13 Recenzii oleoresin la chenki der, strada octoberskaya, 121

Multe mulțumiri tuturor personalului pentru munca, atenția și reacția dvs.! Au fost cu fiul 1 an, 8 luni în al treilea neurolog. Dep. în primul grup. Mâncare excelentă, cameră bună de joc, asistente medicale atente. Un imens THANK YOU Khomich Tatyana Fedorovna (managerul. Div.), Kudlay Ales (gimnastica instructor), Irina Fedorovna (ergoterapie) și Natalia G. (maseur). Acești oameni sunt de la Dumnezeu, la fel ca în locurile lor. face munca lor din inima! Mulțumesc tuturor! Cu siguranta voi veni cu Stepa pentru reabilitare. Unul. Data viitoare ›







Departamentul de Cardiologie și Cardiologie. Multe mulțumiri medicului nostru Makeeva LV este într-adevăr un doctor cu o scrisoare de capital. Asculta întotdeauna va ajuta mereu. El va prescrie un tratament necesar pentru un anumit copil. Cu copilul nu este prima dată, iar copilul îi place cu adevărat.

Foarte bine, recomand, mai bine decât orice spital. Erau în grupul 2 al departamentului neurologic. Mulțumiri speciale Khomich TF și instructor LFK Ermoshkina VS oameni de aur. Condițiile de uz casnic sunt destul de decente și se hrănesc bine! Mi-a placut foarte mult!

Fiica mea și cu mine am ajuns în centru pentru a doua oară. Recent, tocmai au venit acasă. Kire are acum 1 an și 3 luni. Ne-a prescris un curs de tratament, pe care am trecut-o în mod responsabil. Desigur, vreau să subliniez terapia de exerciții și să-mi exprim recunoștința față de Alexei Mataras pentru munca lui grea. Desigur, la copiii LFK se comportă foarte scandalos și cu concerte bune, dar clasele merită. Am venit acolo să învățăm cum să ne târâm și să mergem. După clasa a IX-a, copilul meu a făcut-o - s-au târât! Acum, acasă nu stăm liniștiți.)))). Data viitoare ›







O săptămână în urmă, a venit de la centrul de reabilitare, au fost foarte multumiti daca nu ar fi rău (dar copiii) a placut cu adevarat clase în terapia ocupațională, copiilor le place absolut), vreau doar să-și exprime recunoștința față de cap. Neurologie Khomich Tatyana Fedorovna, foarte frumos femeie simpatic, și exercițiile fizice fiziolog Kudlay Alesya un maestru de meseria lui, care lucrează cu tot ce au primit o mulțime de sfaturi utile, precum și noi exerciții, pur și simplu umnichka, în jurul valorii de miere de albine. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca dvs. de răbdare.

A revenit astăzi din această reab. centru, impresiile sunt pozitive. Avea o fiică de un an într-un departament neurologic, în grupa a 2-a. Condițiile gospodăriei: în grupul a 6 camere, în fiecare două mame și doi copii, personalul în timpul așezării încearcă să se stabilească în apropierea vârstei și gravității diagnosticului copiilor. Camera are două paturi de o persoană, două paturi pentru copii, două scaune pentru hrană, un dulap, noptiere, o masă și scaune. Camera este spațioasă. Perdelele de pe ferestre, paturile de pe paturi. Podeaua este acoperită cu linoleum. Curățați de două ori. Data viitoare ›

Vreau să exprim mulțumiri speciale tuturor angajaților sanatoriului "Zhivitsa", care efectuează proceduri pentru copii, cum ar fi terapia exercițiilor, masaj, electrostimulare și multe altele. Vă mulțumim pentru înțelegere, sensibilitate, atenție. Dar aș vrea să observ că unii muncitori nu sunt foarte atenți la copii și nu își îndeplinesc foarte bine munca. În special, medicul IV Dergacheva ma trimis cu copilul ei acasă, fără să îl fi examinat în acea zi, deși la 8 dimineața copilul avea o temperatură de 38,5. Data viitoare ›

Centrul de reabilitare este la fel ca și sanatoriul în sine este frumos. Personalul medical este întotdeauna la o întâlnire. Multe mulțumiri pentru Torteva pentru organizarea și atenția acordată tuturor. Mulțumită tuturor muncitorilor din primul grup al centrului, toate sunt plăcute și primitoare. Când comunicați cu astfel de oameni, nu vă puteți gândi că a fost foarte norocos că ați ajuns aici! Multe mulțumiri instructorului LFK - Anne, ea ma ajutat să-mi ridic sora, Chirkova Anya. Pentru toata personalul, va multumesc atat de mult incat sa va aratati atentiei, participarii si experientei!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: