30 de zile efect de masă 3 provocare - strada lispenard

Am găsit stelele, tu și cu mine. Și asta este dată o singură dată.

În timp ce povestea este proaspătă, să începem.

Ziua 01. Tine (a) Shepard. Care-i numele? Cum arata?
Chester Shepard. Există o poveste lungă și nefericită asociată cu numele, însă Chester însuși nu era atât de rău cum credea el.






30 de zile efect de masă 3 provocare - strada lispenard
30 de zile efect de masă 3 provocare - strada lispenard
30 de zile efect de masă 3 provocare - strada lispenard

30 de zile efect de masă 3 provocare - strada lispenard


Nu arata foarte bine. Partea a treia a fost mai bună, mai ales în ceea ce privește părul, dar în caz contrar este încă un Chester îmbătrânit.
Care este foarte târât de la propriile cicatrici. O cicatrice pe bot este un ornament pentru bărbații bruți (c). l-ar fi lăsat sub arest la domiciliu pentru un pic mai mult și Chester ar fi plecat să lupte în bar sau în seara pentru a trage pe vitrinele magazinelor să se reunească din nou cu ei.

Ziua 02. Care este preistoria lui (ei)?
Zemlyanin, "măcelar Torfan".
Datorită copilariei orfane, el a învățat să supraviețuiască, iar datorită operațiunii de pe Torfane, el ucide și sacrifică pe alții, dacă este necesar. Cu toate acestea, după Torfan, el a avut despre sacrificiul altora traume morale și mândria "Salvați pe toți cei aflați în detașament".
Tot ceea ce se întâmplă cu Pământul, în a treia parte, percepe ca o insultă și o intruziune personală pe teritoriul privat. Pentru el, Pământul este exact Casa cu D mare care trebuie protejată.
Și odată sa dus la armată pur și simplu de foame.
Când au citit dosarul despre Leng, Chester a simțit în el un spirit înrudit. El, de asemenea, în premiile sale de tineret de la dușmani morți a târât din cauza xenofobă a fost întărită, și credea că extratereștrii fura nu este un păcat. Mai ales dacă sunt deja morți.

Ziua 03. Paragon / Renegade, de ce?
Renegad. În cea de-a treia parte, s-au văzut rareori paragonice, dar acest lucru nu face vremea.






De ce? Deoarece lumea este dură și un cuvânt malefic și o pistol poate obține mult mai mult decât un cuvânt bun.
O lovitură în cap rezolvă orice problemă.

Ziua 04. Care este specializarea lui / ei?
Riderul rahaturilor extraterestre. Un cercetător.
După multiplayer am stricat tot acolo stază, devastare și alte chifle, pentru un cautator simplu a fost joc complicat. Mai ales atunci când trusele de prim ajutor s-au încheiat cu membrii de partid. și sunteți în aceeași cameră cu câteva banshei.

Ziua 05. Cea mai iubită abilitate?
Inflamatia. Ce poate fi mai distractiv decât să privești cum Cerberus nefericit fluturând mâinile și călcând pe loc, scuturând flăcările. Îmi place mirosul de carne arzând dimineața

Ziua 06. Care este arma ta preferată?
Sunt o armă uimitoare, care disprețuiește toate celelalte arme. Credinciosul "Shuriken" sau "Executor".

Ziua 07. Misiune de poveste preferată?
Capture Cerberus Citadel cu o alergare ulterioară pe teritoriul afectat. Și nu, nu este nici măcar în fapfap-nu-you-si-vite-Leng și în moartea lui Thane (deși „Meet mare“ a trecut de când a intrat în lexiconul de Chester si a fost asociat cu un viitor abstract, atunci când va fi posibil în cele din urmă cădeți în nisip în nisip și minți așa pentru câteva secole). Afacerea în atmosfera acestui după. Consilier salvat Thein adrenalina mort diminuat și vă plimbați printre oameni speriați, ascultând fără sfârșit „vseplohoteperitutnikomuneveryu“ și se omoară cu feyspalm. Din nou nu am putut, nu am făcut-o, nu l-am salvat. Câteva lucruri pot fi depanate înapoi, dar la nivel global toată lumea este deprimată. În final, am inclus jucătorul

Ea și-a ascultat conversația între o turiană și o fată de refugiat și în cele din urmă s-au înecat în valurile de furie.

Ziua 08. Misiune preferată fără legătură?
Ziua 09. Locație preferată?
Ziua 10. Cine a fost cel mai adesea dus la această sarcină?
Ziua 11. Membru de partid preferat?
Ziua 12. Ați fost fericit cu întoarcerea celui mai mare dintre unul dintre foștii membri ai partidului (acum ne-jucători)? Cine a apărut deosebit de strălucitor?
Ziua 13. Cine a "planificat" moartea de către dezvoltatori supărat cel mai mult?
Ziua 14. Noul personaj favorit (care nu era în ME1, ME2)?
Ziua 15. Reprezentant favorit al rasei asari (nu este membru al partidului)?
Ziua 16. Reprezentant favorit al cursei turienilor (nu este un coleg)?
Ziua 17. Reprezentant favorit al cursei salarienilor, quarienilor, celorlalți (nu sunt colegi)?
Ziua 18. Reprezentant favorit al cursei oamenilor (nu membru al partidului, nu un shepard)?
Ziua 19. Cine este LI dvs.? Sa schimbat alegerea de la ME1?
Ziua 20. Scena cea mai sfâșietoare care te-a făcut să plângi?
Ziua 21. Cea mai memorabilă conversație, banterul petrecerii sau replica cuiva?
Ziua 22. Cui parte a fost luată în confruntarea dintre geții / quarieni sau a ales lumea?
Ziua 23. Curea genofagei sau nu?
Ziua 24. Scena preferată / amintită?
Ziua 25. Care a fost nivelul dvs. de pregătire? Cum v-ați descurcat cu Secerătorii?
Ziua 26. Care ar fi sfârșitul ideal?
Ziua 27. Ce îți place la ME3?
Ziua 28. Ce nu vă place sau ați schimba în ME3 (cu excepția sfârșitului)?
Ziua 29. Care parte din serie a devenit favorită?
Ziua 30. Cum doriți să vedeți viitorul francizei?

Acum nu ne pasă dacă ești o fată sau o jucărie, dacă ești un joc sau un băiat, dacă ești nebun sau curvă

Ziua 30. Cum doriți să vedeți viitorul francizei?
Care este viitorul lui D:

Am găsit stelele, tu și cu mine. Și asta este dată o singură dată.

justdacat. uh, bine, vor exista alte jocuri pe această lume xD Aceasta este doar povestea lui Shepard este finalizată (și chiar și atunci nu în întregime).

Acum nu ne pasă dacă ești o fată sau o jucărie, dacă ești un joc sau un băiat, dacă ești nebun sau curvă

Eli_Linch. M-am gândit că toți au murit și că a venit sfârșitul lumii.

Am găsit stelele, tu și cu mine. Și asta este dată o singură dată.

justdacat. nu, nu, nu așa de rău. Au rămas multe rase, inclusiv oameni, dar cu interacțiunea vor începe acum să aibă probleme. Dacă numai biovarul nu ia în considerare strigătele și nu va elibera un sfârșit normal.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: