5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și

Executarea sarcinii nr. 4 aici >>>


Completând îngrijirea completă a părului la domiciliu, a cincea sarcină a fost redusă la următoarele. A trebuit să protejez părul de efectele dăunătoare ale uscătorului de păr în timpul uscării, să le dau un volum suplimentar, deoarece părul meu este subțire și drept. Ei bine, și a pus părul într-o coafură lumină de zi cu zi.







Eu iau următorul instrument în mâinile mele pentru această sarcină - PHARMADENCITY. Spray de etanșare pentru păr fin (GREENPHARMA S.A.S FRANCE). Costul a 250 ml de spray este de 310 ruble.

5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și

Acesta este un spray de etanșare pentru tratarea și îngroșarea părului cu biotină, care funcționează pe suprafața fiecărui păr, pentru a extinde instantaneu diametrul la 25% după o singură utilizare.

5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și

5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și







Spray cu o aromă florală plăcută, strălucind splendid pe păr, fără a le lipi, nu mai grele:
-extinde diametrul părului;
-face părul să se simtă mai gros;
-reduce părul fragil.

5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și

5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și


Este foarte ușor de utilizat. De la capacul de pulverizare, pulverizați sprayul pe părul umed. Masați puțin produsul prin păr, distribuind uniform. Nu este nevoie să spălați sprayul.

5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și

5 Produse pentru păr pentru o procedură - o gamă completă de îngrijire! Executarea grupului de sarcini numărul 5 și


Apoi, mi-am suflat părul ca de obicei. Cât de mulțumiți de starea lor după o astfel de îngrijire deplină - nu trece! Fetelor, cunoașteți-vă noul brand pentru mulți dintre voi. Îi recomand cu sinceritate pentru îngrijirea părului. Cunoaștere va fi foarte plăcută!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: