4 răspunsuri pentru bucuria de mișcare la Volgograd, Strada Parhomenko, 5

Îmi exprim recunoștința față de dr. Sukhoruchko A.N. pentru atitudinea sa scrupuloasă și atentă față de persoana și problemele sale. Am experimentat personal rezultatele după mai multe sesiuni. Înainte de asta, am trecut prin mai multe tratamente, am făcut o mulțime de poze, dar nu am avut nici un ajutor real. Profesorul Sukhoruchko Alexander Nikolaevich, sănătatea pentru tine și realizările a ceea ce aspiră.







La începutul primăverii, piciorul stâng a început să doară, sensibilitatea piciorului a dispărut treptat. Până la sfârșitul lunii mai, durerea a devenit insuportabilă. Restul nu a fost nici zi, nici noapte. In clinica, diagnosticat „osteohondroză“, timp de trei luni, am experimentat tot felul de medicamente (și numai vnutremyshechno preparate injectabile vnutrevenno peste cincizeci) si acupunctura teribil de dureros, răspândit apoi mâinile întrebat ce am fost mai rău. Nu puteam să iasă din pat fără injecție anestezică. Coleg. Data viitoare ›

În clinica "Bucuria Mișcării" am aplicat după un tratament nereușit o lună și jumătate la o altă clinică. Ultima speranță a săpat pe internet, găsiți informații despre Academia vertebrology „bucuria de mișcare“ și a făcut o programare la medic Sukhoruchko Alexander, care la prima consultație, cu atenție ascultarea și efectuarea de diagnostic primar, el a spus ferm: „Indicații pentru funcționare NO! Te voi ajuta. Apoi a explicat foarte clar motivele pentru starea și tehnica mea. Data viitoare ›

Simtul transportorului. Pe pacient petrece 15-20 de minute, după procedura imediat pe stradă. - În cazul meu, doctorul a fost implicat într-o singură coloană vertebrală (care a fost pe imagini RMN cu un an în urmă), și re-examinare la spital a relevat probleme la nivelul coloanei vertebrale, la toate (și, în cuvintele unui alt medic, unele dintre problemele observate cu ochiul liber). Aceasta este, în opinia mea, doctorul a rescris pur și simplu diagnosticul pus de medici de la meu IRM-centru.







Îmi exprim recunoștința față de dr. Sukhoruchko A.N. pentru atitudinea sa scrupuloasă și atentă față de persoana și problemele sale. Am experimentat personal rezultatele după mai multe sesiuni. Înainte de asta, am trecut prin mai multe tratamente, am făcut o mulțime de poze, dar nu am avut nici un ajutor real. Profesorul Sukhoruchko Alexander Nikolaevich, sănătatea pentru tine și realizările a ceea ce aspiră.

La începutul primăverii, piciorul stâng a început să doară, sensibilitatea piciorului a dispărut treptat. Până la sfârșitul lunii mai, durerea a devenit insuportabilă. Restul nu a fost nici zi, nici noapte. In clinica, diagnosticat „osteohondroză“, timp de trei luni, am experimentat tot felul de medicamente (și numai vnutremyshechno preparate injectabile vnutrevenno peste cincizeci) si acupunctura teribil de dureros, răspândit apoi mâinile întrebat ce am fost mai rău. Nu puteam să iasă din pat fără injecție anestezică. Coleg. Data viitoare ›

In clinica, „Bucuria mișcării“ am întrebat după tratament fără succes timp de șase săptămâni într-o altă clinică. Ultima speranță a săpat pe internet, găsiți informații despre Academia vertebrology „bucuria de mișcare“ și a făcut o programare la medic Sukhoruchko Alexander, care la prima consultație, cu atenție ascultarea și efectuarea de diagnostic primar, el a spus ferm: „Indicații pentru funcționare NO! Te voi ajuta. Apoi a explicat foarte clar motivele pentru starea și tehnica mea. Data viitoare ›

Simtul transportorului. Pe pacient petrece 15-20 de minute, după procedura imediat pe stradă. - În cazul meu, doctorul a fost implicat într-o singură coloană vertebrală (care a fost pe imagini RMN cu un an în urmă), și re-examinare la spital a relevat probleme la nivelul coloanei vertebrale, la toate (și, în cuvintele unui alt medic, unele dintre problemele observate cu ochiul liber). Asta este, după părerea mea, medicul a rescris pur și simplu diagnosticul care mi-a fost dat de medicii de la centrul IRM.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: