100 K 1

100 K 1

Când am ajuns la această întrebare, la început luat prin surprindere și a crezut că a mers pentru o plimbare în cealaltă direcție: plaja, statiune, mare, nisip, etc. Dar proza ​​răspunsurilor la această întrebare sa dovedit a fi mult mai simplă și mai evidentă.







Înghețată - o cerere maximă în rândul populației, în timpul verii, chiar dacă mă place acest dăunător și să cumpere în mod regulat, în toate anotimpurile și mesyatsa-)

costume de baie, costume de baie, dacă foarte pe scurt - a doua cerere a subiectului în curs cererii mai mari în timpul verii decât în ​​timpul iernii. Aici nu sunt de acord. Acum, există atât de multe locuri de scăldat din lume, că acest tip de garderobă este solicitată pe tot parcursul anului







La bere - o altă ciudățenie pe linia a patra. Fanii acestei băuturi ar trebui să fie de acord cu faptul că popularitatea sa nu este, de asemenea, supusă perioadelor meteorologice

Pe kvass - aici linia a cincea, în opinia mea, este justificată. Kvass - okroshka - în vara - cel mai mult)

Fructe - al șaselea rând și, probabil, ar trebui să ia pentru un răspuns adecvat, deoarece fructele de sezon sunt foarte diferite, atât în ​​costuri și ca sozrevaniya- acestuia)

problemă de bună și informativ a jocului popular sute la unu, iar jucătorii au fost rugați să ceea ce de fapt, se pot dezvolta răspunsuri spros.I vechi sunt susceptibile de a fi evident că această băutură - cvas și limonadă, și Pepsi, și apă minerală, precum și sucuri și morsy.Așa este răspunsul exact la acest nivel:

Pentru înghețată, toată lumea a mâncat-o în căldură și este foarte gustoasă

La costume de baie, acestea sunt necesare pentru odihnă și plajă

Pe apă, este folosit mai mult în căldură

La bere, iubeste sexul masculin

Pe kvass, este foarte plăcut în căldura băuturii sale

Fructul de mâncare de vară populară, de fapt.

Și succese pentru toți pe terenul de joc.







Trimiteți-le prietenilor: