un preț foarte avantajos. Întotdeauna bifați contorul și vedeți ora de terminare a reducerii. O idee bună a comercianților de a crește activitatea cumpărătorilor, adică noi cu tine. Se pare că nu au intenționat să cumpere nimic, au mers să vadă ce este. Și aici o dată și crema ta preferată pentru doar 5 dolari. Și pentru livrarea gratuită trebuie să formați 60 USD. Deci, trebuie să facem o nouă ordine urgentă, să finalizăm coșul.

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

ru.iherb.com
Prin același link ne putem uita la ce mărci de 10% discount iherb în această săptămână. Este important să vedeți această reducere numai în coș. Puneți bunurile și verificați prețul în coș. Combinați reducerile de săptămână cu oferte combo pentru un profit mai mare.

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Reducere pentru re-comandă (bonus de loialitate)

Reducere Iherb pentru cantitate

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Reducere pentru livrare de iherb

Livrarea cu iherb este angajată în serviciul Boxberry. Livrarea este curierat, există puncte de auto-livrare. Livrarea este rapidă și fiabilă. Toate mărfurile sunt asigurate, spre deosebire de livrarea de către Poșta Rusiei. Această livrare a aerului prin poșta noastră dispare periodic cu iherb. În prezent, există o reducere de 100% pentru livrarea la punctele de emisiune ale Boxberry, adică ea este liberă să comande de la 60 de dolari.

Dar există și excepții! Pentru bunurile grele va trebui să plătim în plus. Reducerea costului de livrare poate fi prin adăugarea la produsele de coș cu pictograma "livrare economică":

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Produsele cu semnul „economie - livrare“, a reduce costurile de transport, și, uneori, chiar anulezi, nu numai pentru obiecte grele, ci și pentru toate celelalte. Este cu siguranță imposibil să se spună ce bunuri vor reduce costul livrării. Este necesar să experimentăm.

Vânzare secțiune

Astăzi, în această secțiune, cea mai mare reducere este pe proteine:

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Reduceri pentru mărfuri cu o durată de valabilitate limitată

Deci, acum știți despre 9 moduri de a obține iHerb discount fără eforturi suplimentare. Vă dorim cumpărături bune!

Nu pierde iHerb

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Sondele sunt aproape gratuite, dar numai 2 buc. în mână

9 moduri de a obține reduceri iHerb cu ajutorul nostru în 2017

Reducerea zilei, marca săptămânii și vânzarea regulată







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: