2515 Beaky - critică constructivă

Acești oameni proști cred că există iubire, dar nu există sirene. Dar știm ceva cu voi, că este adevărat contrariul (c)


Nume. Ochii pe marginea drumului. - Criticul a încercat mult timp să-și imagineze acest spectacol. Mi sa părut că vorbim de oameni pe marginea drumului. Ie te duci pe drum (viața) și din lateralul tău te uiți. Dar explicația voastră în epigrafa este mai multă plăcere.






Design. Luminos, frumos și foarte cald. Aveți un design confortabil și confortabil. Numai în Epigrafa se elimină coma - nu este nevoie de ea acolo.
Înregistrarea. Puteți scrie așa cum mă așteptam: despre viață, dar foarte emoțional - aproape că am simțit fizic ceea ce experimentați. Tăiați ușor ochiul erorii (în special chu-shchu, nu scrieți, vă rog, mai mult cu "yu"). În ciuda emoțiilor și entuziasmului, jurnalul pare puțin superficial: descrieți ceea ce faceți și emoțiile pe care le experimentați, dar aproape că nu există gânduri.


Jurnal al unei fete vesele și vesele. Mă bucur să citesc și să zâmbesc. Dacă adăugați un pic de adâncime, va fi chiar minunat.

Sfaturi: semnătura (?), Câteva cuvinte, interese suplimentare, epigraf.

Întrebare: Au existat critici.

Dă-te, nenorocitule dezgustător! Voi cânta cântece frumoase!

Mermaid. Mulțumesc foarte mult. În cele din urmă a așteptat))))
Pot să mă înșel, dar această expresie aparține uneia dintre personajele lui Emets? din moment ce știu, această frază îmi aparține))) Când am venit cu un jurnal nu știam ce să scriu (în citate nu este puternic), așa că a trebuit să vin cu mine)))
Dar aici câteva cuvinte sunt bateți. pentru a fi sincer, am fost întotdeauna foarte greu să scriu această pereche de cuvinte (lenea mea este o povară) M-am așezat de câteva ori, dar fără nici un folos)
În rest, voi lua notă, în special despre chu-shchu (nu am observat mai devreme)
Vă mulțumim încă o dată)))

Acești oameni proști cred că există iubire, dar nu există sirene. Dar știm ceva cu voi, că este adevărat contrariul (c)







Bărbatul
foarte rău pentru întârziere. criticul a coincis cu prăbușirea universității în primăvară
din câte știu, această frază aparține mie)))
atunci vă sfătuiesc să citiți Yemtsa: o serie despre Grotter sau Buslaeva, poate nu după vârstă, dar mai ales Ulyta de la MB ar dori.

Dă-te, nenorocitule dezgustător! Voi cânta cântece frumoase!

Mermaid. Vă mulțumesc pentru sfatul dvs., dar am citit și am citit încă)
Propun să adăugăm la vot - bine, util och, mai ales pentru mine)))) Chesna-Chesna)))

Acești oameni proști cred că există iubire, dar nu există sirene. Dar știm ceva cu voi, că este adevărat contrariul (c)

Vă mulțumesc pentru sfatul dvs., dar am citit și am citit încă)
doar că stilul este atașat
Propun să adăugăm la vot - bine, util och, mai ales pentru mine)))) Chesna-Chesna)))
Mă bucur că așa

Spun "dracu" mult

sirenă
Apropo de unde este votul?

Fiți pregătiți pentru a nu găsi ceea ce căutați.

Mermaid Prompt, te rog, și cât timp trebuie să aștepți criticii jurnalului tău?

Acești oameni proști cred că există iubire, dar nu există sirene. Dar știm ceva cu voi, că este adevărat contrariul (c)

naknik
Voi încerca să scriu azi sau mâine)

Fiți pregătiți pentru a nu găsi ceea ce căutați.

Mermaid Mulțumesc. Aștept cu nerăbdare asta!

Fiți pregătiți pentru a nu găsi ceea ce căutați.

Mermaid Ei spun că este foarte neplăcut să aștepți și să prindeți. Am experimentat-o ​​deja, datorită dvs. Și cât mai mult să așteptați. Doar scrie, vă rugăm exact numărul de zile

Când te uiți la pisică de multă vreme, pisica începe să te privească. (C)

naknik Și eu, în timp ce așteptam un răspuns, am reușit să fac o viză TIER1 =)
Dar, în general, dar încă așteaptă. Deși aș vrea să știu momentul.

Dă-te, nenorocitule dezgustător! Voi cânta cântece frumoase!

Stai, băieți, așteaptă! Am așteptat și destul de bine)))

Fiți pregătiți pentru a nu găsi ceea ce căutați.

Beardless. Ei bine, atunci. așteaptă-ți mama ta criticul nostru Și mi sa promis mâine Să vedem ce se întâmplă Vom trăi până joi

Fiți pregătiți pentru a nu găsi ceea ce căutați.

Mermaid Ei bine, să rezumăm rezultatele Și joi a trecut Și Și vineri Și acum când. Mă iertați, te rog, dar cu o asemenea încărcătură, cum nu puteți specifica vreun termen?

Acești oameni proști cred că există iubire, dar nu există sirene. Dar știm ceva cu voi, că este adevărat contrariul (c)

naknik
Eram sincer sigur că cererea dvs. a fost următoarea, dar a existat un om înaintea ta și scriu critici, apropo, de neînțeles, cu care înțeleg cât de mult pot.

Căutați în comunitate







Trimiteți-le prietenilor: