44 de ani, Olga Cabo așteaptă al doilea copil

Urmat de Christina Aguilera, care la 40 de ani a decis să dea naștere din nou, actrița Olga Kabo, sarbatorit recent 44th, a raportat că gravidă prea.







  • 44 de ani, Olga Cabo așteaptă al doilea copil

Olga Kabo nu a ascuns că va deveni din nou mama din nou

Se pare că nașterea după 40 de ani devine în Rusia același fenomen frecvent ca și în Europa. Toamna trecuta, am fost fericiti pentru Marina Mogilevskaya. care în 41 de ani pentru prima dată a devenit mamă. Apoi Christina Orbakaite, de 40 de ani, a încetat să ascundă că așteaptă al treilea copil. Și, în sfârșit, în vârstă de 44 de ani, actrița Olga Kabo de ziua lui oaspeții extrem de mulțumit, spunând că el a fost într-o poziție interesantă.

"Înainte de ziua de naștere mi sa spus despre acest eveniment plin de bucurie de sotul lui Olga Nikolay. Ne-am întâlnit întâmplător la un restaurant. Sunt foarte fericit pentru ei! - prietena familiei actritei Ida Lolo și-a împărtășit emoțiile cu revista StarHit. - În mod literal, acum șase luni, Olya mi-a spus că el și Kolya au visat la un copil comun. Ochii ei sunt atât de strălucitori!







Cincizeci: este timpul. să dai naștere?!

Olga Kabo sa căsătorit în biserică

Olga Kabo, Ekaterina Strizhenova și alte vedete au premiat fotografii preferați

Judecând prin faptul că cifra Olga nu sa schimbat încă, putem presupune că perioada de gestație nu este mai mare de 4 luni. Amintiți-vă că tatăl copilului - 48 de ani, om de afaceri Nikolai Razgulyaev. Au fost căsătoriți, apoi căsătoriți în biserică acum trei ani. Din căsnicia anterioară cu Eduard Vasilishin, actrița își aduce fiica ei de 13 ani, Tanya. Într-un interviu, Kabo a recunoscut că, la început, noul ei soț și fiică nu s-au întâlnit. Fata nu se putea împăca cu disciplina strictă pe care Nikolai o stabilise în casă.

"Uneori, ambii - Tanya și Olga - plângeau. Am înțeles-o și am experimentat-o ​​eu. La urma urmei, cele mai multe dintre toate Olya era teamă că a fost astfel de ciocniri poate împărți căsătoria noastră - a recunoscut într-un interviu cu „7 zile“ biznesmen.- revista Dar Tanya creste, se maturizeaza, iar ea începe să înțeleagă multe lucruri. Cel mai important, ea vede cum ma simt despre mama ei si cum ne protejam familia comuna. " După un timp, soția lui Olga Capul încă prieteni cu fiica ei, iar recent a spus chiar mama ei: „La un astfel de om ca Nikolai ta, aș fi de acord!“ Sperăm că după nașterea doilea copil în relația de familie va fi chiar mai bine!

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: