7 semne pe care îți place o fată

Ea se eliberează cu tine
Oamenii sunt creaturi tactile. Aceasta înseamnă că ne place să atingem lucruri pe care le găsim atractive. Prin urmare, este ușor să întâlniți femeile, atingând o rochie de mătase sau pantofi cu toc înalt. Indiferent de numărul de bărbați cu care este conectată fată, ea nu va atinge pe cea care nu este interesată de ea. Atingerea ei poate fi diferită. Poate să vă atingă ușor șoldul. Sau te apuca de braț, exclamând: „Eu, de asemenea,“ Dacă ea nu este străin de necinstite, poate recurge chiar la forme mai subtile de atingere, de exemplu, pentru a îmbunătăți jucăuș guler sau pe spate Strand dvs. ratacitor de păr înapoi în loc.






Are aceleași interese (sau se preface) Dacă nu este vorba de carne de soia, imitația este adesea un lucru bun. Dacă ea pare interesat în pescuitul cu gheață, în ciuda faptului că este strict vegetarian, sau dacă ea cuprinde brusc mania „Contoare-Strike“, în ciuda faptului că ea a fost pierde iremediabil, chiar bot entry-level, sunt șanse mari ca ea doar caută o scuză pentru a petrece cu mai mult timp. Încercați să vă găsiți un alt astfel de "prieten" care are orice motiv să vă privească pentru a vedea jocul, chiar și fără cea mai mică idee despre cine joacă. Ea ar dori să fie ceva mai mult decât prietena ta.

Te roagă să o ajuți
Pe de altă parte, dacă se îndrăgostește de tine, va încerca să vă ajute. Doamna care are nevoie este una dintre cele mai vechi trucuri cunoscute (și cele mai eficiente). Dacă se plânge că e rece, este posibil ca ea să sugereze că are nevoie de jacheta ta. Desigur, dacă oferiți și refuză, este probabil foarte rece, dar nu are nevoie de tine și de cavaleria ta. Dacă își face griji pentru perdelele rupte / rupte / bicicletă / coș / comutator, ea vă cere să o ajutați să le recupereze. Poate că nu are nevoie de ajutorul tău. Poate vrea doar atenția ta.






Ea te batjocorește. Când erai copilă, probabil că ai chestionat fetele care nu erau indiferente. La adulți, la fel. O femeie care râde de gustul tău muzical, de pantofii tăi sau de o dragoste oribilă pentru telecomunicațiile ieftine de televiziune, ar putea încerca să te implici într-o mică discuție animată. Sarcinul ușor = preludiu.

57 plusuri 24 minus

  • Sus în partea de sus
  • Mai întâi deasupra
  • Topical Top

care este anul în curte? -__-

Extindeți Sucursala 0

în etichetele lui PERDAK. pentru ce.

Extindeți sucursala 1

Ahaha, nu am observat)

Extindeți Sucursala 0

Voi nu sunteți păcăliți! Aceasta este o lovitură competentă pentru a vă trage în zona franceză!

Extindeți Sucursala 0

de ce oamenii ar trebui să fie înșelați?

Extindeți Sucursala 0

De ce tragi fetele?)

Extindeți Sucursala 0

Extindeți Sucursala 0

dar știi de ce? deoarece toate revistele femeilor sunt învățate acest lucru))) se dovedește foarte interesant))

Extindeți Sucursala 0

Da, m-am gândit așa. Nu-mi place nici o fată.

7 semne pe care îți place o fată

Extindeți Sucursala 0

Primul paragraf a citit - mi-am dat seama de prostiile astea. Următorul elev de clasa a șaptea, căruia i sa permis să îl pună pe JV în VK, a decis să scrie un post. Ceva in ultima vreme sunt create astfel de mesaje despre dragostea adevarata.

Extindeți Sucursala 0

mas9rams acum 1650 zile

Da, într-adevăr. similar cu tema "un semn că prăjiți cartofi": veniți la tigaie. deschideți capacul. și. dacă există cartofi prăjiți, atunci înseamnă că prăjiți TITLUL. 1

Extindeți Sucursala 0

avtorfox acum 1650 de zile

Extindeți Sucursala 0

Postări similare nu au fost găsite. Ați putea fi interesat de alte postări după etichetă:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: