8 moduri de a oferi haine un aspect mai scump

Uneori vreau ca lucrurile cumpărate la vânzare să pară mai scumpe decât sunt cu adevărat. Dacă te-ai prins vreodată de o astfel de dorință, acest material este pentru tine







8 moduri de a oferi haine un aspect mai scump

În ceea ce privește preocuparea cu privire la aspectul și garderoba, principalul lucru de a face totul în termen de motiv, dar atunci așa BDD (o tulburare în care o persoană care are grijă prea ocupat de aspectul lor) banii nu este lung. În general, cu mulți ani în urmă, mi-am stabilit personal sarcina de a stabili ordinea mai des nu numai în duș, dar și în garderobă. Mecanismul funcționează, am revizuit recent lucrurile în dulap, eliminându-i pe cei care nu mai "merg". În timp, am fost învățat să am grijă de garderoba și aspectul meu, numeroase excursii la călătorii de afaceri, mese rotunde și întâlniri. Astăzi, ca întotdeauna, "pe haine sunt îndeplinite". Colectarea sac, să ia întotdeauna un set de „haine de afaceri“, că unele sporturi și mersul pe jos seara, am prefera minimalismul necesar și în produsele cosmetice, atât în ​​paleta, și să aibă grijă de. Urăsc supraîncărcarea bagajelor atunci când călătoresc cu tot felul de îmbrăcăminte și accesorii. În ceea ce privește momentele de lucru, încerc să ridic un set de haine în prealabil și dimineața să-l pun fără să-și petreacă timpul în căutarea unor bluze sau fuste potrivite dimineața. În general, precum și orice fată folosesc de bunăvoie sfaturile de frumusețe adecvate pentru a avea grijă de ei înșiși, astăzi ele sunt disponibile în cantități mari.







Da, dimineața trebuie să știm deja că ne îmbrăcăm și nu ștergem găurile în găuri și în special tricoul de bună calitate

Sunt torturată pentru a ridica lenjerie frumoasă, care nu se va afla sub hainele mele. Vreau și ceva interesant, sexy, deschis, dar în același timp și ca să nu-l purtați decât seara înainte de a merge la culcare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: