31 Revizuirea denturii inteligente de la Moscova, Tver, Novolesnaya street, 4, к

Prețurile pe care le pune firma sunt pentru a atrage mai mulți clienți, apoi pentru a ajunge la nivelul care le convine, nu pacientul sau clientul. Totul, ca de obicei în Moscova. Moscova este o mare înșelăciune, în care nu fac bani, ci face bani. Sistem rotunjit. Sistem de îmbogățire a unui grup de ticăloși. Apropo, medicilor, nu am nici o plângere. Sunt, de asemenea, parțial victima acestui sistem înșelător.







Am ajuns la o consultare cu privire la instalarea implantului. Pe toate site-urile cu cupoane există oferte foarte atractive. Swiss Implant Simple Swiss - sa dovedit a fi în practică o opțiune economică, țara de fabricație a căreia este Ucraina. Dar asta nu e tot. După o radiografie, mi-au spus că am avut un defect osos (după eliminare a fost de șase luni) și că am nevoie de o operație pentru a construi o astfel de ridicare a țesutului sinusurilor. Și în plus față de costul promoțional al implantului, va trebui să plătesc 27.000 de cuiburi. Supraviețuire. Data viitoare ›







Opalescence a albat prin cupon. Efectul după procedură este zero. Full zero. Doctorul este o fată tânără, numită Anastasia, și-a atras atenția, că dinții ei nu schimbau culoarea, după ce i sa răspuns: "Ești sigur că vrei dinții albi?". Da, de asta am venit. Am trimis o plângere la clinică, destul de ciudat, dar ne-am dus să le întâlnim, ei au albit din nou. La cererea mea de medic, am măsurat culoarea înainte și după albire, medicul a fost încă surprins, spune, măsurătorile de culoare în timpul albinerii nu sunt efectuate. Data viitoare ›

Curățarea este de 10-15 minute. Gumele toate durerea, sângerarea, limba, de asemenea. Totul este rapid, abrupt, inexact. Nici inspecția, nici recomandările - chiar și numele nu a fost cerut și nu sa prezentat. Transportorul este următorul, următorul. De multe ori am făcut-o într-o altă clinică dintr-un alt oraș - aici a apărut cuponul pe stoc. Pe scurt, nu vă sfătuiesc!

Pur și simplu groază. Recepția a fost amânată de două ori, pentru a treia oară a venit exact la ora stabilită, la ora 18.30 și a așteptat o jumătate de oră. În acest timp, încă două au venit la ora 19.00. Curățarea AirFlow a durat exact 10 minute! La ora 19.10 am ieșit deja. Numai acasă am observat că acumularea principală a plăcii pe cele două dinți ale maxilarului inferior nu a fost eliminată. Oglinda după curățare nu a fost sugerată, așa că nu am găsit-o imediat. După reclamația mea, site-ul cuponului a contactat această clinică. I sa spus că era absolut imposibil să ai o igienă. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: