100 vrăjitorii magice și site-ul magic

22) Este posibil să se atingă succesul într-o carieră dacă, în timpul lunii în creștere, donatorii de metal galben cer alimente. În același timp, este necesar să spunem: "Din inimă!"







23) Cactușii reduc radiațiile nocive din tehnologia modernă. Dar ei, de asemenea, iau energia vitală de la o persoană, deci cactușii nu ar trebui să fie aproape de o persoană bolnavă!

24) Dacă trebuia să fii tratat într-un spital, atunci există o recomandare privind întoarcerea acasă. Când vă întoarceți, deschideți ușa sau treceți pragul, spuneți-vă: "Este mai bine să fii acasă, dar să nu te duci acolo!"

26) În cazul în care, în timpul deplasării nu sunt date pentru a depăși o mașină (sau un pieton - în cazul în care merge pe jos), atunci nu încercați să faceți acest lucru: este posibil ca o putere mai mare, astfel, să obstrucționeze numirea dumneavoastră cu persoana inutile.







27) Mulți, după tradiție, plasează o potcoavă de cai deasupra ușii din față, în speranța că norocul va veni de la asta. Deci potcoava poate fi fixată deasupra ușii, nu va fi mai rău de la asta. Numai trebuie să fie atârnat, dar în nici un caz nu cui!

28) În cazul în care soțul dumneavoastră (soț) o forță invizibilă trage în magazin, fără a fi nevoie să cumpere, și se întâmplă de multe ori, termenii de energie, acest lucru poate însemna că el (ea) simte nemulțumirea în sex sau subconstient cautati diversitate, un alt partener.

29) Nu-mi recomand ca omologul meu să-mi dea hainele, ceasurile, ochelarii, pantofii, capul.

30) Căsătoriile dintre aceleași nume (Miroslav și Miroslava, Eugene și Eugenia) se înregistrează numai pe lună în creștere.







Trimiteți-le prietenilor: