2-I val-explica-mi! Și despre IMSU

Am mers la construcție practic →

La depunerea documentelor și valurilor. Admiterea la universități și alte instituții de învățământ. Nu știu cum primirea documentelor - poate fi acolo un loc (și poate - 30 ferestre și coadă de electronice), dar să spunem că putem fi întotdeauna mai întâi în coada de așteptare.







Primirea. Explică-mi, te rog, dacă am depus contractul original și universitate pentru o anumită facultate acum, este dacă acesta este pe puncte În cazul în care un solicitant trece, acesta va avea loc chiar și în cazul în care 5 minute înainte de sfârșitul primirii documentelor tuturor adus și predat.

Am primit un telefon de la biroul de admitere cu câteva zile înainte de termenul limită pentru primirea documentelor și i sa cerut să vină și să scrie acest consimțământ. Admiterea la universități și alte instituții de învățământ. Adolescenti. Aveți nevoie de certificatul original când trimiteți documente la Școala superioară de economie?

Aceasta este o magistracy, tocmai au început să primească documente. Admiterea la universitate. Copiii cu dizabilități au avantaje atunci când intră în universități. (Nu numai privilegii, calea este închisă pe mai multe specialități.







Dați documente, vă cer ajutor. Secțiunea: Admiterea la universități și alte instituții de învățământ (admiterea la universitate, liste competitive). În ultima zi de primire a originalelor, în opinia mea, toate universitățile actualizează listele la fiecare două până la trei ore.

Secțiunea: Admiterea la universități și alte instituții de învățământ (admiterea la universitate pentru un buget). Primirea. Fiica a trimis documente către două facultăți: una foarte dorită "lingvistică fundamentală", un alt "profesor".

Admiterea la universități și alte instituții de învățământ. Adolescenti. Educație și relații cu adolescenții. Dați documente, solicit ajutor. Fetele îmi spun, știi cu toții. Cea mai bună prietena a fetiței a trecut pe ege pe 210 de profile mat și chimie.

Am luat locul ieri la 18-10, a fost ultima zi de primire a documentelor și a originalelor pentru kvotnikov. Secțiunea: Admiterea la universități și alte instituții de învățământ (admiterea la universitate, liste competitive).

Universitatea de Stat din St. Petersburg este deja clară, recepția documentelor sa încheiat. Admiterea la un liceu militar. documentele necesare admiterii, testele introductive În primul rând, aceasta se referă la inginerie și la direcția tehnică.







Trimiteți-le prietenilor: