10 Secretele succesului

10 Secretele succesului

Privind oamenii de afaceri de succes, astăzi multe ofrete și spun: "Nu aș fi în stare". Și chiar ia în considerare pe cei bogați și celebri ca oameni speciali și super-talentați. Dar, dacă analizăm în detaliu biografia fiecăruia, se dovedește că aproape toate au început cu sărăcia și au reușit să scadă durerea în viața lor înainte de a deveni oameni de succes. Care sunt secretele succesului oamenilor bogați? De fapt, ele sunt simple și accesibile absolut tuturor:







Rezumând, putem spune cu siguranță că secretele succesului marilor oameni reprezintă o combinație a tuturor componentelor de mai sus. Având doar un singur talent, dar fără efort, nu puteți atinge înălțimi mari. Uitați fraza: "Nu pot," și apoi secretul succesului tău va coborî, de asemenea, în analele istoriei.

Numărul de spectacole: 2947

10 Secretele succesului






Singerul Katy Perry: "Mi-am vândut sufletul diavolului"

Astăzi printre tineri este dificil să găsim pe cei care nu cunosc numele cântăreței Keti Perry. În prezent este una dintre cele mai de succes cântăreți din lume, ea a fost nominalizată de 11 ori pentru Premiul Grammy și a vândut peste 12 milioane de albume și 81 de milioane de single-uri. Piesele ei s-au clasat pe primul loc in topurile multor tari, iar spectacolul, pe care il pune, atrage mii de spectatori.

10 Secretele succesului

Cinci reguli pentru utilizarea sigură a internetului pentru copii

Hackerii, care comercializează RuNet, în fiecare an jafesc utilizatori de 2,5 miliarde de dolari SUA. Adesea, victimele crimelor sunt copii. După ce au primit un obiect gadget, nu se pot orienta întotdeauna în mod corect și pot permite accesul la conturi bancare ale părinților, informații private, instalarea virușilor și a programelor rău intenționate. Despre ceea ce ar trebui să fie temut și ce metode de autoapărare de la răufăcătorii cibernetici trebuie să-și educe copiii, a declarat șeful departamentului companiei de navigare "Yandex" Roman Ivanov.

10 Secretele succesului

În Anglia nu există case de copii

Am aflat despre faptul că în Anglia nu există case de copii, care au locuit în Londra de mai mulți ani. Sincer, am fost surprins, pentru că în acest timp am avut timp să mă asigur că nu totul este atât de neted și sigur în vechea Anglia veche.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: