1 mai ... lumea! Funcționează! mai

Buna ziua tuturor! În cele din urmă a primit denok liber, și mai festiv, oscho și munca patriotică))) Toate zhelezjaki cumpărat iarna trecută, „cu un mare roți Scîrțîitul căruțe,“ încă mai trebuie să-mi. Cel mai încet „bucată“ din duraluminiu, cu o inscripție de neînțeles CRR, catadicsit pentru a vizita „sat“ nostru doar săptămâna trecută, chiar dacă el a fost plătit atunci când oamenii abia au început să se miște membrele după perioadele de concediu))) Ei bine, la fel ca toate bucată de fier pentru Stage1 (elev de clasa) colectate înainte heap, acum trebuie să instalați totul în podkapotku virgin. Și eu pot tine, prietenii mei spun, privind în perspectivă, dacă instalați toate aceste lucruri, sunete de multe ori auzit de timpane, iar urletul bulgari))), totul într-un rând.






Noi nu căutăm modalități simple, noi facem la fel de greu mai ușor)) Cred că această expresie se învârte în capul meu, fratele meu mai mare, un mecanic cu experiență în sporturile cu motor, iar apoi în decurs de 10 minute, a fost scos din radiator său de răcire casele lor. Acum a existat o mulțime de spațiu de lucru)) Galeria de admisie a stocului a rămas fără probleme.
La înlocuirea pompei de ulei, a fost necesar să-l strângeți puțin. De unde a citit că în restyle se ridică bolton, dar nu se ridică ((verificat))))) trebuie să vadă. Voi spune imediat, asteptam o vibratie mare atunci cand inlocuiam pompa, dar nu, asteptarile mele nu erau justificate. Vibrația este prezentă, dar nu este de așa natură încât să refuze această nishtyaka și este comparabilă cu vibrația la includerea compresorului kondeya pe un canal de scurgere. Mai puțin tolerant și nu enervant.






Arborele și pinionul - sa ridicat fără probleme, nu este nimic de descris aici. Forță, de asemenea, chpok chpok cu adaptor și OK!
În RRC a trebuit să adauge un șuier, sub furtun, pe perna motorului din față.
Lucrat pe glorie, acum setarea, și rezultatele otpishus cu tsiferki))

Așa am venit

Fără un radiator este foarte convenabil să răsuciți totul

Run de 115t, și sub capac este curat))

Arbore și pinion în poziție

Părți suplimentare de luminiscență))

Și toate acestea vor fi răsucite aici

Kilometraj: 115000 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

Felicitări. Setări de succes!

Cine va face configurarea?

Nu ai voce pentru că colectorul de pe buzunar și există un cârlig pentru agățat)) nu ar exista nici un cârlig și o ruperea pe care ai simțit toate farmecul uleiului pompei de la K20 -))

))))) din nou, colecționarul mă place)))) înseamnă cu bună știință un bâzâit strangulat)))))

bastoanele cu bastoane sunt doar foc, titularul este doar frenzied

titular hellish)) pe canal și nu a putut intra în cutie.

O treabă bună!)
Roller din ce? TLC?
Ce au schimbat vulpile? Sau cilindru Stage2 -3?

Unde ați luat?) În PM)

Frumusețe! Pozdravnlyayu! Sper că acum veți pedepsi raritățile a 9-a în corpurile a șasea sau sunteți obosit să le ascultați pe cea de-a 7-a legume.

bine îndrăgit de noul sezon! acum va merge)

))) Acum totul este în mâinile lui Vakis, sper că se va înființa bine))

își cunoaște locul de muncă). Am fost mulțumit de munca lui

Ei bine, acum el va merge)
Ceea ce nu înțelege despre pompa de ulei și vibrații. Interconectarea nu a prins ...

Pompa de ulei fără echilibrare, oferă o vibrație ușoară!

Drumurile din Omsk fără asfalt dau mai multă vibrație. Prin urmare, acestea nu vor fi observabile din pompa de ulei)

Numai o admitere în aripa este necesară sau o ofertă regulată ...

în aripa va fi, sau o cutie de carbon va face

Versiunea completă a site-ului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: