20 Exemple de "logică feminină", ​​după care nu suntem surprinși de nimic - un fapt

Factum publică o selecție de glume despre fermecătoarea "logică feminină".

Ei spun că cine se teme de ceva, atunci acest lucru se va întâmpla. Acum îmi este frică să mă îmbogățesc și să scot în greutate. Și mi-e frică de o mașină nouă, un apartament nou și o vacanță în Maldive. Foarte frică!







Există două moduri de a înțelege logica femeilor, dar nici una dintre ele nu funcționează.

La competiția pentru logica feminină, generatorul de numere aleatorii a câștigat cu o marjă mare.

Ei spun că "bărbați de pe Marte, femei din Venus". Deci, Venus este singura planetă care se rotește în sens contrar acelor de ceasornic.
Apoi m-am gândit brusc la logica feminină.

Femeia logică: "Pentru că am decis așa! Și de ce m-am hotărât așa, încă n-am decis! "

Cum poți fi liniștit când toate celulele din cap sunt nervoase?

- Dragă, cum rămâne cu datoria conjugală?
- Seara, datoriile nu renunță - un semn proastă!

Bărbați, nu încercați să înțelegeți femeile. Nu numai că, femeile își spală câteodată capul în afara corpului, astfel încât unii chiar să spele bastonul separat de capul întreg!







Logica bărbaților: Voi afla - o să ucid!
Logica feminină: chiar ucide - aflu!

Așa că vrei să fii o femeie slabă, dar, ca noroc, să-i dai cai să iasă, cărucioarele arde ...

M-am gândit mult timp la ce să-i dau soțului meu în ziua de naștere. Mi-am cumpărat un bilet la stațiune. Lăsați odihna iubită!

Nu există femei complete, există haine strânse!

Soțul meu și cu mine avem multe în comun. El este mândru și sunt mândru. E dăunător și eu sunt dăunător. El mă iubește și mă iubesc!

Între un bărbat și o femeie ar trebui să fie egalitate - se căsătorește cu el și face totul pentru ea.

Care este diferența dintre logica feminină și cea masculină?
Bărbații sunt mai corecte, iar femeile sunt mai interesante!

Doar nu credeți că sunt bun. Pur și simplu nu am deloc rău.

Soția mea a venit dimineața. Soțul strigă:
- Unde erai? Am fost îngrijorat, nu am dormit toată noaptea!
Soția obosită:
Crezi că dormeam?

"Ce vârstă ai?"
- Optsprezece.
"Dar acum doi ani ați spus același lucru."
"Nu sunt unul dintre cei care spun astăzi un lucru, dar mâine altceva".

"Mă rotesc ca un nebun într-o roată!"
- Nu un nebun, ci o veveriță!
- Veverita are haina!

Mă ridic pe cântare, soțul meu privește la scară și se chicotește. Și sunt atât de mândru de el:
- Ce crezi tu? Oamenii cu inima de aur, nervii de fier și caracterul oțelului nu sunt lumina!

Îți place postul? Sprijin Factum, faceți clic pe:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: