25 Fapte noi despre Madonna, știri despre

1. Cântecul meu preferat, desigur, este "Bitch I'm Madonna". Și cea mai iubită "Material Fată". Nu vreau să o aud niciodată.

2. Orașul preferat - Roma. E atât de frumos. Arhitectura este minunată, iar mâncarea este uimitoare.







3. Urăsc ciupercile și ciupercile. Ele sunt ca o miez, sunt foarte scumpe.

5. Ultima dată când m-am dus să mănânc a fost un an în urmă.

6. Nu mi-e dor de Michigan, unde am crescut.

7. În cea mai mare parte, vreau să-l întâlnesc pe președintele Obama. Când se va întâmpla acest lucru? Este timpul să mă invit la Casa Albă. Probabil crede că sunt prea scandalos pentru asta. Dacă eram un pic mai modest sau căsătorit cu JJ .... Se pare că voi ajunge la Casa Albă doar dacă Jay-Z mă va lua ca soție.

9. Cele mai fericite momente din viața mea - când s-au născut copiii mei și am căsătorit amândoi.

Madonna și soțul ei, Sean Penn, 1987

10. Partea mea preferată din corpul meu este ochii mei. Cel mai puțin favorit este picioarele dansatorului meu. Sunt urât.

11. Mi-am dat seama că căsătoria nu va dura mult, dacă aveți o baie pentru două. Principalul avantaj al singurătății este că nimeni nu trebuie să fie dat afară din baie atunci când vrei să te retragi.







12. Nu-mi place căsătoria, mai ales când sunt numită soție. E groaznic.

13. Alimente preferate care distrug cifra. - pizza, cartofi prăjiți și chipsuri. Ii ador!

14. Ultima dată când am experimentat venerație în fața stelei a fost atunci când Alain Delon ma sunat în timp ce eram la Copenhaga în timpul unui turneu muzical. M-am trezit peste tot, pentru că îl iubesc atât de mult. Eram nebun îndrăgostit de el când eram adolescent.

15. Nu văd mult televizorul. Îmi place doar seria "The Real Detective" și "The Collapse" cu Gillian Anderson. E foarte bună acolo.

16. Visul unei vieți - mergeți la o întâlnire cu rapperul Drake și să-l sărutați.

17. Cel mai jenant moment din viața mea este căderea din scenă.

18. Cel mai frumos lucru pe care l-am văzut vreodată este modul în care fiica mea Lourdes interpretează ukulele și cântă piesa "La Vie en Rose".

19. Ritualul meu de frumusețe secret - îmi pun gheață în ochi în fiecare dimineață.

20. Dacă am rămas pe o insulă nelocuită cu fostul meu gheață Vanilla sau Dennis Rodman, aș alege Dennis. Are un simț mai bun al umorului. În plus, îmi putea purta întotdeauna hainele.

22. Nu pot descrie cele mai grave relații. dar au existat multe astfel de. Calitatea obligatorie a omului meu - nu ar trebui să fie departe de mine de mai mult de două săptămâni.

23. Am o claustrofobie teribilă. Nu-mi place să fiu în camere mici, închise sau într-o mulțime.

24. Ziua mea ideală este să stau în pat toată ziua. Urmăriți filme vechi, mâncați, rotiți-vă cu copiii.

FOTOGRAFII Getty Images, REX







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: